Кринжова баба• 01 марта 2024

Заломи на взутті

Хотіла купити взуття, але залишилася остання пара з такими заломами. Шкіра.
Підкажіть мені, будь ласка, брати чи ні?
Результат:
вже голосів: 52
43 (82.69%) Так
9 (17.31%) Ні
Смурфетта• 01 марта 2024
Наче звичайна шкіра, здається якісною
СпайдерВумен• 01 марта 2024
Нет конечно прорвутся.вы шо
Непонятно• 01 марта 2024
они появятся сразу, как только Вы в них пройдетесь) Вам решать - готовы обуть уже с заломами или нет. мне такую обувь со скидкой предлагали. типа последняя пара с недостатком
Рубаю олівлє• 01 марта 2024
Заломы одинаковые на обоих ботинках?
Скорее всего эту пару чаще примеряли. Считайте, что быстрее разносите.
автор Кринжова баба • 01 марта 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Заломы одинаковые на обоих ботинках?
Не знаю, мені фото кинули. Не сподівалася, бо вже уявляла як в них ходжу😭
Придумала з чим носити, а тут таке...
Непонятно• 01 марта 2024
Ответ дляКринжова баба
Придумала з чим носити, а тут таке...
попросите фото пары рядышком
автор Кринжова баба • 01 марта 2024
Ответ дляНепонятно
Сказали, що хтось ніби повернув через це. А що якщо ця хтось їх носила...
Пекельнi Борошна• 01 марта 2024
Автор, а у вас они после покупки главную полку в зеркальном шкафу займут или всё же вы планируете из носить? Если носить, то посмотрите на свою другую обувь, заломы всегда есть и будут. Так что простите, но ваш вопрос абсурден и глуп. Решать только вам.
автор Кринжова баба • 01 марта 2024
Ответ дляНепонятно
попросите фото пары рядышком
Дякую, добре мені підказали) Бо я в такому стані, що не подумала про це
Пишу вірші, дорого• 01 марта 2024
Ответ дляКринжова баба
Ясно, що носила. Заломи самі не утворилися
Чаклунка-ведунка• 01 марта 2024
Самые новые станут такими же после первого выхода. Не вижу проблемы вообще
Сусідка зверху• 01 марта 2024
Это экко? Такие заломы образуются при первой носке, я с октября по апрель носила не снимая, ничего не порвалось
Пекельнi Борошна• 01 марта 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Модель без замка, там резинки и при одевании, примерок,такие заломы могут запросто образоваться и без нОски.
Пишу вірші, дорого• 01 марта 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Так якщо повернули, то по квартирі могли в них ходити . Не обов´язково по вулиці
Не цілуюсь з бодуна• 01 марта 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
просто автору хочется сохранить право первого выхода за собой
в них ходили чужие ноги
автор Кринжова баба • 01 марта 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Ні, але це нові. І ще й було повернення. Це насторожує, чому їх відразу не списали, якщо б на фабриці побачили брак...
автор Кринжова баба • 01 марта 2024
Ответ дляСусідка зверху
Ні, це натуральна шкіра
Дуб береза• 01 марта 2024
Автор,вы зануда, извините))
Сусідка зверху• 01 марта 2024
Ответ дляКринжова баба
Ні, це натуральна шкіра
Фирма не экко? У меня один в один две пары от экко
Пекельнi Борошна• 01 марта 2024
Ответ дляКринжова баба
Тю, брак то где вы увидели и откуда вы знаете причину возврата? Может человеку размер не подошёл или ещё что-то?
автор Кринжова баба • 01 марта 2024
Ответ дляСусідка зверху
Це Estro, якщо ви про бренд
Рубаю олівлє• 01 марта 2024
Ответ дляКринжова баба
Придумала з чим носити, а тут таке...
Вот честно - я вообще не вижу проблемы. Это такая модель, которая от 2 просто примерок так заламывается. По-моему, вы сгущаете.
Непонятно• 01 марта 2024
Ответ дляКринжова баба
Це Estro, якщо ви про бренд
О, я в эстро как раз тоже последнюю пару смотрела, с заломами. Там скидка была 70%)
Чаклунка-ведунка• 01 марта 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
в них ходили чужие ноги
лично лишить ботиночки девственности? )))
автор Кринжова баба • 01 марта 2024
Ответ дляДуб береза
Автор,вы зануда, извините))
Ну слухайте,якщо б все було ок, то мені б просто їх відправили, а так попередили, що є заломи. Ви б собі купили такі, якщо б у Вас виникла така ситуація?
Дуб береза• 01 марта 2024
Ответ дляКринжова баба
Я бы купила. Мне их носить,а не в шкаф под стекло
автор Кринжова баба • 01 марта 2024
Ответ дляДуб береза
Добре. Тоді я Вам і Всім дякую, що прийшли на допомогу❤️
Попрошу фото пари. І, мабуть, куплю
Семенівни сусідка• 01 марта 2024
Ответ дляКринжова баба
О, боги! В якому Ви стані? Через звичайнісінькі ознаки того, що взуття в магазині до Вас хтось приміряв?
автор Кринжова баба • 01 марта 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
В стані, що можу їх не купити. Вони мені дуже сподобалися і я вже уявляла після замовлення, що вони будуть мої)
Семенівни сусідка• 01 марта 2024
Ответ дляКринжова баба
Який ще брак? Тобто на Вашу думку все, що приміряється в магазині, стає браком? Такої маячні я ще не чула.