Фляшунька• 29 февраля 2024
я чапля. поки одну ногу витягну - інша зав"язне. і так безкінечно. ви також?
що от кидаю всі ресурси на лікування зубів, бо запущено ще з дитинства, батькі не лікували. поки лікую зуби, вже фізично почувають погано, треба йти на курс масажу. це також не дешево. потім в спортзал до літа якось готуватись, і речі якісь купити на весну/літо..вже не особливо виходить..бо все разом дорого. а поки із цим розберешся вже у відпустку хочеться. відповідно про зал забуваємо, копимо на відпустку 2-3 місяці. відпочили...і знову проблема із зубами. і все по колу...
мені знайомий каже - треба все одночасно робити, але не сильно напрягатись. просто підтримувати..типу раз в тиждень масаж, двічі спортзал, одяг...раз на місяць одну/дві речі і норм буде.
а я думаю що одну задачу закрила, потім забути за неї, бо ж там все добре, і розпочати іншу, до попередньої не вертатись...але не виходить не вертатись..бо все воно по колу йде постійно треба все робити, і зуби і одяг і спорт і відпустка...мене це угнітає. каже - це прекрасно..по моєму це жахливо.
Сусідка знизу• 29 февраля 2024
Ваш знакомый прав. Вы перечисляете задачи которые невозможно закрыть раз и навсегда, их состояние нужно поддерживать это практически во всем.
Меряю линейкой• 29 февраля 2024
лечение зубов по второму кругу это тоже родители виноваты? нашли на кого спихнуть причину проблемы... думаю Ваша беда в том, что Вы вместо решения проблемы думаете о том, кто виноват и жалеете себя, отсюда и угнетенное настроение все время
Фляшунька
• 29 февраля 2024
Ответ дляСусідка знизу
ну не назавжди, а хоча б на певний проміжок часу. але я забила на одну сторону, і поки всі ресурси витрачала на відпустку - просіли зал і масаж. тепер поки буду це витягувати, вже знову просідають зуби.. а кошти не безкінечні, ціни ростуть по годинах((
КоКоКоКоКоКо...• 29 февраля 2024
Ответ дляФляшунька
Без зубів у відпустку, круто ви?))
Фляшунька
• 29 февраля 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Без зубів у відпустку, круто ви?))
я із зубами, просто коронка там. яку треба міняти в найближчий рік.
Я бы вообще искала проблему в другом месте.
Есть люди, которые много и драматично суетятся, они затрачивают массу усилий на простые вещи и жизнь для них всегда тяжела.
А есть люди, которые бегают, это бесплатно, делают зарядку дома, куча же материала в интернете, и всё так идет у них без лишних телодвижений, зуб сделали, на море смотались.
Бюджет у обоих при этом одинаковый.
Україна понад усе!• 29 февраля 2024
Без новых шмоток и отпуска еще никто не умер. Вместо зала можно на улице заниматься, если на то пошло. Массаж самой делать, как получится. А на зубы выбрать врача цена-качество и лечить
КоКоКоКоКоКо...• 29 февраля 2024
Спочатку коронка, потім відпустка. Масаж не потрібен, якщо щодня робити хоч елементарну зарядку. Гардероб оновлюється поступово по кілька речей за сезон. І батьки точно в ваших проблемах не винні.
Принцепесочка• 29 февраля 2024
Ви не чапля, просто живете не по своєму бюджету. Який зал, яка відпустка, якщо зуби полікувати напряжно для вас? Зменшуйте видатки і/або підвищуйте дохід.
Княгиня пітьми• 29 февраля 2024
Вы просто не умеете расставлять приоритеты. Проблемы с зубами - значит, зал, одежда и отпуск пока отпадают. Сделали зубы - дальше приоритет ищете: порвались штаны/ботинки (условно) - покупаете, отпуск пока откладывается. Иначе это напоминает старую советскую игру, где Микки Маус яйца в корзинку ловил.
Грамотний хвіст• 29 февраля 2024
Мені здається, що ви трохи нервова і сіпаєтесь від одного до другого. І вам треба заспокоїтись і чесно розставити пріоритети, враховуючи власні можливості