Виниловая пластинка• 01 марта 2024
Підскажіть, що це може бути? Ідеї
В ступорі з дитиною, на 8 березня вчитель придумала показ мод для дівчат
Моя хоче приймати участь, але взагалі ідей немає
З якогось підручного матеріалу треба зробити якийсь елемент одягу
Типу з пакетів чи стаканчиків
Эскиз бесконечности• 01 марта 2024
Хай Бог милує, щоб у нас не було))))
Я ці істерики не хочу чути....
Дідова баба• 01 марта 2024
Ось мені подобається як вміють з батьками працювати, ще б тепер до дітей перешли!
Брехушечка• 01 марта 2024
Спідниця з пакетів чи залишків шпалер. Скріпити вже перед самим показом скотчем або степлером
культУра• 01 марта 2024
Тю, ну так великий пакет Атб чи Фора. Буде міні сукня. Папір тішью для декору.
Футуристичне з пупирчастої плівки пакувальної. Акценти кольоровим скотчем.
Ну, уяву підключіть.
Кривая спроса• 01 марта 2024
Пам´ятаю фото Кейт Мідлтон в такому наряді під час навчання, це Ваша вчителька західні тенденції перенімає)
Маурита• 01 марта 2024
Не треба пакети. Тільки природу засмічувати.
Я б зробила акцент на аксесуари. Шляпку, сумочку.
Наприклад я робила доньці в школу. На діск клеєвим пістолетом наклеїла сухоцвіти. Цей диск на обруч і вийшла шляпка а-ля Катя Осадча.
З тих же сухоцвітів зробила бутоньєрку на руку.
В секонді купила легке салатове плаття довге. І знову ж тими сухоцвітами прикрасила сукню як розсип квітів.
Дуже вийшов легкий і весняний образ
Виниловая пластинка
• 01 марта 2024
Ответ дляМаурита
Дуже вийшов легкий і весняний образ
Дякую, класна порада
Рубаю олівлє• 01 марта 2024
Прикольно, я б в такому участь взяла б
Можна зі старих книг, журналів, використаних зошитів чи нотних зошитів сукню сробити, чи корчет, чи шляпку.
На пів ставки• 01 марта 2024
Ой, вы мне прям напомнили как я выиграла такой конкурс в школе)) У меня было платье с игральных карт! Мне мама сшила карты, на швейной машине прострочила и получилось короткое платье с открытыми плечами. Я была еще в сапожках, шляпке и перчатках! Типа шахматная королева)) короче супер смотрелось! Может вам пригодится моя идея, которая принесла мне когда-то больше 20 лет назад победу))
Виниловая пластинка
• 01 марта 2024
Ответ дляНа пів ставки
Супер!! Дякую
Для любителей хорошо задолбаться есть идея с микросхемами и старыми гаджетами. Это конечно кутюр и сложно, но у меня дочка осенью сама старый ноут разобрала и сделала себе украшения. Так что это в воздухе витает. Думаю, какие-то элементы типа сумки, браслета, декора карманов можно придумать.