Твоя подружайка• 02 марта 2024
Ну и я спрошу про школу - контингент
Где искать гос.школу с нормальным контингентом? Ну или чтоб хотя бы большинство было з благополучных семей?
Даю справку• 02 марта 2024
Это зависит от района проживания. Где искать школу- с людьми пообщаться, которые живут рядом с вами. Всегда все знают, какая школа на районе хорошая, какая плохая. Плюс, всегда есть люди, которые возят детей в школу в другой район, потому что она хорошая/лучшая/лицей и тд
Все питаю зарання• 02 марта 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Киев.
Я с Днепра, у нас обычно ближе к центру школы получше. На окраинах чаше рабоче- заводской контингент.
ПлюшкамиБалуюсь• 02 марта 2024
Любая «элитная» школа или матлицей.
В элитной будет весело если ровня в матлицее скучно но без приключений.
БолеИменее• 02 марта 2024
У нас школа похожа на частную с хорошим ремонт, спонсорами, учеников родители в основном со своими бизнесами, возят с правого берега с других районов в нашу школу, но дети грубые матюкливые
Так не угадаешь
Бабка_в_кедах• 02 марта 2024
А что там за контингент что вас так пугает? В любой школе найдётся несколько детей не соответствующих вашим ожиданиям.
Амбасадор щастя• 02 марта 2024
автор, я уговорила сына из обычной районной школы поступить в физмат лицей, тк мне особенно не нравился контингент в школе. В лицей поступил, учится уже 4 года, но дружит все равно со школьным ’контингентом’ ((((( Тут как повезет в общем
Твоя подружайка
• 02 марта 2024
Ответ дляДуша компанії
а Вы соответствуете такой школе?
А почему сомнения?
Твоя подружайка
• 02 марта 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Вам в элитную школу тогда, в обычных школах контингент разный.
Я не элитный контингент ищу. А благополучный. А это - не одно и то же.
Твоя подружайка
• 02 марта 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
У меня не может быть никаких ожиданий по поводу других детей. Просто хотелось бы, чтобы вокруг было поменьше матов и больше нацеленности на учёбу.
Знаю бакси• 02 марта 2024
Автор, район також має значення. Ви в якому районі Києва? Є райони елітні, є середні, там і більш шкіл гарних або нормальних, а є райони так собі, тому й в них складніше школу нормальну знайти. Але треба шукати, по відгукам сусідів (батьків школярів).
Знаю бакси• 02 марта 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Ви б не матів боялися, а неадекватних батьків та байдужих вчителів. Це для початкової школи головне, щоб атмосфера була гарна. Ну, а від батьків багато чого залежить. Якщо «нікому нічого не треба», то прогресу нема, якщо вчитель активний ще й батьки підтримують, тоді і навчатися приємно. Ну, а якщо батьки б‘ються у дворі школи, на жаль, буває і таке, то про яку освіту йдеться…
Твоя подружайка
• 02 марта 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Голосіївський. Дитина вже вчиться в школі (після приватної дистанційної). Класна керівниця мені вже неодноразово натякала (та й прямо казала), що моя дитина відрізняється від більшості дітей. А їй (дитині) іноді може типу підказати/порадити, з ким із дітей не варто дуже близько товаришувати. Бо моя дуже відкрита до всіх, не чекає ніде ніякої підлості чи хитрощів і вже було пару епізодів, схожих на булінг. Ясно, що вчителька бачить більше, ніж донька мені розказує і якщо вже втручається, то є причина. Я і так планувала її в 5й клас в якусь іншу школу переводити, але ж де гарантія, що буде інший контингент.
Твоя подружайка
• 02 марта 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Вчителька якраз не байдужа, хоч і дуже стомлена цією роботою (вже у віці), саме вона дала мені зрозуміти, що доньці не дуже підходить такий колектив. Але ж де я візьму інший? Ну і ми не королі якісь, звичайні люди.
Знаю бакси• 02 марта 2024
Ответ дляТвоя подружайка
А в якому класі дитина? Скільки часу ви в цьому новому колективі з вчителькою цією? Ви самі бачите, які діти/батьки? У вас також є опасіння? Стомлені вчителі можуть помилятися.
Твоя подружайка
• 02 марта 2024
Ответ дляЗнаю бакси
3й клас, в цьому році тільки прийшла. З батьками майже немає спілкування, оскільки зараз батьківські збори майже не проводяться, а живемо ми досить далеко від школи (тобто ми не сусіди з тими батьками). Не думаю, що вчителька помиляється, бо зі слів доньки теж певна картина вимальовується. Нічого прямо аж такого критичного, думаю, можна і 4й клас довчитись. Але якщо вже потім кудись переводити, то хоч би знати, за якими ознаками обирати школу/клас. Якщо це взагалі можливо.
Мовчу, але хочу• 02 марта 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Вы не повлияете на других детей и родителей особенно по поводу мата.