Не за Будка• 01 марта 2024

Норковая шуба

Вы одеваете свои норковые шубки или стыдитесь?
НеКонец-Света• 01 марта 2024
Надеваем.
Чего стыдиться надо?

На привозе• 01 марта 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Дивують люди, для яких норка, це статус. Є люди, які люблять хутро, тому, що воно зручне, я люблю хутро, мені зручно, тепло і не важко, і приємні відчуття на дотик. В машину не вдягаю шуби, бо не зручно, а ось якщо користуюсь ГТ, то зазвичай вдягаю шубу, щоб не мерзнути і не було жарко.Мені не можна іноді користуватись ГТ чи тільки заборонено в шубі?
У нас не рахується статус де я живу. Це одяг, якому не придають багато значення.Але вдягають на якісь події..я теж раніше в Україні носила ,.але зараз не актуально. За кордоном рідко побачиш,. Хоча в людей є грощі купити. В мене також є ,.але вона мені просто не потрібна. Я написала що з ринку шубы не дуже теплі, якість не дуже..краще вже дублянку ,щоб не мерзнути. Носіть раз подобається то діло ваше.
Яжбоматуся• 01 марта 2024
Ответ дляТень льва
видела неделю назад одну мадам в маршрутке в норковом полушубке.
І що?
Поддакиваю иногДА• 01 марта 2024
У меня нет шубы
Булькаю• 01 марта 2024
Ответ дляТень льва
Меня 3 года назад кто-то видел в метро в серой норке в пол. И шо?
задумчивая мордочка• 01 марта 2024
Ответ дляНа привозе
Я не розумію вашої думки.Я вдягаю тому, що мені подобається, а ви дивитесь на інших людей.Те, що у вас є гроші , я вже зрозуміла, хочу зрозуміти , що ви хочете донести? Мені подивитись , що за кордоном не носять хутро і перестати його носити? Не ранити вразливих порадниць в маршрутках? Я вважаю, що якщо,щось подобається саме тобі,то треба купувати, робити,а люди, які залежні від думки інших, це ’маса’.
задумчивая мордочка• 01 марта 2024
Ответ дляНа привозе
І ще , а на...га, мені дублянка?

На привозе• 01 марта 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
І ще , а на...га, мені дублянка?
Купляйте тоді шубу..в чому річ?
задумчивая мордочка• 01 марта 2024
Ответ дляНа привозе
Купляйте тоді шубу..в чому річ?
Навіщо? В мене на сьогодні достатньо шуб.
Вельми шановна• 01 марта 2024
Сегодня весна началась. У кого-то календарь залип)
На привозе• 01 марта 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Носіть. В мене мама носила коли жила в Україні їй подобається, але не дуже тепла. От я вам і написала про дублянку що в ній тепліше в морози в Україні , ніж. норка Мені не подобається. Ну у кожного своя думка.. про статус у нас рахунок у банку, або житло разується . На одяг і прикраси не звертають взагалі ніякої уваги. Що вам не зрозуміло? Можете хоч весною і літом носити,.аби вам подобалось і не мерзли
задумчивая мордочка• 01 марта 2024
Ответ дляНа привозе
Я не знаю в якій ви країні, але ви ментально , дуже ’совкова’, ви відрізняєтесь, від жителів інших країн своїм ’ ....менталітетом’, хоча і рівняєтесь на них.Я відповідала по темі шуби, а ви накидали мені своїх порад, яких я не просила.Це перше : жителі цивілізованих країн, не дають порад, про яких їх не просять, по друге: не нав´язують своє бачення іншим, по третє: їх цікавить своє життя, а не життя інших людей.Це те, що вас відрізняє від цивілізованого світу, навіть , якщо ви в еко куртці.
Свекруня• 01 марта 2024
Ответ дляЧукИГеки
В метро или маршрутке 😂😂😂
С уггами обязательно, только не настоящими, а ноунейм, и колготы капроновые-это писк вне времени
На привозе• 01 марта 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Як багато слів, наче ми на зборах. Будьте простіше , це просто форум під назвою ’порадниця.’ Тут кожен може написати свою думку подобається вам чи ні. А ви в свою шубу вчепилися наче остання покупка таке понаписували. Заспокойтеся. Візьміть смаколик з полички. Совок хоч не чіпляйте до шуби. Хоча і при совку були норки.... це ви щось навязуєте, і навіть так багато написали . Вже і цивілізований світ приплели. Я ні до кого не рівняюсь, навіщо мені в дощь паритись у шубі? Чи зимні чоботи вдягати. Я вдягаюсь по сезону. Так було і в Україні. Хоча деякі і в вересні вдягали норку . Sorry, за поради. Норка в тренді. Вона у всі часи в тренді, навіть в совок була
Проня_Прокоповна• 01 марта 2024
Одягаю
Детские_Будут?• 01 марта 2024
Ответ дляНе за Будка
Да, не уверена или это модно сейчас
Норка вернулась, кстати, в моду. В Италии этой зимой появилось много очень красивых норковых полушубков и шуб в продаже и на людях, в том числе и на молодежи, при том именно классическая норка, не щипанная.
задумчивая мордочка• 01 марта 2024
Ответ дляНа привозе
Щось ви швидко здались В першій вашій відповіді гроші на шубу є, шуба була, але не купую і не ношу, в подальшому, важка артилерія ,про банківський рахунок в іншій країні і житло , також в іншій країні, що невже все? Я так вважала, дойдемо до роботи ,мінімум дипломата, на яку вас запрошують, без знання мови, а ви ви роздумі
Лівий Локіть• 01 марта 2024
Этой зимой носила свою шубу в Ирландии...
Кто в Ирландии, тот оценит.

