28 февраля в 21:56

Що має статись аби мати не хотіла щоб її матірʼю звала дитина?

І сама вона ніколи доньку донькою не називала, і по імені ніколи не зве, тільки якісь слова видумані використовує, і змалку дитину так вчила, щоб видуманим словом матір звала, але не мамою. Зараз я маю просто таки зубами вигризати аби вона мене по імені кликала, а не досі оте видуманий слово .. або ніяк. Наче я річ безіменна. Каже - ти занадто гостро реагуєш. Але вона сама дала мені імʼя так чому ж не кличе ним? Мовчить.
Сунуся в чужі справи 28 февраля в 21:57
Варіантів безліч. Але що гадати, як мати казати не хоче?
спальное место 28 февраля в 21:57
Вона просто йо*нута. Змиріться
1 1 11
Санта Барбара 28 февраля в 21:58
Я колись була знайома з родиною, де дитина батьків називала за іменами, а не тато і мама. Не знаю чому так. Дитина їм рідна
Tivoli 28 февраля в 21:58
’і змалку дитину так вчила, щоб видуманим словом матір звала, але не мамою’
автор, а вы-то почему говорите о себе в третьем лице?
почему пишете о каком-то постороннем ребенке, а не о себе?
Сосиска_Втесте 28 февраля в 21:59
а каким выдуманным словом можно маму называть?
НаливайКа 28 февраля в 21:59
У моєї подруги діти називають її і бабусю тільки по імені. Це трохи дивно для мене
автор ПироженкА 28 февраля в 22:00
Ответ дляTivoli
’і змалку дитину так вчила, щоб видуманим словом матір звала, але не мамою’
автор, а вы-то почему говорите о себе в третьем лице?
почему пишете о каком-то постороннем ребенке, а не о себе?
Бо я намагаюсь зі сторони подивитись на ситуацію … але не виходить щось
Svitlana7 28 февраля в 22:00
В мене є така знайома. Вона родила сина без чоловіка, в селі, років 30 тому в дуже молодому віці. Він називав її по імені. Мабуть, соромилась, я не знаю
Пустощі-веселощі 28 февраля в 22:01
А приведите пример, как маму можно называть еще , кроме как по имени, даже и представить сложно...
Tivoli 28 февраля в 22:01
Ответ дляПироженкА
Бо я намагаюсь зі сторони подивитись на ситуацію … але не виходить щось
Ну называет она вас не по имени а домашним прозвищем и что?
Что вы докопались до нее?
Зубами ее выгрызаете.
Проблема в вас
1 4
автор ПироженкА 28 февраля в 22:02
Ответ дляПустощі-веселощі
А приведите пример, как маму можно называть еще , кроме как по имени, даже и представить сложно...
«Моя». От що вона придумала … що вона мене так звала скільки памʼятаю що я її до того часу коли усвідомила що це неправильно якось… моя хто? Моя що? Річ моя якась чи що? Та загалом і ставлення було … як до речі, або до домашньої тваринки
7 2 1
Tivoli 28 февраля в 22:02
Ответ дляПустощі-веселощі
А приведите пример, как маму можно называть еще , кроме как по имени, даже и представить сложно...
Домашние прозвища наверное)
alisarich 28 февраля в 22:02
Ответ дляНаливайКа
У моєї подруги діти називають її і бабусю тільки по імені. Це трохи дивно для мене
Мои дети тоже моих родителей по имени называют, ну бабуля и дедуля им реально не лепится, всем так комфортно. Но на счёт мамы это другое, тут уж странно конечно
Люблю Украину 28 февраля в 22:03
Цікаво, як ви її називаєте ? Люсік? Пусік? Пупсік?
Роза в вазі 28 февраля в 22:03
Ответ дляНаливайКа
У моєї подруги діти називають її і бабусю тільки по імені. Це трохи дивно для мене
Моя дочка тоже называет свою бабушку по имени. Ее бабушка - моя тетя, которую я сама с детства называю по имени
Купи слона 28 февраля в 22:03
Ответ дляПироженкА
«Моя». От що вона придумала … що вона мене так звала скільки памʼятаю що я її до того часу коли усвідомила що це неправильно якось… моя хто? Моя що? Річ моя якась чи що? Та загалом і ставлення було … як до речі, або до домашньої тваринки
Тю..... Вона вас просто не любила. Знаю таких людей.
