Королева Сарказма• 02 марта 2024
Залишити пальто чи повернути?
Облазили сьогодні все. Нічого не подобається.. єдине що більше менш це манго. Але воно як халат і прям тоненьке. Ну і сумніви щодо того як швидко зʼявляться катишки. До того ж ціна 4500.
Я розумію, що гарне пальто коштує навіть дорожче, але мій бюджет не дозволяє
Коротше знайшла це. Наче і подобається, а в той де час і ні. Колір блакитний.
Думаю нафіг мені то пальто взагалі?? Є бомбер, шкіряна оверсайз, куртка, екошуба тонка і так дрібниці типу сорочок і тд.
Зібралась завтра повертати
Дякую за відповіді)
Зібралась завтра повертати
Дякую за відповіді)
Результат:
вже голосів:
368 (65.71%)
Повернути
192 (34.29%)
Залишити
Цідило правди• 02 марта 2024
Рано еще для таких пальто, может не навезли еще? Резервед, Мохито, Котон?
Были на Петровке, на Дарынке?
По сайтам смотрели?
Это прям ужасное.
Были на Петровке, на Дарынке?
По сайтам смотрели?
Это прям ужасное.
Виправлялочка• 02 марта 2024
Выглядит как ооооочень дешевое, я такого материала уже много лет не видела
ПуГоФФка• 02 марта 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Воно товстеньке і важке
Дивно що на фото так здається..
Ви ж в стартпості пишете, шо воно тоненьке як халат…
Воздух в банке• 02 марта 2024
Странное впечатление производит подубитая квартира без ремонта и недешевое пальто. Диссонанс какой-то.
Но каждый судит по себе, это я такой жмот, что себе до сих пор пуховики и сумки покупаю в пределах 2000 грн.
Ленивица-красавица• 02 марта 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
От і мені так здається.. що куце якесь
Авто, вы молодая, стройная, ну есть же актуальные модели. Что вы лепите на себя чёртеШо(
Пишу, не читаю• 02 марта 2024
Ответ дляБлакитне небо
Виглядає якесь благеньке, куценьке🤔 Ви така вогонь-жінка, Вам личитиме справжнє повноцінне довге пальто. Це якесь бідне і зовсім не прикрашає.
От точно!
Україна наше все• 02 марта 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Дякую
За нього думала, завтра попитаю там щастя
На десятинну 12 поїдьте, сьогодні виставка там
Кнопус• 02 марта 2024
Автор вы так хорошо выглядите, что и мешок картошки хорошо будет на вас сидеть. Вы любую вещь украсите. Поэтому на вас пальто вроде и ничего смотрится. Но если пальто рассматривать отдельно -нет, нет и ещё раз нет.
Королева Сарказма
• 02 марта 2024
Ответ дляПуГоФФка
Ні то за манго за 4500
Його не взяла
Королева Сарказма
• 02 марта 2024
Ответ дляВоздух в банке
До чого тут квартира, тим паче зйомна🤦🏻♀️
І я писала, що манго не взяла тому що дорого. Це як раз в коштувало до 2к. В тому то і питання, що якщо за ці гроші нормальне не купити чи варто взагалі шукати пальто.
Радість моя• 02 марта 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
А в Украине работает Зара?
Я не подумала, що дівчина шукає тільки с приміркою, я онлайн замовлення мала на увазі
Не зацілована• 02 марта 2024
Лучше подкопить денег и купить пальто на долго
Я также, автор, как вы, не могла долго выбрать или фасон не тот, или цвет, или цена
Но под копила и купила максмару из пальто вне времени, цвета кемел. Носить буду долго
язззззь!!!• 02 марта 2024
Ой нет . Не красивое . Какая то швейка самодельная на вид . Не понимаю как оно могло понравится
Не зацілована• 02 марта 2024
Ответ дляВоздух в банке
Так может автор снимает и копит на свое жилье
МояХатаЗкраю• 02 марта 2024
Воно занадто коротке, така довжина ще пару років мінімум буде не в тренді, шукайте ще, якщо б не довжина, то пальто гарне.
Бачу_майбутнє• 02 марта 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
До пят не всем удобно
Пиу!Пиу!• 02 марта 2024
Ответ дляВоздух в банке
Так это не личное дело, уже и ремонт высмотрели, я в шоке
шик шак шок
Поміркована думка• 02 марта 2024
Ответ дляКидаю курити
Ой какой ужасный контент там, вообще неприятно смотреть. Какое то не то. Лучше поехать в магазин. Меня аж в пот бросило, как некрасиво все снято и женщина эта.
А опис як вам: карколомний костюм
ПуГоФФка• 02 марта 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Ні то за манго за 4500
Його не взяла
Нічого не зрозуміла )) на фото яке пальто? Ви ж про це сіре пишете, шо воно більш-менш подобається але тоненьке
Тарабарщина• 02 марта 2024
мне нравится пальто, особенно на втором фото. Если недорогое, я бы оставила