Кринжова баба• 01 марта 2024
Заломи на взутті
Хотіла купити взуття, але залишилася остання пара з такими заломами. Шкіра.
Підкажіть мені, будь ласка, брати чи ні?
Результат:
вже голосів:
43 (82.69%)
Так
9 (17.31%)
Ні
Непонятно• 01 марта 2024
они появятся сразу, как только Вы в них пройдетесь) Вам решать - готовы обуть уже с заломами или нет. мне такую обувь со скидкой предлагали. типа последняя пара с недостатком
Рубаю олівлє• 01 марта 2024
Заломы одинаковые на обоих ботинках?
Скорее всего эту пару чаще примеряли. Считайте, что быстрее разносите.
Кринжова баба
• 01 марта 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Заломы одинаковые на обоих ботинках?
Не знаю, мені фото кинули. Не сподівалася, бо вже уявляла як в них ходжу😭
Придумала з чим носити, а тут таке...
Непонятно• 01 марта 2024
Ответ дляКринжова баба
Придумала з чим носити, а тут таке...
попросите фото пары рядышком
Кринжова баба
• 01 марта 2024
Ответ дляНепонятно
Сказали, що хтось ніби повернув через це. А що якщо ця хтось їх носила...
Пекельнi Борошна• 01 марта 2024
Автор, а у вас они после покупки главную полку в зеркальном шкафу займут или всё же вы планируете из носить? Если носить, то посмотрите на свою другую обувь, заломы всегда есть и будут. Так что простите, но ваш вопрос абсурден и глуп. Решать только вам.
Кринжова баба
• 01 марта 2024
Ответ дляНепонятно
попросите фото пары рядышком
Дякую, добре мені підказали) Бо я в такому стані, що не подумала про це
Пишу вірші, дорого• 01 марта 2024
Ответ дляКринжова баба
Ясно, що носила. Заломи самі не утворилися
Чаклунка-ведунка• 01 марта 2024
Самые новые станут такими же после первого выхода. Не вижу проблемы вообще
Сусідка зверху• 01 марта 2024
Это экко? Такие заломы образуются при первой носке, я с октября по апрель носила не снимая, ничего не порвалось
Пекельнi Борошна• 01 марта 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Модель без замка, там резинки и при одевании, примерок,такие заломы могут запросто образоваться и без нОски.
Пишу вірші, дорого• 01 марта 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Так якщо повернули, то по квартирі могли в них ходити . Не обов´язково по вулиці
Не цілуюсь з бодуна• 01 марта 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
просто автору хочется сохранить право первого выхода за собой
в них ходили чужие ноги
Кринжова баба
• 01 марта 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Ні, але це нові. І ще й було повернення. Це насторожує, чому їх відразу не списали, якщо б на фабриці побачили брак...
Кринжова баба
• 01 марта 2024
Ответ дляСусідка зверху
Ні, це натуральна шкіра
Сусідка зверху• 01 марта 2024
Ответ дляКринжова баба
Ні, це натуральна шкіра
Фирма не экко? У меня один в один две пары от экко
Пекельнi Борошна• 01 марта 2024
Ответ дляКринжова баба
Тю, брак то где вы увидели и откуда вы знаете причину возврата? Может человеку размер не подошёл или ещё что-то?
Кринжова баба
• 01 марта 2024
Ответ дляСусідка зверху
Це Estro, якщо ви про бренд
Рубаю олівлє• 01 марта 2024
Ответ дляКринжова баба
Придумала з чим носити, а тут таке...
Вот честно - я вообще не вижу проблемы. Это такая модель, которая от 2 просто примерок так заламывается. По-моему, вы сгущаете.
Непонятно• 01 марта 2024
Ответ дляКринжова баба
Це Estro, якщо ви про бренд
О, я в эстро как раз тоже последнюю пару смотрела, с заломами. Там скидка была 70%)
Чаклунка-ведунка• 01 марта 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
в них ходили чужие ноги
лично лишить ботиночки девственности? )))
Кринжова баба
• 01 марта 2024
Ответ дляДуб береза
Автор,вы зануда, извините))
Ну слухайте,якщо б все було ок, то мені б просто їх відправили, а так попередили, що є заломи. Ви б собі купили такі, якщо б у Вас виникла така ситуація?
Дуб береза• 01 марта 2024
Ответ дляКринжова баба
Я бы купила. Мне их носить,а не в шкаф под стекло
Кринжова баба
• 01 марта 2024
Ответ дляДуб береза
Добре. Тоді я Вам і Всім дякую, що прийшли на допомогу❤️
Попрошу фото пари. І, мабуть, куплю
Семенівни сусідка• 01 марта 2024
Ответ дляКринжова баба
О, боги! В якому Ви стані?
Через звичайнісінькі ознаки того, що взуття в магазині до Вас хтось приміряв?
Кринжова баба
• 01 марта 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
О, боги! В якому Ви стані?
В стані, що можу їх не купити. Вони мені дуже сподобалися і я вже уявляла після замовлення, що вони будуть мої)
Семенівни сусідка• 01 марта 2024
Ответ дляКринжова баба
Який ще брак? Тобто на Вашу думку все, що приміряється в магазині, стає браком? Такої маячні я ще не чула.