Бочка порохУ• 29 февраля 2024

Дети с аутизмом из за матерей с сохранением

Девчонки, доброй ночи, пока я готовлю кушать, услышала такую теорию и задумалась, интересно ваше мнение. Когда организм проводит естественный отбор (произошла генетическая поломка, и организм производит выкидыш), мама говорит нет, этот ребенок у меня родится и с помощью всевозможных препаратов сохраняет беременность, как думаете это связано с тем, что сейчас множество детей аутистов или же с другими различными генетическими заболеваниями? Как думаете медицина виновата в том, что свой прогресс направляет не в то русло и делает только хуже? Ведь если эта теория верна, получается что эти дети нарожают еще детей с ген поломками и это такой порочный круг, который не остановить
ДинамоКит• 03 января 2025
Колись у 1997 мені прийшлося проходити учбову практику в закладі для особливих дітей. Це була школа 1-3 класів. На місто 300000 жителів були по 2 класи . Це дітки які не потребували опіки, т.т. це були самі найлегші дітки , яким в звичайній школі прийшлося би туго. Зараз такі діти ходять до звичайної школи, садку , їх асимілюють. В дитсадку до групи куди ходить моя дитина є 2 дівчинки сестрички - погодки . Вони не екошні, сім’я віруюча, акуратна, ведуть здоровий спосіб життя, але дівчатка мають певні особливості. Тому казати, що еко впливає на розвиток аутизму у дітей , можуть тільки невігласи і дурні.

ПочтальЁнша• 03 января 2025
Ответ дляДинамоКит
Я мама еко-дитини і спілкуюся з екошними мамами . У нас діти нормальні, без всяких діагнозів . і знаєте з чим я стикалася коли починали кроки в ЕКО? З тупістю і невіглаством лікарів. Розказати правдиво які наслідки можуть бути для самої жінки і попередити ці наслідки - то їм щось заважає. А сочиняти сказки про деко-дітей, то їм нічого не заважає.
Я вас вітаю, що ви пройшли такий шлях.
Я щиро хочу, щоб все було гаразд у таких діток.
Але мається на увазі в кожному наступному поколінні незрозуміло як вистрелить ця ЕКО індустрія
ДинамоКит• 03 января 2025
Ответ дляПочтальЁнша
Я вас вітаю, що ви пройшли такий шлях.
Зачаття дитини і виношування нічим не відрізняється від звичайного зачаття і вагітності, крім того, що екошки з чоловіками готуються , думають, що вживають і чим дихають , а ємбріолог відбирає самий найкращих сперматозоїдів і яйцеклітини. все остальне як при звичайних вагітностях.
До того ж перша еко -дівчинка, що народилася в 1978 році , моя ровесниця , зачал і народила самостійно свої дітей і вони здорові. За 46 років якби були з цим проблеми, то вже про них би говорили.
автор Бочка порохУ • 03 января 2025
Ответ дляДинамоКит
46 лет это разве большой срок?
ДинамоКит• 03 января 2025
Ответ дляБочка порохУ
46 лет это разве большой срок?
Так це вже великий термін.
автор Бочка порохУ • 03 января 2025
Ответ дляДинамоКит
Так це вже великий термін.
Смешно
ДинамоКит• 03 января 2025
Ответ дляБочка порохУ
Смешно
Мені теж смішно з деяких людей і їх відсталості.