Надоело чувствовать себя бомжом. Решила чувствовать себя бомжом в шубе.

Ничего так... Прикольно. Настроение улучшилось.
Ms. Dolly• 01 марта 2024
Ответ дляНе за Будка
У меня из утонченной норки
Ваши норки заканчивали институт благородных девиц?

Їжак в панчохах• 01 марта 2024
Сейчас опять модно, но не те, что у нас на дарынке продавали, поперечки с блестящей пуговицей, а по фасону как пальто, гладкая, и обязательно нужно говорить, что это твоей мамы, и ты носишь вот чисто донашиваешь, шоб смерть животных была не напрасной.
Блиск думки• 01 марта 2024
Любила свою шутку очень, самая лучшая верхняя одежда для меня , но её украли во время оккупации
Хочу барабульки• 01 марта 2024
Ответ дляБулькаю
Королева
Ворона• 01 марта 2024
Ношу норку и другие шубы. Люблю натуральный мех, особенно в мороз только он и греет. Не представляю себя в платье и пуховике. Мнение любителей чебурашек не интересует.
Ворона• 01 марта 2024
Ответ дляТень льва
А вы там, наверное, с айфоном ехали?
Плакулька• 01 марта 2024
Не одеваю так у меня древняя поперечка такое уже не носят , как привет из прошлого так и висит и продать жалко дорого брала и носить такое уже не очень . Мне нравится шубы из соболя и шиншиллы, а норка уже нет .
Люблю ХОЛОСТЯКА• 01 марта 2024
Лет 5 не ношу, не нравится. Сразу старит как-то. Хотя модель классика , не объемная
На привозе• 01 марта 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Добрий ранок! У нас вже ранок збираюсь на роботу. Вчора Пішла спати і не бачила ваш коментар. , а ви не спите муляє шуба що комусь не подобається. Якась ідея в вас не здорова. Грощі на нову шубу мала на увазі,.бо свою я в Україні залишила. Але в мене шуба з базару ’Даринок ’була , а не з бутіка дорогого,.і мені в морози було в ній холодно. Так зрозуміло ? Я написала правду. Чому ви вважаєте ,що я не знаю мови? Я давно приїхала і мовою володію добре ! Без мови я б не змогла виїхати взагалі , бо мені екзамен треба було здавати. Чому ви вважаєте що якщо я не ношу шубу в дощь , і не купую то в мене не має грошей? До, речі я працюю , як що вам це цікаво . Так що ви там писали про статус? І мені ще навязали. От тепер судячи з ваших відповідей бачу що Це для вас статус, це норкова шуба! До ,.речі тема не про моє життя , як я виїхала і яка в мене робота. почитайте назву теми! А писала я про банківський рахунок і житло це що рахується статусом за кордоном . Ну для таких як ви я бачу це шуба!
Белочкой зови• 01 марта 2024
Ответ дляНа привозе
Наверное только в Украине такое носят. Я не в Украине, поэтому здесь такое не носят. Разве что на торжество накинуть сверху , если холодно
По Европе
Я училась в Турине (Италия). Город-милионник, бывшая столица Италии. Зимой очень много в норке видела. Причём явные итальянки. И так... с кайфом прям.
Далее. Германия. У меня там было дважды краткосрочное обучение (Берлин и Франкфурт на Одере (это не тот Франкфурт, который фин столица, а тот, который в часе езды от Берлина). Много видела в короткой норке. В Женеву (Швейцария) ездили с университетской группой на несколько дней, от Турина недалеко. Были женщины в шубках. Но именно очень аккуратные тонкие лёгкие шубки. Не по землю и не с огромными воротниками.
Поэтому носят в Западной Европе, и с удовольствием. Причём в хвост и гриву. Не как что-то особенное, что надо супер аккуратно. Просто как обычную одежду
На привозе• 01 марта 2024
Ответ дляБелочкой зови
По Европе
Простите, когда это было? В каком году? Я тоже раньше видела. В Германии правда не была,но ездила кума в командировку в шубе , сказала выглядела глупо в ней, а куртку не взяла с собой , в Украине было холодно. Я ещё запомнила её слова ’там такое не носят’. Поэтому свою я даже не брала,.взяла жилет. Думала удобно в машине будет удобно,.висит в шкафу. Не разу не одела . Нравятся шубки чебурашки, куртки, пальто. В этом легко и удобно, когда холодно или дождь. Дождь у нас часто,.так что шуба ну никак.. будешь выглядеть глупо. Я и в Украине в дождь не одевала
вре_Динка• 01 марта 2024
Лише в сніжну погоду, але такої погоди мало зараз