Фляшунька• 02 марта 2024
Девочки подскажите как сделать визу на Британию
Хотим с ребенком ехать по программе. Сейчас нахожусь в официальном браке , нужно ли заполнять документы на мужа тоже ? Спасибо
Знайти спонсора зараз - то дуже велика проблема, шанси дуже низькі.
Якщо тільки маєте знайомих або родичів у Великобританії, які допоможуть з пошуком.
Також поширене таке шахрайство - пропонують заїжджати через Ірландію без візи (не плутати з Півн. Ірландією), потім це призводить до депортації.
Як_наготую...• 02 марта 2024
Ответ дляsur_sur
Зараз спонсором може бути лише громадян Великої Британії
Фляшунька
• 02 марта 2024
Ответ дляТракторні війська
Чоловік також з вами їде чи ви з дитиною?
Тільки я і дитина
Фляшунька
• 02 марта 2024
Ответ дляsur_sur
Жахіття(