автор Бочка порохУ • 03 января 2025
Ответ дляДинамоКит
Я вас не оскорбляла, а почему вы переходите на личности?
ДинамоКит• 03 января 2025
Ответ дляБочка порохУ
Хіба я вказала певну особистість?
ПочтальЁнша• 03 января 2025
Ответ дляДинамоКит
Ніколи ніхто вам не скаже про ці проблеми. Це ціла індустрія тепер.
Треба проаналізувати хоча б 3 покоління. Тому, нащастя, ми не дізнаємось з вами як насправді вистрелить ця індустрія в 4 і далі поколінні
ДинамоКит• 03 января 2025
Ответ дляПочтальЁнша
Як добре, що від Вас нічого не залежить. То чого Ви сунете свого носа туди в чому не розбираєтеся тільки підтримуєте розпукаєте страшилки? Ви ж не сунете свій ніс в електронний коллайдер?
ПочтальЁнша• 03 января 2025
Ответ дляДинамоКит
Ой, та не вистрибуйте ви з трусів.
Про це багато пишуть також. Але, повторюсь, ця індустрія буде все заперечувати до останнього
ДинамоКит• 03 января 2025
Ответ дляПочтальЁнша
Ой, та не вистрибуйте ви з трусів.
Хто пише ? Журналісти в своїх жовтих статейках, бо їм треба цікавий матеріал для продажів видань?
ПочтальЁнша• 03 января 2025
Ответ дляДинамоКит
А медицині треба гроші і втративші надію люди. Тому вони не визнають ніколи, що щось може піти не так.
Як і не зупинять на грані виснаження вже жінку яка раз за разом робить те еко і втрачає здоров´я. Бо це ГРОШІ
Я не хочу з вами сперечатись.
У вас є дитина, я вас вітаю.
Хай в майбутніх поколіннях буде все ок, чи ж я проти.
ДинамоКит• 03 января 2025
Ответ дляПочтальЁнша
Я не хочу з вами сперечатись.
У вас є дитина, я вас вітаю.
Ви вже стали сперечатися вище, висловивши свою нічим не підкріплену думку. Уявіть, що медицині завжди треба ГРОШІ і вона їх робить вирішуючи проблеми людей з їх здоров´ям і це стосується всього. Ви ж не возмущаєтеся проти трансплантації органів де крутяться колосальні бабки і наслідки не завжди позитивні?
ПочтальЁнша• 03 января 2025
Ответ дляДинамоКит
Це вже ви мішаєте людей і коней.
Ваша думка теж нічим не підкріплена. Ви вірите в казочку, яку вам гарно наспівали..і це нормально. Це був ваш вибір. І він назавжди.
Не кидайтесь як звір на людей.
Я не зобов´язана перед вами виправдовуватись за свою думку.
Чого ви її засуджуєте?
Ще я напишу зараз таке, за що ви мене з´їсте...
Церква проти взагалі еко. І я теж вважаю, якщо Бог не дав дітей, то він щось знає краще людей. І в Божі справи лізти люди не мають права, інакше хай тоді не дивуються наслідкам.
Благаю, не відписуйте мені. Кожен при своїй думці
ДинамоКит• 03 января 2025
Ответ дляПочтальЁнша
Це вже ви мішаєте людей і коней.
Не кидайтесь як звір на людей.
Чого ви її засуджуєте?
Церкву - в сраку сразу посилаю разом з тими ненажерливими попами. Церква це сама лицемірна організація , яка робить ГРОШІ на обмеженості інших. Ви звичайна людина яка вибірково приймає боже і не приймає. Я не бачила ще жодну людину , яка була проти еко , але не прибігала до медицини , щоб вирішити свої проблеми зі здоров´ям. Чогось ніхто не відмовляється лікувати зуби, видаляти апендицит , робити хіміотерапію, хоча це все, по Вашому мисленню , теж Боже проведіння.
Ваші благання мною не будуть почуті, доки Ви не почуєте мене : не беріться судити те в чому геть не розбираєтеся і до чого не мали стосунку. Такі як Ви формують негативну думку про еко-дітей. Саме такі як Ви їх цькують своєю думкою. Ваші обмеженість в певних питаннях погіршує життя інших. Ви про це задумувалися коли-небудь? Ви задумувалися, що цькування самого еко може вилитися у суїцид екошників? Не всі можуть послати і в лоба дати обідчикам. Хтось може подумати ’я не такий як всі, я зеро, не боже проведіння ’ і зкардинальничать.
автор Бочка порохУ • 03 января 2025
Ответ дляДинамоКит
Правильно написали фразу , что будет суицид у эко людей, ведь это и так те люди, которых не должно было быть. Так же хочу добавить, что родители своими руками сокращают жизнь своему ребенку, ведь уже есть исследования, что при заморозке эмбриона у них сокращаются теломеры, а это всего лишь одно открытое исследование, можете представить что скрывается за ширмой. Жаль, что вы так и не поняли, что игры с жизнью до добра не доведет
ДинамоКит• 03 января 2025
Ответ дляБочка порохУ
Жаль, что Вы как были средневековым человеком так и остались .Допустима область Вашего рассуждения - рецепты приготовления яичницы . Может в этом Вы разбираетесь.

автор Бочка порохУ • 03 января 2025
Ответ дляДинамоКит
За то видите какой я долгожитель, аж со средневековья живу!
ДинамоКит• 03 января 2025
Ответ дляБочка порохУ
Я имела ввиду Ваш интеллект. Не обольщайтесь. Свою точку зрения я донесла, а дальше исключительно Ваше понимание .
автор Бочка порохУ • 03 января 2025
Ответ дляДинамоКит
За то я ни разу вас не оскорбила, для меня это показатель интеллекта
ДинамоКит• 03 января 2025
Ответ дляБочка порохУ
Это воспитанность . А интеллект - это умственные способности. Можете съесть пончик. Вы заслужили.
ПочтальЁнша• 03 января 2025
Ответ дляДинамоКит
Церкву в сраку, да?
Але ж похрестили дитинку, правда?!
Доречі церква не проти всього того, що ви описали. Це так, вам для кругозору.
В чому цькування? Кожен приймає свої рішення
ПочтальЁнша• 03 января 2025
Ответ дляБочка порохУ
От от
ДинамоКит• 03 января 2025
Ответ дляПочтальЁнша
Церкву в сраку, да?
Але ж похрестили дитинку, правда?!
Церкву з попами в сраку. Дитину не хрестила, сам не вінчалася. Я молодець і мені пастухи не треба.
Галя із Дарниці• 09 января 2025
Автор, теория Ваша провальна.
Я со старшим несколько раз лежала на сохранении. Полностью здоровый ребенок.
С младшим не лежала.
В родах была асфексия. Как итог органическое поражение цнс, зпрр, аутизм и прочее... Как-то так
Гарнюнька• 13 января 2025
Звучит грубо , но есть в этом правда . Действительно у здоровых родителей без отягощений, может развиться плод с мутациией от психики до физических уродств. В таком случае избавление происходит само собой и это природно . Это естественный отбор. Считаю что лучше всё таки отбор чем мучения , прежде всего для того ребенка... особенно когда некому за ним ухаживать в будущем.
И действительно уже много случаев , когда сохраненные дети имели отколения...Но так не всегда
Гарнюнька• 13 января 2025
Ответ дляIvaiva17
Почитайте какая болезнь у Илона Маска. Аутизм у многих талантливых людей
У меньшинства. Если нет речи и степень плохая , то увы таланта нет .
Гарнюнька• 13 января 2025
Ответ дляничевока
Я мама аутиста.
У младшего диагностировали ещё в 3 года, в Украине.
Но мы смогли его вытянуть, пошёл в обычную школу. Кто не знает, не скажет.
И вот мы в Германии, стресс от переезда, другой язык. В школе начали замечать в поведении особености
Делаем официальное подтверждение аутизма.
У нас 4 ро детей.
Старшие 2 дочери, абсолютно нормальные. Мальчишки имеют проблемы.
Сохраняла только первые 2 беремености.
У Вас отрицательный резус?