іронічна антитеза• Изменено 01 марта 2024

Маленькі кісти в щитоподібнії залозі

Сьогодні зробила УЗД, є маленькі кісти 2 шт.2.5 ×.1.5, мм до ендокринолог піду, але все ж яке лікування, препаратами, спостерігати чи видаляти?
автор іронічна антитеза • 01 марта 2024
Я не кіпішна, в мене просто останнім часом здоров´я підводить, от ще на 1 проблемку стало більше.
Мона_Лиса• 01 марта 2024
Узлы не удаляют. Удаляют все щитовидку
Сдайте анализ на гормоны, если нету нарушений, то наблюдают
Дона Ко Ко• 01 марта 2024
Вам на узи должны были сказать какие они, нужно ли до обследоваться.
У меня были две, через пару лет пропали. Просто наблюдение. Еще анализы сдавала.
автор іронічна антитеза • 01 марта 2024
Ответ дляДона Ко Ко
Дякую.
Котя_люлю• 01 марта 2024
Нічого робити не потрібно. Хірургічно і подавно нічого.
автор іронічна антитеза • 01 марта 2024
Ответ дляКотя_люлю
Дякую, піду на консультацію на наступній неділі.
Простоваля• 01 марта 2024
Ответ дляМона_Лиса
Узлы не удаляют. Удаляют все щитовидку
Як це не видаляють?Видаляють і вузли і частину щитовидки,якщо є показання.Автор,ідіть до лікаря і не накручуйте себе.
Котя_люлю• 01 марта 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Такі розміри утворення не можуть нічого здавити на шиї (судини, нерви, трахею). Кіста не може бути злоякісною, це порожнина, заповнена рідиною. У Вас це чи мала кіста, чи взагалі макрофоллікули (варіант норми), чи формується коллоїдний вузол (доброякісна, незначуща випадкова знахідка на узд, що ніяк не вплине на якість і тривалість життя).
Не беріть в голову дурного
Мона_Лиса• 01 марта 2024
Ответ дляПростоваля
Отдельно удаляют узлы???
автор іронічна антитеза • 01 марта 2024
Ответ дляКотя_люлю
Не беріть в голову дурного
Дякую🍓
Простоваля• 01 марта 2024
Ответ дляМона_Лиса
Отдельно удаляют узлы???
А що всім видалять щитовидку?Мені у 18 років видалили вузол,потім через багато років щитовидку,бо виліз знов вузол.Але був злоякісний
Мона_Лиса• 01 марта 2024
Ответ дляПростоваля
Да, мне доктор так говорила
Когда я ей предложила, что может узел удалить.
Она сказала, что удаляют все…
Lud_Ok81• 01 марта 2024
Вузли в одній долі щитовидної?
Простоваля• 01 марта 2024
Ответ дляМона_Лиса
Да, мне доктор так говорила
Она сказала, что удаляют все…
Ну то такий лікар мабуть.В палаті зі мною лежали дівчата,то видаляли і вузли і пів щитовидки.
Мона_Лиса• 01 марта 2024
Ответ дляПростоваля
А у вас большой узел был, что его удаляли?
Простоваля• 01 марта 2024
Чесно кажучи вже не пам´ятаю.Пройшло більше 20 років.Візуально його не було видно,тільки на УЗД.
Липка-прилипка• 01 марта 2024
Ответ дляLud_Ok81
Вузли в одній долі щитовидної?
Я не автор, але в мене теж маленькі кісти зʼявились. Якщо в обох долях щитовидки - то що це означає?
Цирк на дроті• 01 марта 2024
У мене багато вузловий зоб. Постійно спостерігають. Для видалення показань немає. Тож, обстежуйтесь і не панікуйте
Lud_Ok81• 01 марта 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Вузловий зоб має властивість кудись рости.Нещодавно розказувала молода дівчина що вузол вже ріс в щелепу.А взагалі можуть і в грудну клітку і т.п
Але то вже коли розмір більший
Lud_Ok81• 01 марта 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Залежно які розміри