Поліцейський патруль• 29 февраля 2024
Угорщина, Польща чи Румунія?
Доброго ранку. Хочу порадитись.
Планую купляти мамі білети з України до Бельгії. Який шлях обрати? Хотілося б не автобусом, бо то занадто довго та не комфортно. Зручніше за все мені здається Київ- Краків та літак до Брюсселю.
Але мама зараз переживає, що будуть проблеми у Польщі та не зможе вона так виїхати. Білети хочу купляти заздалегідь.
Через угорщину ще треба зловити ті білети на потяг Київ-Будапешт-Відень та стикувати з літаком.
Через Румунію ще навіть не додивилася як саме.
Хто вже їздив так, можете порадити?
Жінка з перцем• 29 февраля 2024
Ответ дляРадість моя
Привіт, зараз утримайтесь від поїздок.
Почему?
Сизоока бестія• 29 февраля 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Почему?
а кто патроны будет точить, если все выедут? война в стране, разом до перемоги.
Радість моя• 29 февраля 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Почему?
О, це не вам.
Але читайте.
Мама перший раз іде, скільки їй років?
Але читайте.
Мама перший раз іде, скільки їй років?
Жінка з перцем• 29 февраля 2024
Ответ дляСизоока бестія
А,ну ну... вперёд
Радість моя• 29 февраля 2024
Ответ дляСизоока бестія
та ви щеб написали, що треба виходити пшеницю саджати, бо завтра весна
Тишком нишком• 29 февраля 2024
Ніхто тут нічого не знає. Навряд блокування кордону буде стосуватися пасажирських переїздів. Я проїхала два дні тому без проблем
Поліцейський патруль
• 29 февраля 2024
Ответ дляРадість моя
О, це не вам.
Але читайте.
Мама перший раз іде, скільки їй років?
Але читайте.
Мама перший раз іде, скільки їй років?
Не стара) 59 років. Білети на квітень хочу брати. Туди й назад на два тижні.
Дама_с_караваем• 29 февраля 2024
Подруга в Бельгии сейчас, до этого насколько раз ездили туда обратно перевозчиком, Киев, переносили нормально, подруге 55+
Файна цьоця• 29 февраля 2024
Ответ дляРадість моя
Привіт, зараз утримайтесь від поїздок.
І скільки утримуватися? 2-3 тижні?
Поліцейський патруль
• 29 февраля 2024
Ответ дляДама_с_караваем
Її дуже захитує в автобусі. То як уявити,що 40 годин їхати- це ще кілька днів відходити.
Ноу коммент• 29 февраля 2024
Раньше знакомая летала Будапешт Бельгия. Мукачево Будапешт поезд пару раз ездит. Но она ездила перевозчиками
Дама_с_караваем• 29 февраля 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Тогда это не ваш вариант
Радість моя• 29 февраля 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Я б через Польшу точно би не їхала. А для літніх взагалі важко кататися туди-сюди.
Поліцейський патруль
• 29 февраля 2024
Ответ дляНоу коммент
То треба ще такі потяги подивитися.
СКИБИДЫШь• 29 февраля 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
То треба ще такі потяги подивитися.
я за Польшу.
Ще можливо Будапешт або Дербецен.
Є поїзд мукачево-дербецен-будапешт
Ще можливо Будапешт або Дербецен.
Є поїзд мукачево-дербецен-будапешт
Плекаю думи• 29 февраля 2024
Ответ дляРадість моя
Пшеницю _сіють_ восени
Черговий доказ того, як зовсім недалекі люди намагаються щось радити 🤦
Поліцейський патруль
• 29 февраля 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
я за Польшу.
Ще можливо Будапешт або Дербецен.
Є поїзд мукачево-дербецен-будапешт
Ще можливо Будапешт або Дербецен.
Є поїзд мукачево-дербецен-будапешт
Дякую.
Сизоока бестія• 29 февраля 2024
Ответ дляФайна цьоця
І скільки утримуватися? 2-3 тижні?
2-3 залпа :)
Просериарила молодость• 29 февраля 2024
Ответ дляРадість моя
Чого? Через Польщу найзручніше
Королева спама• 29 февраля 2024
З Угорщини до Бельгіі є літак? До Угорщини досить по графіку іде поізд і поямо до аеропорта
Поліцейський патруль
• 29 февраля 2024
Ответ дляКоролева спама
Так, з Будапешту.
Огірок та Помідорчик• 29 февраля 2024
Ответ дляТишком нишком
В Польшу їхали? Автобусом чи потягом? Довго стояли на кордоні?
Королева спама• 29 февраля 2024
Я подивилася квитки на літак зранку в основному а поізд з Украіни в Угорщину прибуває ввечері, я би іхала Киів Мукачево потяг, далі трансфер 2000 грн машиною до аеропорту Будапешта прямо до літака і літак Будапешт Брюссель , кому на літак від нас всі беруть той трансфер він дорожче потяга але швидше і довезе прямо до аеропорту і прослідкують за часом , поямі квитки на поізд Відень важко знайти і від того вокзалу до аеропорту таксі буде дорожче трансферу з Мукачева плюс старша людина може не зоріентуаатися
Королева спама• 29 февраля 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Так, з Будапешту.
Так поізд там приізжає в 18:30 і навіть є зупигка аеропорт аде вильоти зранку…поізд зараз іздить по графіку тому я би казала трансфер і з ними уточнити коли мінімальний виізд з Мукачева і під нього брати квитки з Києва , вони з зд вокзалу забеоуть іі і в аеропорт привезуть
ЖД білети ловлю• 29 февраля 2024
Прямі ЖД маршрути без пересадки в міста з аеропортом:Київ -Будапешт
Київ -Відень
Київ -Дебрецен
Київ -Люблін
Київ -Варшава
Київ -Кишенев
Київ -Відень
Київ -Дебрецен
Київ -Люблін
Київ -Варшава
Київ -Кишенев
Тишком нишком• 29 февраля 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
З і в на протязі 9 днів. Поїздом. 2 години на обох.
МаксХмара• 29 февраля 2024
Через Румунію:
Потяг Київ-Чернівці
Звідти бусіком 4 години до Ясс
З Ясс райенейр до Шарлеруа
Потяг Київ-Чернівці
Звідти бусіком 4 години до Ясс
З Ясс райенейр до Шарлеруа