Мальчижка• 01 марта 2024
Розмноження волоського горіха
Всім привіт! Маю запитання до освічених садоводів або порадьте кого послухати/ подивитися , щоб отримати відповідь на питання.
Яким чином можна розмножити грецький горіх?
Є дерево горіха але дуже близько посаджене біля будинку і всі радять зрізати його. Горіхи з нього дуже смачні і мені потрібно якось ( не знаю як) отримати саджанець саме з нього.
Дякую всім хто відгукнувся!
Сметчица• 01 марта 2024
Восени збирайте горіхи, а вже з них виросте саджанець улюбленого вами горіха....
Мальчижка
• 01 марта 2024
Ответ дляСметчица
Як виросте? Його в землю на вулиці садити чи теплицю робити?
Кому там слова не давали• 01 марта 2024
1. виростити з горіха.
2. виростити з горіха і привити гілку зі старої рослини
Сметчица• 01 марта 2024
Ответ дляМальчижка
Саме краще це в кротовину, осінню, як зібрали горіхи , один чи пару в кротовину, позначте, і вже по весні повинні бути паростки. Ніяких теплиць
Кому там слова не давали• 01 марта 2024
Ответ дляМальчижка
восени в пісок клали і в погріб. до весни вони трохи проклюнуться. весною саджали в грунт. але з горіха довго росте. в нас майже 10 років пройшло, як почав плодоносити.
Мальчижка
• 01 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Та нехай, мені важливо його зберегти. Для плодоношення є ще дерева. Дякую
Мальчижка
• 01 марта 2024
Ответ дляСметчица
Дякую, спробую кротовин є багато
Мальчижка
• 01 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
1. виростити з горіха.
Можна привити на старі горіхи?
Буду пробувати, дякую
Кому там слова не давали• 01 марта 2024
Ответ дляМальчижка
ми купували горіхи на базарі дуже великі і тонкошкірі. хотіли собі завести. з 30шт горіхів через 10 років в нас зараз таких 4 дерева
Кому там слова не давали• 01 марта 2024
Ответ дляМальчижка
Можна привити на старі горіхи?
Буду пробувати, дякую
не знаю. чи можно на старі привити. спробуйте, як у вас багато дерев
Тетя Фрося• 01 марта 2024
Гуглите - как вырастить корни на ветке не срезая ее. Есть видео. Быстрый способ и работает 100%
Мальчижка
• 01 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
В мене теж такий сорт. Буду пробувати, дякую
Мальчижка
• 01 марта 2024
Ответ дляТетя Фрося
Дякую
Мальчижка
• 01 марта 2024
Ответ дляЛуковая
Проростают к весне.
Много орехов не собираю,потом выкорчевываю
Треба весною глянути під ним
Міряю від одиниці• 01 марта 2024
Ответ дляСметчица
Як?
Міряю від одиниці• 01 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
1. виростити з горіха.
Ви хоч раз так робили?
Міряю від одиниці• 01 марта 2024
Ответ дляЛуковая
Проростают к весне.
У мене і у сісідів нічого чомусь саме не проростає :(
Луковая• 01 марта 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Може вони все визбирують.
По весні,як начнеш гребтись в саду,повно знаходжу пророслих горішків
Міряю від одиниці• 01 марта 2024
Ответ дляЛуковая
Може вони все визбирують.
Вони не збирають горіхи взагалі. А я збираю половину.
Луковая• 01 марта 2024
Ответ дляМіряю від одиниці