29 февраля в 13:04

Потрібна порада, в кого чоловіки в ЗСУ

Дівчата, в кого чоловіки в ЗСУ.
В кого є досвід. Порадьте що потрібно купити в аптечку. Військова є. Зі звичайних ліків: жаропонижаюче, від діареї (атоксіл чи щось інше?), Дівчата писали про протигрибковий крем.
Можливо є щось таке що потрібно.
Я розгублена від слова зовсім. Перелік того що потрібно із амуніції відправила в мілітарист там прорахували. Але я впевнена що багато чого ми пропустили.
Інструктори щось мене не впєчатляють, кажуть їдьте як є потім докупитє. Ну це як? А якщо там не було змоги?
Буду вдячна за поради.
lilu1990 29 февраля в 13:11
Сестра ще купляла німєсіл, укол від анафілактичного шоку, магне б6 до речі, у багатьох від нервів починаються розлади і проблеми з цукром. Ісламент для горла, але це індивідуально, антибіотики на сім днів.
Мудробаба 29 февраля в 13:11
Антибіотик, ніфуроксазид, від тиску
lilu1990 29 февраля в 13:13
Якщо проблеми зі шлунком - то препарати для шлунку за рекомендацією лікаря. Мій брат пропивав курс омепразолу
задумчивая мордочка 29 февраля в 13:15
Чоловік купує собі лише від алергії, у нього на амброзію. Все інше є, в достатній кількості. Одяг, їжа - теж всім забезпечений, на нулі
Кубик Рубика 29 февраля в 13:29
Как никогда нужны витамины, в обычной жизни я против из применения, но на ноль если едет, пусть начинает принимать, лишними не будут , Банеоцин порошок хорошо на раны,
автор Тундиринда 29 февраля в 13:34
Ответ длязадумчивая мордочка
Чоловік купує собі лише від алергії, у нього на амброзію. Все інше є, в достатній кількості. Одяг, їжа - теж всім забезпечений, на нулі
Я не знаю куди відправляють, це не афішують. Але список вже перевалив за 70 000. Це щодо амуніції. Може підкажете з приводу термоодягу. Треба рівень 1 та рівень 2. На яку ТМ звернути увагу? Я поки все М-так дивлюся в рахую в магазині
автор Тундиринда 29 февраля в 13:37
Ответ дляlilu1990
Якщо проблеми зі шлунком - то препарати для шлунку за рекомендацією лікаря. Мій брат пропивав курс омепразолу
Не було, але дуже чутливий до несвіжої іжі. Якщо не те з´їсть то розлад.
автор Тундиринда 29 февраля в 13:38
Ответ дляlilu1990
Сестра ще купляла німєсіл, укол від анафілактичного шоку, магне б6 до речі, у багатьох від нервів починаються розлади і проблеми з цукром. Ісламент для горла, але це індивідуально, антибіотики на сім днів.
О дякую. Дуже доречні коментарі.
задумчивая мордочка 29 февраля в 13:43
Ответ дляТундиринда
Я не знаю куди відправляють, це не афішують. Але список вже перевалив за 70 000. Це щодо амуніції. Може підкажете з приводу термоодягу. Треба рівень 1 та рівень 2. На яку ТМ звернути увагу? Я поки все М-так дивлюся в рахую в магазині
Мій чоловік нічого не купує, крім літнього взуття. Те , що видають, жарке дуже. Також у нього свій супер теплий спальник. Це все. Все інше видають, хорошої якості. Термобілизну в тому числі.
автор Тундиринда 29 февраля в 13:43
Дівчатка, може порекомендуєте з ким можна проконсультуватися з приводу амуніції. Які ТМ брати? Зараз прорахували М-так. Але магазин прорахував все по вищому розряду щось. А щось ну дуже дешеве (активні навушники наприклад)
задумчивая мордочка 29 февраля в 13:45
Ответ дляТундиринда
Я не знаю куди відправляють, це не афішують. Але список вже перевалив за 70 000. Це щодо амуніції. Може підкажете з приводу термоодягу. Треба рівень 1 та рівень 2. На яку ТМ звернути увагу? Я поки все М-так дивлюся в рахую в магазині
А що за список? Хто вам його дав? Для чого витрачати гроші, якщо ви не впевнені, що це потрібно і якщо все мають видати?
автор Тундиринда 29 февраля в 13:45
Ответ длязадумчивая мордочка
Мій чоловік нічого не купує, крім літнього взуття. Те , що видають, жарке дуже. Також у нього свій супер теплий спальник. Це все. Все інше видають, хорошої якості. Термобілизну в тому числі.
