Шлях до зірок• 01 марта 2024
ZARA що варто купити від цього бренду
Порадьте якісне чи ні
Результат:
вже голосів:
61 (69.32%)
Да брати
27 (30.68%)
Ні фігня
Пані з калабані• 01 марта 2024
Додам ще про вовняні пальто - добре носяться, класно сидять. Вовни повинно бути від 60% у складі, а краще від 70%.
Сирожено_пирожено• 01 марта 2024
Ответ дляГарні диньки
саме так, маю проблему з укр. брендами(
завжди пролітаю з 41-им- він максимум на 27см,
а у мене 27,3.
А Зара ідеальна! 41-ий вже роками беру без примірки онлайн - одне із найзручніших взуття
а у мене 27,3.
Просто у Вас не 41, а 42,5 размер. Поэтому конечно со стопой 27,3 Вы ни у какой марки в мире не влезите в 41
Таракашечка• 01 марта 2024
Ответ дляТріль підпільний
Зару только с примеркой надо покупать,лекала и размеры могут быть с сюрпризом
Ну и качество соответствует только распродажной цене
Покупаю сукні , спідниці, футби та венозний одяг зара без примірок, хоча я максимально нестандартна.0
Завжди сідають на мене гарно
Приміряю тільки джинси,напевно... От там можуть бути несподіванки
Завжди сідають на мене гарно