люблю_тортики• 29 февраля 2024
Як це в розвинутих країнах краще здоровʼя в людей якщо до лікаря треба довго чек
Довго чекати
Love_Love_Love_• 29 февраля 2024
Менше стресу, краща якість життя, менше хвилювань про завтра.
Подорожі, відпочинок, інше ставлення до алкоголю.
Фізично ніхто не впахується
Личко Невеличке• 29 февраля 2024
Потому что сопли сами проходят, пока ждут назначенного времени. И только у нас каждый пук несут доктору.
Полтавська галушка• 29 февраля 2024
У нас профогляди як проходять? А вони нормально, тож більшість хвороб не дотягують до термінового ’треба’
Люблю ВалЄру• 29 февраля 2024
Краще харчування, кращий відпочинок, впевненість в завтрашньому дні, а від цього менше нервів і стресу.
Да будет так• 29 февраля 2024
Никто не принимает столько лекарств и главное антибиотиков.
Много времени проводят на улице (дети - обязательно в школе гуляют на длинной перемене)
Если есть срочная необходимость - врач принимает быстро.
Люблю ВалЄру• 29 февраля 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
І ще просять антибіотик щоб скоріше видужати, а лікар радий старатись понавиписує ліків і ще скаже в якій аптеці купити щоб заробити з цього.
Тут как тут• 29 февраля 2024
Так гарне здоров´я з´являється не від лікування, а від способу життя
Украиночка• 29 февраля 2024
Для меня тоже загадка. Мне вот здоровье только попортили, потому что ни на прием ни пападешь вовремя, а если и попадешь, лечения не получишь, сидят там с куриными мозгами и кроме ибупрофена ни о каких лекарствах не слышали, о существовании анализов тоже.
Стріляний птах• 29 февраля 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
це точно
Липка-прилипка• 29 февраля 2024
Ответ дляПолтавська галушка
У них там взагалі не буває профоглядів. Тільки в деяких країнах фінансується державою мамлгопівя щорічна і щорічний ПАП-тест.
Полтавська галушка• 29 февраля 2024
Ответ дляIQ 80
Это все брехня.
Там многие не доживают до термина.
Ото так по вулицях і лежать, правда? І нікому до них діла нема
КрестьянинДиор• 29 февраля 2024
Ответ дляДа будет так
Ага, дійсно, нічого що антибіотики призначають направо і наліво.
Липка-прилипка• 29 февраля 2024
Спокійне життя, менше стресів, роботою не перевантажені. Чого їм хворіти?
Да будет так• 29 февраля 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Я пришла к педиатру - так как справка в школу нужна была. Обычное ОРВИ. Я даже лечить не собиралась (ибупрофен, если температура высокая)
Врач (у нас семейный - молодой мужчина) - выписал 12 пунктов лекарств!
И противоаллергии, и два в нос, и просто противовирусные и тд
Я даже не удержалась и говорю: а нас мат-и-мачехой лечили. И пошла домой.
Белая и пушистая• 29 февраля 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
это вы о кских странах сейчас?
в Польше без медосмотра к раьоте не допускаешься. Направление выписывпет фирма. В нем код должности. В завичимости от него перечень врачей. Без этой бумажки начать работу не можешь.
Липка-прилипка• 29 февраля 2024
Ответ дляБелая и пушистая
это вы о кских странах сейчас?
В Польщі медицина максимально схожа на нашу. Далі на захід - все вже зовсім не так.
Цідило правди• 29 февраля 2024
Ответ дляУкраиночка
Вы сами себе испортили здоровье. Не врачи.
Молчунья• 29 февраля 2024
Высокий уровень профилактики, люди больше занимаются спортом,следят за питанием,минимум стресса, хорошая экология, пофигизм на мнение других,качественные продукты. Все вместе даёт хороший результат. А нам хвалиться нечем.
ПП-шница• 29 февраля 2024
Ответ дляУкраиночка
Це в якій країні? Мені треба було звернутися до кардіолога, записалася до терапевта в той же день, він написав листа і відправив до кардіолога без черги, на прийомі в одному кабінеті зробили УЗІ , ЕКГ , повісили холтер і аналізи на все що треба.
Зараз на дієті• 29 февраля 2024
Ми ж говоримо про старих людей. Пенсіонерів.
У Європі страхова медицина.
Наші на пенсію виживають. Операції і ліки нормальні, як правило, їм не доступні
Їхнім - навпаки, навіть за низької пенсії.
І ходять з кисневими балонами. І купа медикаментів.
У Європі страхова медицина.
Без QR коду• 29 февраля 2024
Ответ дляПолтавська галушка
У мене на роботі, комунальне підприємство, їх взагалі не проходять, бо порахували, скільки буде договір з лікарнею на 120 жінок і сказали, що це дорого, тому не будуть його підписувати. Ось такий обов´язковий медогляд.
Украиночка• 29 февраля 2024
Ответ дляПП-шница
Тогда вы это явно не в Германии делали
Молчунья• 29 февраля 2024
Ответ дляБез QR коду
Вот и ответ. Профилактики ноль,а это основа