Спальник купили в минулому році теж із дорогих і маю надію що буде гарно служити. Нам нажаль не видають, тому тепер шукаю інфо
Семенівни сусідка 29 февраля в 13:46
Купіть ліки від болю в горлі, краплі для носа та ще щось від застуди. Там таким часто хворіють
задумчивая мордочка 29 февраля в 13:47
Ответ дляТундиринда
Спальник купили в минулому році теж із дорогих і маю надію що буде гарно служити. Нам нажаль не видають, тому тепер шукаю інфо
Якщо чоловік буде в частині/ на полігоні - там це все не треба. Якщо в зоні бойових дій - його всім забезпечать, там дуже строгі перевірки , коли заводять на нуль, відповідальність на командирі. Не поріть гарячку і не накуповуйте все підряд
автор Тундиринда 29 февраля в 13:49
Ответ длязадумчивая мордочка
А що за список? Хто вам його дав? Для чого витрачати гроші, якщо ви не впевнені, що це потрібно і якщо все мають видати?
Видали інструктори те що бажано придбати. Перелік майже із 30 позицій. Сказали щось видадуть але більшу частину потрібно докуповувати самим. Термін в нас є 5 днів., потім відправка. Сьогодні завтра буде точно відомо що дають. І тоді може список зменшиться . Але за день все не купиш потім, тому зараз все записую і прлраховую
задумчивая мордочка 29 февраля в 13:49
Ответ дляСеменівни сусідка
Купіть ліки від болю в горлі, краплі для носа та ще щось від застуди. Там таким часто хворіють
Я вас здивую - мед частини добре забезпечені ліками. Варто мати своє, якщо це щось специфічне, для якихось хронічних хвороб, наприклад
ДаЗдраПерма 29 февраля в 13:52
авторе, чоловік два роки служить, то тільки труси та тактичні навушники купив. Решту - давали.
Ліки тільки від застуди: чаї з парацетамолом передавала
автор Тундиринда 29 февраля в 13:53
Ответ длязадумчивая мордочка
Якщо чоловік буде в частині/ на полігоні - там це все не треба. Якщо в зоні бойових дій - його всім забезпечать, там дуже строгі перевірки , коли заводять на нуль, відповідальність на командирі. Не поріть гарячку і не накуповуйте все підряд
Етап частина і полігон вже пройдено. Аж 14 днів!!! Тепер далі - куди ніхто не каже, але це зрозуміло. В яких умовах будуть і чим забезпечать теж не знаю.
задумчивая мордочка 29 февраля в 13:54
Ответ дляТундиринда
Видали інструктори те що бажано придбати. Перелік майже із 30 позицій. Сказали щось видадуть але більшу частину потрібно докуповувати самим. Термін в нас є 5 днів., потім відправка. Сьогодні завтра буде точно відомо що дають. І тоді може список зменшиться . Але за день все не купиш потім, тому зараз все записую і прлраховую
Його на нуль зразу не повезуть. Нова пошта в доставка скрізь працює. І якщо це не зона бойових дій, більша частина цього списку не знадобиться поки. Ще раз вам кажу - не біжіть попереду паровоза
автор Тундиринда 29 февраля в 13:55
Ответ дляДаЗдраПерма
авторе, чоловік два роки служить, то тільки труси та тактичні навушники купив. Решту - давали.
Ліки тільки від застуди: чаї з парацетамолом передавала
Може порадите навушники - це точно сказали що не дають, самі купують
задумчивая мордочка 29 февраля в 13:56
Ответ дляТундиринда
Може порадите навушники - це точно сказали що не дають, самі купують
Яка у нього спеціалізація? Вони точно йому потрібні?
автор Тундиринда 29 февраля в 13:58
Ответ длязадумчивая мордочка
Яка у нього спеціалізація? Вони точно йому потрібні?
Я не можу розголошувати спеціалізацію. Так потрібні. Це точно.
Бибер-анонимер 29 февраля в 14:18
Можливість купити і переслати у вас буде. Не накуповуйте нічого заздалегідь.
ДаЗдраПерма 29 февраля в 14:33
Ответ дляТундиринда
Може порадите навушники - це точно сказали що не дають, самі купують
Залежить ще від каски: є такі, що на каску кріпляться. Тому не купуйте заздалегідь, дадуть форму, докупите навушники потрібні
Їжак в панчохах 29 февраля в 15:07
Ответ дляТундиринда
Може порадите навушники - це точно сказали що не дають, самі купують
найкращі - Sordin Supreme ProX. там є різновиди і на каску, і під каску
автор Тундиринда 29 февраля в 22:53
Ответ дляЇжак в панчохах
найкращі - Sordin Supreme ProX. там є різновиди і на каску, і під каску
Дякую.
автор Тундиринда 29 февраля в 22:53
Ответ дляДаЗдраПерма
Залежить ще від каски: є такі, що на каску кріпляться. Тому не купуйте заздалегідь, дадуть форму, докупите навушники потрібні
Дякую. Так, це знаємо, попередили