УжеВотДа• Изменено 01 марта 2024
Молодша школа. Комунікація з вчителем
Хто вчиться офлайн - як ви дізнаєтесь як вчиться/поводиться ваша дитина? Якщо дитина сама ходить і повертається зі школи, тобто вчителя ви не бачите.
Телефонуєте, як часто? Чи все зі слів дитини?
Этожзвяздаяегообожаю• 01 марта 2024
Якщо цікаво, то в вайбері питала, коли можна зателефонувати на 10 хв.
Совбез• 01 марта 2024
В каком смысле ’как узнаете’? Есть эл. дневник, в тетрадях отметки под заданиями делают или это для слабаков?)))
Бутербродница• 01 марта 2024
Батьківська хвиля. У нас 2 раза в год. Клгда на назначенное вам время, можно прийти к любому учителю, и обсудить все вопросы.
Мост_Устал• 01 марта 2024
Збори, електронний щоденник, перевірені зошити, пишу в вайбер, якщо ж питання, або вчитель пише
УжеВотДа
• 01 марта 2024
В Україні. Ел.щоденника нема, він буде з 5 класу. Рівні молодшої школи там не вписують.
Контрольні пишуть в окремих зошитах, які завжди в школі, я їх не бачу.
Паперових щоденників нема.
Про поведінку більше цікавить.
Дякую всім.
Паперових щоденників нема.
Про поведінку більше цікавить.
Дякую всім.