Чарочка діда• вчера в 11:57
Покажіть свої чи чужі ванни
Цікавить саме не ванна та душова, а раковина з тумбою
Є така проблема, сказали мені, , що з часом, якщо є тумба під раковиною, то вона «розмокає»
Тобто все одно капає вода, вологість і фасади або навіть сам каркас стає розмокшим
В мене зараз тумби немає, але в будинок думаємо зробити
Що порекомендуєте?
Дивилась раковини з керамограніту- ціна досить висока
Яку ви б собі робили раковину та тумбу?
Фото для привернення уваги
Що порекомендуєте?
Яку ви б собі робили раковину та тумбу?
Фото для привернення уваги
В кого тако було• вчера в 12:03
У меня акриловая столешница с встроенной раковиной, под ней широкая тумба до пола, встроенная стиралка там и ящики/полки за дверцей
Лунтик-паунтик• вчера в 12:04
В мене ванна схожа на другу. Обожнюю темно-сірий.
Але раковина не така, вони не зручні і скоро цей тренд пройде, через 5 років це вже буде застарілий колхоз.
Несемо світло разом• вчера в 12:05
Ваши варианты мне не нравятся, неудобно мыть, вот это соединение столешницы и раковины бесит. У меня такого плана, точно нигде ничего не размокнет.
Чарочка діда
• вчера в 12:14
Ответ дляУсміхайлик
Чужие показать? Ок, сегодня схожу к любовнице мужа, сфотографирую
Та можно даже ванну не фоткать:)
ДолькиКабана• вчера в 12:16
Накладні раковини дуже незручні хоч і модні
У нас виконана з мармуру
Я-ваш шанс• вчера в 12:19
Ответ дляДолькиКабана
У нас виконана з мармуру
Покажите! Очень интересно и стоимость бы узнать пожалуйста
Начальник Анонимов• вчера в 12:24
Мы зараз в процесі ремонту, будуть такі, як на фото. Робіть з вологостійких матеріалів й нічого з тими тумбами не станеться
Заикальница• вчера в 12:25
автор на сайті де здаються квартири в оренду дивитися не пробували? там ’до кольору до вибору’
Я_и_моя_собака• вчера в 12:28
В мене тумба аква Родос- розмокла ((( нову поки що не планую, війна, син вчиться закордоном і тд.
Коли робили ремонт багато коштів не було, тому меблі не заказні
Ответ дляНесемо світло разом
У меня такого типа. Делала в 2021. Планирую скоро меня на покороче.
Меня достало, что по бокам собирается какя-то пыль или паста зубная или все что моешь
Например пыль протер, тряпку моешь, все что не в сток, растекается вечно по этим длиннющим бокам. Потом там вымывать. Компактней хочу
ДолькиКабана• вчера в 12:32
Ответ дляЯ-ваш шанс
Вартість не памʼятаю
Ремонту 8 років - виготовлялася на замовлення під виміри
Крайня невістка• вчера в 12:33
Ответ дляНачальник Анонимов
Какие машинки планируете покупать? Марка какая?
ДолькиКабана• вчера в 12:34
Ответ дляЗаикальница
Якщо квартира робилася під оренду початково - нічого дорого та цікавого там не буде
Чарочка діда
• вчера в 12:51
Ответ дляЗаикальница
Ні
Ходила в пінтерест та інсту
Чарочка діда
• вчера в 12:52
Ответ дляДолькиКабана
Так і є
Бо сама здаю і друзі
Всі роблять максимально дешево
Бо сама здаю і друзі
Всі роблять максимально дешево
Птица Говоруша• вчера в 12:53
У меня под раковиной стиралка, для экономии места а сама тумба отдельно в итоге встала🙄 но над ней и полка
Начальник Анонимов• вчера в 12:59
Ответ дляКрайня невістка
Вже купили LG. Але в мене вже були на іншій квартирі такі, дуже задоволена якістю прання , сушки й що ще важливіше - гучністю роботи (дуже тихі)
Начальник Анонимов• вчера в 13:00
Ось сфоткала вам, авторко , як зараз у нас в орендованій квартирі. Раковина й столешниця суцільні , це штучний камінь.
жінка незаміжня• вчера в 13:02
Ответ дляЧарочка діда
Так і є
Бо сама здаю і друзі
Всі роблять максимально дешево
Бо сама здаю і друзі
Всі роблять максимально дешево
треба гарний водостійкий матеріал, тоді з нею нічого не буде. Нашій більше 10 років, на дверцятам трохи на стиках розбухла з внутрішньої сторони, зовні не видно. Скоріше раковина вже втомлена, і якщо б робили ремонт, то довелось би міняти через раковину, а тумба саме під неї робилась.
Чарочка діда
• вчера в 13:18
Ответ дляпу_пугренчик
Автор, какое же у вас на фото всё унылое и серое.
Потому что оно для привлечения внимания
Вы читали?
Крайня невістка• вчера в 13:57
Ответ дляНачальник Анонимов
Скажіть модель, будь ласка. Я зараз обираю машинки якраз.
размахер• вчера в 14:01
У мене три санвузли в 2х квартирах. Дві тумби іспанські, корпус і фасади все з мдф, одна зі звичайного дсп еггер під замовлення, зверху на них покладена плита керамограніту і встановлені раковини. Перші 2 варіанти 6 років в експлуатації, третє фото 1,5 року. Нічого ніде не розбухло.
Фенте Фря• вчера в 14:50
Ответ дляпу_пугренчик
Яскраві мають бути змінні елементи.
Всяка ’хохлома’ дуже швидко починає дратувати
пу_пугренчик• вчера в 15:27
Ответ дляФенте Фря
Яскраві мають бути змінні елементи.
Та ну. Если ванная выглядит как подвал, разве это красиво?
Фенте Фря• вчера в 16:25
Ответ дляпу_пугренчик
Для більшості)
Але, у Вас, думаю, і толерантність до візуального шуму вища за середню.
У мене був фриз а-ля 2010-ті. Довелось видовбати його нафіг