Бринзолетта• 29 февраля 2024
Коли ви почали залучати дітей до приготування іжі?
Щоб потроху вчились готувати.
Неначасі• 29 февраля 2024
Як могли стояти, так і починали, за компанію. Але це, радше, розвага.
Вже підлітків можу просити помити, почистити овочі, приготувати собі щось, якщо не маю часу.
Старший любить і вміє готувати, молодший не любить, але себе обслужити може.
KROX@• 29 февраля 2024
Ответ дляОтчебучкина
О, о, ще одна. От так точно мені говорили. Дурнуваті якісь, а потім я заміж вийшла і не знала за що братись, бо нічого не вмію. Одне діло якби це все вже робилось автоматично і витрачала б я на це годину в день, і мій варіант, ну і вашої доньки -- розбираюсь по пів дня що як зробити, все роблю повільно, нічого не виходить, сварюсь з чоловіком і чую яка криворука. Дитину народила, а каші зварити нормально не тямлю
.А все чого? Бо мама не хотіла заморочитись і прибрати після того як дитина щось там би вчилась по трохи.
Если вы по жизни с двумя левыми руками, то вам и готовить тоже в любом случае будет сложно.
Не у всех ваша ситуация.
Кусюче сонечко• 29 февраля 2024
Не учу этому , само прийдет . У меня сын себе завтрак только готовит так как я по утрам в спорт зал хожу и все . Не считаю в готовке что особенное чему б стоило так сильно уделять внимания . Меня мама не напрягала никогда этим , приехала учиться в другой город и прекрасно всему научилась
Ухахайкина• 29 февраля 2024
Ответ дляОтчебучкина
Оце вас бомбить, ніби в житті головне - набити шлунок.
Отчебучкина• 29 февраля 2024
Ответ дляБратья Капли
А що треба вміти? Я вперше почала сама щось готувати , коли переїхала у 19 років , жодних проблем
Ну то добре, що в вас не було, а я крім бутерброда нічого не вміла. На кухню кликали щоб поїсти, і виганяли щоб не заважала готувати. От і вийшов що ледь не рожевий майонез шукала на шубу і червону воду на борщ як в тих дурних відео. Не мала взагалі поняття
Братья Капли• 29 февраля 2024
Ответ дляОтчебучкина
Ви б краще чоловіка нормального вибрали , а не кашу вчилися варити
Ухахайкина• 29 февраля 2024
Ответ дляKROX@
Не у всех ваша ситуация.
Там не тільки з руками проблема. )))
KROX@• 29 февраля 2024
Ответ дляУхахайкина
Там не тільки з руками проблема. )))
Да, перечитала ее ответы и тоже это поняла.
Братья Капли• 29 февраля 2024
Ответ дляОтчебучкина
Ну приготувати стейк чи салат багато навиків не потрібно, будь хто справиться. А рожевий майонез - це вже не про готування , а проблеми з інтелектом
Ацетилсалициловая кислота• 29 февраля 2024
Ответ дляKROX@
Я думала, я одна такая. Моей 17 уже, тоже еще не втягиваю её в эту муть. Пусть учиться, успеет ещё наготовиться, вся жизнь впереди.
Може взагалі готувати не буде. В мене доньку я ніколи не вчила , але її тягнуло до того приготування, що капець.що ми з чоловіком тільки не їли, і бананове фондю згорівше, і десерти в чашках де замість масла маргарин був ( а яка різниця, на вигляд було , як масло). Ще і ходила, років з 20 на різні курси кондитерів, кулінарів, бо скучно було. Навчилася і грузинській кухні, і торти різні і тістечка,і супам різним. Короче все зробить. Але не готує вже 3 роки мабудь зовсім. В них з чоловіком є жінка-повар, наготовлює дуже смачне все. То донька дуже рідко щось може приготувати.
Ухахайкина• 29 февраля 2024
Дочці 11, не готує, не бачу проблеми. Як прижме, то навчиться. Я почала готувати як заміж вийшла, в 22.
Отчебучкина• 29 февраля 2024
З головою проблеми в таких батьків, які нічому дітей не вчать.
Але дійсно, навіщо це я, вони самі вам розкажуть коли виростуть.
Файна дівка• 29 февраля 2024
Ответ дляОтчебучкина
Моїй 6.5 Вміє зробити тісто на млинці і насмажити їх, ліпити вареники (якщо рік підготувати) Ну і елементарні страви типу гречки з молоком.
А я як ваша донька, не легко було, що нічого не вмію, до сих пір зла на маму з бабусею що нічого не навчили.
А мені легко було, як заміж вийшла, більше не готувала.
Вероятненько• 29 февраля 2024
та десь з двох років шось разом робили.
зараз дитині 3.8, поки я шось смажу - може салат нарізати. але так - один шматочок огірочка в салат, три в себе 🫢 але дитина при ділі і яка не яка допомога.
