Королева Сарказма• 02 марта 2024
Залишити пальто чи повернути?
Облазили сьогодні все. Нічого не подобається.. єдине що більше менш це манго. Але воно як халат і прям тоненьке. Ну і сумніви щодо того як швидко зʼявляться катишки. До того ж ціна 4500.
Я розумію, що гарне пальто коштує навіть дорожче, але мій бюджет не дозволяє
Коротше знайшла це. Наче і подобається, а в той де час і ні. Колір блакитний.
Думаю нафіг мені то пальто взагалі?? Є бомбер, шкіряна оверсайз, куртка, екошуба тонка і так дрібниці типу сорочок і тд.
Зібралась завтра повертати
Дякую за відповіді)
Зібралась завтра повертати
Дякую за відповіді)
Результат:
вже голосів:
368 (65.71%)
Повернути
192 (34.29%)
Залишити
Муууумие• 02 марта 2024
Ответ дляНе зацілована
Лучше подкопить денег и купить пальто на долго
Я также, автор, как вы, не могла долго выбрать или фасон не тот, или цвет, или цена
Но под копила и купила максмару из пальто вне времени, цвета кемел. Носить буду долго
Сама была такая, как вы - лучше что то недешевое, классика, что б надолго. А вот сейчас в 45 все поменялось. Зачем носить пальто 10 лет? Да и ситуация сейчас не такая, что б обрастать такими вещами на года
Блакитне небо• 02 марта 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Дівчата , всім дякую😍
Сьогодні їду повертати)
Це вірне рішення. Висять вже в мене такі чудеса мертвим грузом в шафі. В яких я мала сумніви під сас купівлі. Так і не ношу. Краще або не брати зовсім, або доплатити за повноцінне нормальне пальто.
Блакитне небо• 02 марта 2024
Ответ дляНе зацілована
Так может автор снимает и копит на свое жилье
Під час війни, коли купа людей полишали домівки і живуть де довелося, це взагалі максимально дивне зауваження.
Блакитне небо• 02 марта 2024
Ответ дляМуууумие
Тому що я маю таку звичку- купити подешевше.Особливо по акції. Типу поношу і нове куплю, знкономити треба і т д. В результаті купа грошей викинуло на речі, які не ношу і не буду носити. Бо воно все рівно не виглядає, не тішить і дратує. Навпаки з віком прийшла до того, що краще одна річ, але гарна і яка на сто відсотків подобається. А добротне пальто тим більше одразу видно. Як і дешеве.
Не зацілована• 02 марта 2024
Ответ дляМуууумие
Я к этому пришла к 40
И любую классику можно увести в спорт
Гомосноб• 02 марта 2024
Ответ дляМуууумие
А зачем носить некачественную вещь которая быстро приобретёт затасканный вид? Чтобы снова в магазин идти, пальто эта та вещь по которой хорошо видно из какого она сегмента, особенно через сезон носки
ситуация всегда одинаковая , либо на тебе хорошо пошитая качественная вещь, сколько её носить твоё дело, или так себе.
Воздух в банке• 02 марта 2024
Ответ дляНе зацілована
Тем более, сидя на аренде. Здесь вопрос приоритетов. Это пальто из разряда покупок странных. В нашем климате его носить придётся, может, пару недель. Непрактично, место займет в коробках, возить его потом... ещё и недешевое.
Я написала примеряя ситуацию на себя, сама когда-то снимала квартиру и без денег ходила. Не для того чтобы обидеть, но просто такой дружеский совет дала бы близкому человеку. Сдать пальто и меньше вестись на такие импульсивные хотелки.