Самоучка• 01 марта 2024
Здаю квартиру
Податків не плачу. Якщо пожаліються, що мені буде?
Сиреневая цапля• 01 марта 2024
Податок на прибуток сплатите та штраф.
Я б на вашому місці майнову декларацію подала, вказавши, що здаєте квартиру, наприклад, за 1000 грн/міс. І з неї 19,5% податку платите і спіть спокійно
Самоучка
• 01 марта 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Податок на прибуток сплатите та штраф.
За який період ?
Сиреневая цапля• 01 марта 2024
Ответ дляСамоучка
За який період ?
здача квартири в оренду без сплати податків є правопорушенням, яке загрожує штрафом у розмірі від 51 до 85 тисяч гривень (ст. 212 Кримінального кодексу України).
Сиреневая цапля• 01 марта 2024
Ответ дляЗнаю бакси
А як це можна довести? Ну, наприклад, родичі живуть бесплатно?
Документи тих, хто орендує, перевірять і доведуть, родичі вони чи ні)
НеКонец-Света• 01 марта 2024
Ответ дляСиреневая цапля
хто перевірить, на якій підставі?
Знаю бакси• 01 марта 2024
Ответ дляСиреневая цапля
А в документах зазначено тітка Василя? Чи двоюрідний брат Галини?
Сиреневая цапля• 01 марта 2024
Ответ дляНеКонец-Света
хто перевірить, на якій підставі?
На підставі скарги від третіх осіб.
НеКонец-Света• 01 марта 2024
Ответ дляСиреневая цапля
На підставі скарги від третіх осіб.
о, то ви ікспєрд
НеКонец-Света• 01 марта 2024
Ответ дляСиреневая цапля
А ви, мабуть, філолог😉
ні, я от саме правник
Сиреневая цапля• 01 марта 2024
Ответ дляНеКонец-Света
ні, я от саме правник
Мабуть, в вашій практиці не було випадків, коли викрили порушника. І судячи з вашого стилю висловлювання, юрист із вас такий собі… 🙃
Знаю бакси• 01 марта 2024
Ответ дляНеКонец-Света
ні, я от саме правник
Скажіть, тобто довести це практично неможливо? Якщо і власник і квартирант віднєкуються?
Знаю бакси• 01 марта 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Викрили? Виламали двері? І почали перевіряти документи? Податкова?
Тішуся неперетішуся• 01 марта 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Конечно
НеКонец-Света• 01 марта 2024
Ответ дляЗнаю бакси
звичайно, неможливо
факт одержання грошей регулярно повинний бути зафіксований
навіть договору оренди недостатньо
якщо щомісяця на рахунок орендодавця заходить певна сума, то теоретично можна щось довести. але в реальності цим ніхто не займається.
навіть договору оренди недостатньо
Знаю бакси• 01 марта 2024
Ответ дляНеКонец-Света
звичайно, неможливо
навіть договору оренди недостатньо
А рієлтори хіба не повинні якось звітувати про заключені договори?
НеКонец-Света• 01 марта 2024
Ответ дляЗнаю бакси
повинні
але не подають
письмови договори про надання інформаційних послуг укладаються хіба що на продаж нерухомості. на оренду - ні.
але не подають
Сиреневая цапля• 01 марта 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Звичайно, що ні) ми ж не в 90-х живемо) автор зі своїми невеликими доходами нікому не потрібна) хіба що сусіди зуб матимуть.
Але автор кошти витрачає, вірно? Дохід інший має? Хіба не важливо обґрунтовувати походження коштів? Ви, як людина, яка має працювати згідно з законом. Звичайно, можна тішитися, що обдурили всіх і отримали в чорному кошти. Мені лише шкода, що таких людей багато
Знаю бакси• 01 марта 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Кому треба обгрунтовувати, якщо оплата готівкою, наприклад? Звичайно, людина тішиться, бо її держава ще не так обдурювала