люблю_тортики• 29 февраля 2024

Як це в розвинутих країнах краще здоровʼя в людей якщо до лікаря треба довго чек

Довго чекати
Муркамурковна• 29 февраля 2024
Ответ дляКонотопська відьма
в Чехии
Говорю из собственного опыта.
Есть много знакомых, которые живут тут уже много лет и даже есть коренные чехи. Все проходят чекап. Все проблемы решаются.
А про продукты, то я не раз была свидетелем, как отзывали партию какого-то товара, так как там было превышено содержание нитратов или т.п.
Люди сплачуючи капец які суми за страховки роблять ті чекапи шо б хоч якось їх відбити))
Ну реально)) от ви живете, все у вас ок, але ви купуєте по 600-800 евро на на людину страховку. І нічого за рік з вами не проісходить, але ж якось хоч якось треба те відбити
Я все одно вважаю, що в нас більш корисні продукти ніж там...

Муркамурковна• 29 февраля 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
ну мифы рушатся, что ж делать) я там не решилась делать одну плановую операцию, стремно мне было. У нас тут - песня просто, быстро, качественно, круто. Ну про зубы я вообще умолчу
Знаю, вірю))
Полтавська галушка• 29 февраля 2024
Ответ дляМолчунья
Вот и ответ. Профилактики ноль,а это основа
Так людина в Україні живе
Ядвига Юсьлегко• 29 февраля 2024
Ответ дляПП-шница
Це в якій країні? Мені треба було звернутися до кардіолога, записалася до терапевта в той же день, він написав листа і відправив до кардіолога без черги, на прийомі в одному кабінеті зробили УЗІ , ЕКГ , повісили холтер і аналізи на все що треба.
Це де так?
ПП-шница• 29 февраля 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Це де так?
Бельгія
Copy-Paste• 29 февраля 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Менше таблеток приймають і болячок шукають. От і краще здоров‘я
Це точно. Бо в нас, якщо при орз лікар не назначив жменю таблеток, то поганий лікар.
Конотопська відьма• 29 февраля 2024
Ответ дляМуркамурковна
Обычно страховку платит работодатель или центр занятости. А за пенсионеров, детей и студентов платит государство (если они учатся).
Также нужно не забывать, что если не дай бог что, то страховка покрывает стоимость сложного лечения, операций, транспорта и т.п. Всё очень логично и выгодно.
Я столкнулась с этим очень близко, когда у моей мамы здесь случился инсульт, а у папы выявили онкологию. И даже когда я с панической атакой пришла в больницу, мне оказали помощь, взяли кучу анализов и проверили сердце.

Муркамурковна• 29 февраля 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Більшість живе не так))
Жена миллионера• 29 февраля 2024
Жизнь спокойная, без стрессов. Все доступнее - еда, одежда, рестораны, путешествия. Нищая Польша, а все пенсионеры в стильной фирменной обуви - могут себе позволить. А наши на мясо посмотреть приходят.
Конотопська відьма• 29 февраля 2024
Ответ дляМуркамурковна
Більшість живе не так))
вы хотите сказать что большинство безработные?
Муркамурковна• 29 февраля 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Я хочу сказати, що якщо ви живете в тому моменту, коли у вас все як норм, то дай Боже... Це як і в нас.. Коли ми живемо не ьачучи всього навколо
Це добре)
Маю на увазі, що ви не змінили свій прошарок
Тут как тут• 29 февраля 2024
Ответ дляБез QR коду
У мене все життя здоровий спосіб, але на здоров´я якось це не дуже вплинуло.
Здоровий спосіб життя в Україні? Стреси першими руйнують здоров´я.
ТрамвайGirl• 01 марта 2024
В них медицина передусім базується на профілактиці хвороб
Борщик• 01 марта 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Не правда. Немає тут ніякої профілактики. Просто немає достатньої кількості лікарів
ТрамвайGirl• 01 марта 2024
Ответ дляБорщик
Ню-ню) Юзаєте найдешевшу страховку для біженців і розповідаєте баєчки на цій підставі?
Борщик• 01 марта 2024
Ответ дляТрамвайGirl
А страховки в принципі немає. Є відрахування податку з зарплати на медичні послуги. Ви прям знавець як працює медична система у різних країнах?
ТрамвайGirl• 01 марта 2024
Ответ дляБорщик
Я чудово бачу як вона працює в одній конкретній розвиненій країні.
Це ж ви тут розпинаєтся стверджуючи що профілактики в моїй країні не існує, бо її у вас немає.
Цирк.
Борщик• 02 марта 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Цирк.
Ви у якій країні?