AnnaSmith 28 февраля в 22:03
Ответ дляспальное место
Вона просто йо*нута. Змиріться
Ви озвучили мої думки
Tivoli 28 февраля в 22:03
Ответ дляПироженкА
«Моя». От що вона придумала … що вона мене так звала скільки памʼятаю що я її до того часу коли усвідомила що це неправильно якось… моя хто? Моя що? Річ моя якась чи що? Та загалом і ставлення було … як до речі, або до домашньої тваринки
Автор, мне кажется вы уже не раз что-то такое писали.
Всегда о себе в 3-м лице, всегда что-то ковыряете
Вы к психологу сходили?
автор ПироженкА 28 февраля в 22:04
Ответ дляalisarich
Мои дети тоже моих родителей по имени называют, ну бабуля и дедуля им реально не лепится, всем так комфортно. Но на счёт мамы это другое, тут уж странно конечно
Я думаю вона так відмежовується від мене.
Lesia-c58d 28 февраля в 22:04
Мій син чоловічу частину родини називає ’за статусом’: папа, дідусь, дядя. До жіночої частини частіше звертається за іменами,до усіх від прабабусі до мами.
Сину 4 роки.
До народження дитини мене це також дивувало, коли чула у знайомих. Зараз усі сприймають спокійно)
Пустощі-веселощі 28 февраля в 22:04
Ответ дляПироженкА
«Моя». От що вона придумала … що вона мене так звала скільки памʼятаю що я її до того часу коли усвідомила що це неправильно якось… моя хто? Моя що? Річ моя якась чи що? Та загалом і ставлення було … як до речі, або до домашньої тваринки
А вы ее как называли ?
А вообще да, никто не ответит кроме нее.
Автор не портите себе жизнь, отпустите и живите.
Может у нее что то с психикой?
AnnaSmith 28 февраля в 22:04
Ответ дляПироженкА
Бо я намагаюсь зі сторони подивитись на ситуацію … але не виходить щось
А я думаю, що виходить і ви розумієте, що це пи*дець. Тільки прийняти не хочете.
Tivoli 28 февраля в 22:05
Ответ дляПироженкА
Я думаю вона так відмежовується від мене.
Если вам некомфортно общаться, от...станьте от нее и не общайтесь.
Ваше право
Вы же и себе и ей мозги выносите
Пустощі-веселощі 28 февраля в 22:05
Ответ дляLesia-c58d
Мій син чоловічу частину родини називає ’за статусом’: папа, дідусь, дядя. До жіночої частини частіше звертається за іменами,до усіх від прабабусі до мами.
Сину 4 роки.
До народження дитини мене це також дивувало, коли чула у знайомих. Зараз усі сприймають спокійно)
Ко всем, кроме мамы- норм, маму по имени, или на Вы в современном мире, мне непонятно((..
автор ПироженкА 28 февраля в 22:06
Ответ дляAnnaSmith
А я думаю, що виходить і ви розумієте, що це пи*дець. Тільки прийняти не хочете.
Можливо …
AnnaSmith 28 февраля в 22:07
Ответ дляПироженкА
Можливо …
Ну, хороший психотерапевт вам в поміч
Санта Барбара 28 февраля в 22:08
Ответ дляПустощі-веселощі
Ко всем, кроме мамы- норм, маму по имени, или на Вы в современном мире, мне непонятно((..
На ЗУ дуже часто до батьків діти на Ви звертаються навіть зараз
МояХатаЗкраю 28 февраля в 22:08
Я знаю только маму подруги, она просила нас не называть ее мамой, и тетей Олей, когда мы в кабак вместе ходили 😂
Копирайторша 28 февраля в 22:09
Автор,я вам очень сочувствую,я тоже нелюбимая дочка.у таких детей обычно проблемы с самоидентификацией .я до сих пор разгребаю свои детские травмы,хотя мне уже много лет.
автор ПироженкА 28 февраля в 22:13
Ответ дляКопирайторша
Автор,я вам очень сочувствую,я тоже нелюбимая дочка.у таких детей обычно проблемы с самоидентификацией .я до сих пор разгребаю свои детские травмы,хотя мне уже много лет.
Все життя витратити на це страшно. То мені і починати страшно, здається якщо заштовхати поглибше то щезне кудись … але схоже я обманюю себе, не щезне