Пишу вірші, дорого• 29 февраля 2024
Порадьте сукню на день народження
Я 155, невеликі груди, фігура дозволяє одягати такі сукні, корсетна буде в червоному кольорі індивідуальний пошив
Результат:
вже голосів:
20 (54.05%)
1 (рожевий квітковий принт)
17 (45.95%)
2 (червона корсетна сукня)
Библиотекарь• 29 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Ну ми і будемо на тусовці, сімʼя це сестра та чоловік без батьків
А, ну ок)
Свезло так свезло• 29 февраля 2024
Перша ніжніша і як на мене краща. Корсета то більше для нічного клубу, паті стайл.
PS: бачу вам вже отрути відлили, не слухайте, ви ще молоденька, коли як не зараз таке вдягати поки є і бажання і є куди.
Пишу вірші, дорого
• 29 февраля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Нет, вы уже не очень молода)
Ну-ну)
Не против• 29 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Ну-ну)
Дада) Буде вам 40 - будете молодою) А поки нєфіх)
А_я_ЛОЖУ!• 29 февраля 2024
Ответ дляНе против
💯😂
Леди Г• 29 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Чому не по віку?, я мініатюрна і виглядаю молодше свого віку, що треба одягати в 29?
Як на мене воно на школярку, ну може років на 20
сама себе прекрасная• 29 февраля 2024
Рожева дуже красива, ви будете у ній як лялечка, гарна і невимушена. Рюші створюють ефект повітряності, легкості...мм...одягайте сміливо!
Корсетні не подобаються, вони незручні і дуже відверті, немов на панель призначені.
Топтунша• 29 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Просто обидві подобаються, немає подруг в кого спитати а дві сукні будуть коштувати тис 10 треба обрати одну, більше нічого цікавого не знайшла і мені більше всього пасує міні довжина і саме відкриті плечі
То есть, это полиестровое из 90х стоит по 5 тыс? В инстаграме, видимо, накопали?
Яйцеголовая• 29 февраля 2024
Ответ дляЗупка_цем
Не ображайтесь на мене.Як такі сукні на 150 зросту?Там ноги потрібні довгі , для ефекту.Вам вони по коліно будуть
Обычно мне с моими 174 такие платья до середины лобка не доходят, думаю на 155 как раз пойдёт
Olivka-Misha• 29 февраля 2024
Голосую за рожеву сукню! При вашому зрості потрібно носити міні сукні, а них ноги виглядають довшими, плюс одягнете туфлі на високому каблуці. Хто пише , що під такі сукні потрібен зріст, то брєд. Для сімейного свята підійде рожева, червона гарна, але визиваюча . І взагалі вам видніше , яка вам відразу сподобалась, ту і купляйте.
Пишу вірші, дорого
• 29 февраля 2024
Ответ дляТоптунша
Це укр бренди в них є оф сайти
Без комплексів• 29 февраля 2024
як можна серйозно розглядати ці сукні взагалі, такий дешевий вигляд мають як маскарадний костюм якоїсь дешевої дівчини за викликом.
Ну рожева трішки інша категорія, але я не розумію що в ній може привабити, ще цей нашийник..
Пишу вірші, дорого
• 29 февраля 2024
Ответ дляЯйцеголовая
Другий варіант пошиють мені так як захочу довжину, а перший ні там 80 см і це для мене не міні, рівно по коліна що зʼїдає зріст ще більше але можна вкоротити
Пишу вірші, дорого
• 29 февраля 2024
Ответ дляБез комплексів
Чокер, якщо не в темі коли я вчилася в університеті носили таке дівчата на шиї, було модно
Без комплексів• 01 марта 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Коли я вчилася теж носили, але що це міняє