дуже любить шось разом готувати. разом сирники, млинці, печиво робимо, бутерброди, омлет. котлети нещодавно разом робили перший раз.
з дитиною важко і довше готувати, і брудніше. звісно швидше і простіше самій, але я за те щоб дитина приймала участь.
KROX@• 29 февраля 2024
Ответ дляОтчебучкина
Вам бы проработать со специалистом свои обиды на родителей. Оно ж вам самой жить мешает.
Братья Капли• 29 февраля 2024
Ответ дляОтчебучкина
Вже виросли , маю старшу дочку, яка минулого року переїхала . Що має розказати?
Файна дівка• 29 февраля 2024
Ответ дляА я нівроку
У нас подруга такая, помню поехали все вместе на море. Нам по 20лет, а она готовить не умеет. У нас кухня по очереди переходила изо дня в день. Сейчас ей 35, она умеет готовить картошку и биточки 😂 муж её эту тему периодически подымает в компании, что не умеет готовить и ему это не нравиться, надоела покупная еда из Новуса.
Всякое бывает, наверное лучше хотя бы показывать, чтоб дочка видела как что делается
Мне б такой муж надоел быстрее, у которого лапки и который обсуждает меня в компании. Дочке лучше показывать, что мужчины тоже могут готовить
Ухахайкина• 29 февраля 2024
Ответ дляОтчебучкина
Ви би почали з проблем зі своєю головою, судячи по вашим коментам, то ви знахідка для спеціаліста.
Отчебучкина• 29 февраля 2024
Ответ дляБратья Капли
Я десь через декілька років висказувала. Перший час бутербродами харчувалась , чаєм, фруктами, а кафе скільки молодій дівчині там потрібно. Проблеми почались вже як заміж вийшла
А я нівроку• 29 февраля 2024
Ответ дляФайна дівка
Ну он сам готовит часто, а она говорит, что не умеет.
Он зарабатывает хорошие деньги, а жена работает до 15;00 на 9тыс грн.
Приехал с работы и давай за готовку или покупать из супермаркета.
Действительно - виноват муж) он с лапками
МастерЮля• 29 февраля 2024
Ответ дляОтчебучкина
то в вас так, я до замжжя не вміла, потм у мам рецепти в блокнот пішло поїхало, нормально готую. сина не вчила, але в 12 р вн на морі мені картоплю насмажив та уху зварив, а баби навкруги говорили, що ледащо, дитинку заставила їсти готувати...,
Братья Капли• 29 февраля 2024
Ответ дляОтчебучкина
Які проблеми? Ви влаштувалися кухаркою?
жар-птица Нюра• 29 февраля 2024
Помогала лет с 3х, сейчас 12, умеет многое приготовит ь, в основном любит выпечку, шарлотку печет, пиццу, мясо в гриле, шаверму.
Файна дівка• 29 февраля 2024
Ответ дляА я нівроку
Да, виноват муж. Обсуждает жену с посторонними людьми.
А я нівроку• 29 февраля 2024
Ответ дляФайна дівка
😂👌 действительно
Моя мама мене не навчила готувати геть. Каже, що намагалася, а насправді то було - йди почисть картоплю, ой ти погано як чистиш, йди з кухні.
Пам´ятаю, як в інституті мені подруга диктувала як суп зварити. Це ніяк ні на що не вплинуло - коли ми одружились з чоловіком і якийсь час жили з моєю мамою, я навмисно готувала щось незвичне, чого вона не вміє, щоб не конкурувати і виходило різноманіття. А потім ми відокремились і я швидко навчилась тим супам, борщам і млинцям, було б бажання.
Моя донька 13 р. може допомогти за проханням начистити овочі чи нарізати, однак я її рідко прошу. Коли має натхнення, то пече мафіни, виготовлює салати. Вміє всі прості речі типу омлету і навряд чи зварить сама перше чи насмажить котлети. Попросить - навчу. Каже, що готувати не подобається, але це життя, треба буде - навчиться. Мене все це влаштовує.
Айболитная• 29 февраля 2024
Ответ дляБратья Капли
Ніколи , в нас правило, що готує хтось один на кухні.
Підтримую. Не бачу сенсу в тому, щоб вчити дітей готувати. Старшого ніколи не вчили, зараз він живе окремо і добре готує. Це не те, чому треба вчити. Людина з інтелектом, яка не росла в лісі, зможе готувати і без навчання.
Пекельнi Борошна• 29 февраля 2024
Ответ дляОтчебучкина
Меня никто не учил - прекрасно готовлю и аккуратно , дочь я тоже не привлекала , ей сейчас 22, готовит хорошо. Ваша теория не работает
Айболитная• 29 февраля 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
І мене теж не вчили. Ніколи не готувала в домі батьків. Ніяких проблем ніколи в житті з приготування їжі не було. Я не розумію, як можна не вміти зварити кашу, як тут пишуть