Намазюкана нішою• 02 марта 2024

Дівчата, який цей чоловік на Ваш погляд? Що можна сказати?

Як думаєте скільки років, по характеру, статусу який?
ЖенаАйтишнеГа• 02 марта 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Не турок
Все рівно східної національності. А це вже накладає певний відбиток на менталітет.

vihola• 02 марта 2024
Це не ви та багатодітна вчителька німецької, яка проживає зараз в Німеччині, знаходить собі якихось стрьомних тіпків і потім постійно строчить тут теми: «дівчата, не будьте такими дурними, як я»
Радикальная• 02 марта 2024
Араб,простий.Який там статус.
Закусенец• 02 марта 2024
Ага, лапшу на уши славянке навешать, что бы секс на шару получить. Со своими не получится на шару, на своей жениться надо и денег и подарков много принести и подарить.
Бджолина королева• 02 марта 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
До речі, дійсно. А я думаю що мені не так. А може телефон і камера стрьомні?
Думаєте нокія? Навряд. Хоча там така батарея що і в 54 році буде фоткати
Молчунья• 02 марта 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Одружені то табу. І взагалі він мені табу)) Просто моє враження не співпадає з тим що говорить, робить. Цікаво як інші бачать його, а порадниці як завжди на приколі і нічого конкретного))
Таке ’табу’, що накопіювала собі його фоток на телефон і зробила на його честь тему на Совєтчиці? Божечки, що ж ви робите з чоловіками, які вам ’без табу’...
Гостра на язик• 02 марта 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Не турок
Пакистанець.
Голова колгоспу• 02 марта 2024
Шопопало)
df364tye3• 02 марта 2024
целеустремленный , властный , не глупый ,,,
будете делать , жить ,,, как скажет , решит ,,,

Белоснежко• 02 марта 2024
Обычны нищий турок в поисках приключений и халявы.
Файна цьоця• 02 марта 2024
стремный какой-то. Я конечно очень стараюсь быть толерантной, но не люблю всех этих людей похожих на арабов
автор Намазюкана нішою • 02 марта 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
азербайджанець?
Ні
автор Намазюкана нішою • 02 марта 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Так, східної
автор Намазюкана нішою • 02 марта 2024
Ответ для vihola
Не я, але вже стало цікаво)
Поділіться посиланням)
автор Намазюкана нішою • 02 марта 2024
Ответ дляБджолина королева
Отож. Бог його знає що там в нього
vihola• 02 марта 2024
Можна сказати, що у вас занижена самооцінка, що ви неперебірлива, що вам бракує любові, тому вдаєте з себе гіперсексуальну і ведетесь на кого попало. Вам здається, що цей ні то турок ні то араб красунчик і всі б мали позаздрити. Але, мабуть, забуваєте банальні речі, що серед них повно молодих кобелів, яким свої не дають. І вони так само занижають планку і кидаються на все що рухається. От що можна сказати.
автор Намазюкана нішою • 02 марта 2024
Ответ дляМолчунья
Аж 2-10 секунд діла) Не згущуйте фарби)
Він не одружений і дітей немає, і не в Україні) Жодна українка не постраждала
автор Намазюкана нішою • 02 марта 2024
Ответ дляdf364tye3
Думаете, грубий і все таке?
автор Намазюкана нішою • 02 марта 2024
Ответ дляБелоснежко
Не турок. Чому здається ніщім?

Белоснежко• 02 марта 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Не турок. Чому здається ніщім?
Первое впечатление. Ошиблась?
автор Намазюкана нішою • 02 марта 2024
Ответ для vihola
Гіперсексуалтність Я вже напружилась трохи, треба подумати тепер де в мене вона)
А чому позаздрити? Тому що можу зробити скрін на телефоні?
Ви вирішили, що я те що рухається?
Прикольна у Вас комунікація, напевно від високої самооцінки та самоцінності)
df364tye3• 02 марта 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Думаете, грубий і все таке?
почему грубый ,,,
думаю не глупый , грубость это от глупости , аргументов нет , тогда ,,,
властный , уверенный ,,, готов спорить, но переубедить , невозможно ,,,
автор Намазюкана нішою • 02 марта 2024
Ответ дляБелоснежко
Первое впечатление. Ошиблась?
Не знаю. Але якщо емігрант, то теж думаю що не багач
автор Намазюкана нішою • 02 марта 2024
Ответ дляdf364tye3
почему грубый ,,,
Ага, зрозуміла. Дякую за змістовну відповідь, це цінно
df364tye3• 03 марта 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
не за что ,,, всего лишь , предположения ,,,
пока в живую , глаза в глаза , не ,,, не чего нельзя ,,,
Оце так цабе• 03 марта 2024
Ответ дляКоко Шанель
У мене враження, що якийсь Хабібі зі Східної країни)) кличе до себе і обіцяє золоті гори
Палестинець
Молчунья• 03 марта 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Аж 2-10 секунд діла) Не згущуйте фарби)
Нехай 10 секунд, але на його користь Знаєте вислів ’Все, що не наближає тебе до мети, віддаляє тебе від неї’? Але, може, це якраз ваша мета.
З плюсів: стабільна сексуальна активність, яку не треба ´розпалювати´ мереживною білизною чи стріп-танцями. Ви ще не зняли пуховик, а він готовий, і ніяка вечеря, футбол, дзвінок мами його не зупинить. Через невисокий біженський статус жінки на нього не кидаються, про зради можна не хвилюватися. Хочете діток? Не питання, він тільки за. Одружитися? Якщо ваш параграф кращий, хоч завтра.
З мінусів... Перед Совєтчицею ви таким коханцем не похизуєтеся. Ну і навряд у вас в парі щось буде по-вашому крім візерунка на кухонних рушниках.
Твоя космішна• 03 марта 2024
38- 42, хитрый,отталкивающий взгляд,не интеллектуал, не богат, руки натруженные, как у работяги
автор Намазюкана нішою • 03 марта 2024
Ответ дляОце так цабе
Палестинець
Ні, але десь ближче до істини, там намішано в нього
автор Намазюкана нішою • 03 марта 2024
Ответ дляМолчунья
Ви якось дуже серйозно сприйняли мій пост))
Одруження точно ні Діток боже збав, куди мені вже 40.
А як ви бачите секс.активність? Я навпаки її не бачу, якісь наче пужливі не лідерські очі) Але по факту ви праві щодо цього , розкажіть по чому це видно?