Додекаэдр• 03 марта 2024

Фарбування 7-8-9 тисяч. Воно вартує того? Подивіться роботу

Невже в Києві неможна дешевше пофарбувати волосся?
Я засмучена, пішла сивина на нервах, думала схожу в салон, щоб прибрали сивину, волосся своє натуральне до плечей, а мені такі цінники виставляють((
Може зтомь порадить свого майстра за не шалені кошти?
Звісно, фарбування гарне, тут нема питань
Бешене сарі• 03 марта 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Если у меня седина на висках, как покраска можете быть раз в пол года? Это нереально. И будет выглядеть неухожено. Да, у меня не айртач, а просто светлое окрашивание, но я плачу 2300 грн, а не 9 тысяч
Доя того і робиться ейртач та різні техніки. Щоб відростати згідно з вашими потребами. Максимально комфортно для вас. Невже не зрозуміло, що при однотонному фарбуванні корінь відростає зовсім інакше, ніж при фарбуванні різноманітними техніками? Я підписана на колориста відомого, то він так і запитує любителів тотал блонду- ʼготові фарбувати корінь щомісяцяʼ?
Нереально та й нереально. То загугліть як воно виглядає.

Бешене сарі• 03 марта 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
навіть при висвітленні будуть відростати темні і сиві корені (в мене так).

П.С. жодне фото волосся не сподобалось, ціна зависока. У майстра взагалі виглядає наче дешева фарба, волосся мертве.
Так, конкретно до цих майстрів теж би не пішла. Робота виглядає неякісно. Як і волосся самого майстра.
Кукарачка• 03 марта 2024
Ні
Кукарачка• 03 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
Дівчата, у перукаря стиль такий, щось в тому є))
О Боже, як дешева повія з 90-х, на голові такий жах, цей колір не пасує, перепалена вибілена пакля
Щось не спиться• 03 марта 2024
очень грустно смотряься волосы на фото
думаю через месяц после этого фарбування от нтх половина останется
Щось не спиться• 03 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
в жизни бы к такой вульгарщине не пошла
фан L.O.S.T.• 03 марта 2024
Дівчата, а чи хтось фарбується у звичайній перукарні зі СВОЄЮ ФАРБОЮ? Не проф, не люкс, а звичайний масс-маркет. Кастинг глосс наприклад.

Дівчина Бобула• 03 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
Перша це майстер перукар, яка робить ці фарбування
Реклама запрещена
Админко• 03 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
Я думала Монро травести
Дівчина Бобула• 03 марта 2024
Здібна это наверное здатна?
Заюшка_хозяюшка• 03 марта 2024
Ответ дляКапризуля
Але по факту тонуватись все рівно потрібно, бо сивину вже через місяць видно. Да і колір фарби змивається та тускніє.
Я роблю мілірування методом видуття, своє волосся русе, не тоную. Сивини не видно десь місяців три, далі знов лише на корні.
karkusha.biz.ua• 03 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
у тети на 4 фото есть такие деньги? жах, такие работы как в посте автора ну не стоят таких денег.
ПочтальЁнша• 03 марта 2024
Меня муж прокрасил лучше
Чудовий каламбур• 03 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
У неї самої на голові перепалена пакля
Коко Шанель• 03 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
Я фарбуюсь сама вже 25 рокiв,нiчого складного.Як на мене навіть 1000 грн.дорого для такого,що ви додали в фото.
Престидижитатор• 03 марта 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Звичайно, фарбуються, чому ні?)
фан L.O.S.T.• 03 марта 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Звичайно, фарбуються, чому ні?)
Скільки приблизно таке фарбування?
Патриоточка• 03 марта 2024
Автор, дивлячись чого ви хочете.
В мене темне волосся, багато сивини, я зараз намагаюсь вийти з однотону щоб не фарбувати волосся кожні три тижні, бо відростає полоскою, на чорному дуже видно
Коли робила вихід з темного - думала помру, бо це зайняло 11 годин тяжкої роботи
Я заплатила за це 10 тисяч і вважаю що це норм ціна, бо я бачила скільки на мене матеріалів витратили
В мене одне домашнє фарбування коштувало десь 500-600 гривень по матеріалах, а тут тільки змивку робили 5 разів, бо фарбуюсь давно і регулярно, волосся було забите
Мене влаштовує якість волосся і фарбування, не шкода грошей, тому що я б якби робила це вдома - попалила б собі волосся 100%
Мій максимум - це однотон на проф матеріалах, якщо хочеться щось більш складне - я йду до майстрів, бо самостійно собі то зробити малореально
Сподіваюсь, що вийде зробити в кінці кінців якийсь балаяж на моєму натуральному тоні, щоб не фарбувати раз на 3 тижні
tarveldy• 03 марта 2024
От тільки повернулась, в мене коротке густе волосся, фарбування зайняло 6 годин, салон не топовий, середнячок Троєщина, 2500, і так, воно того вартувало
7-8 нєєєє , тут жаба жме купити догляд за 7800, що я точно знаю мені підходить і вистачить на більше ніж на рік
Я напевно жлоб

Борщичок• 03 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
под АББУ
Guzelli• 03 марта 2024
Это Оксана , она работала раньше в Кика стайл в Киеве теперь у неё свой салон, она мне на проекте окрашивание делала . Специализируется по блонду
Guzelli• 03 марта 2024
В жизни она очень красивая но и не молодая уже, не нужно человека так обкакивать
Пушап Мі мі• 03 марта 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Ну звісно про олх ніхто не каже
Може вам пощастило
Ми з подружкою з базою в неї 5 в мене 4 вирішили поступово вийти в блонд. Щоб освіжити образ ну і сивина проскакувати почала
Знайшли одного майстра, з гарними відгуками, через знайомих. Перші півроку було нічого. Але волосся доводилось поступово укорочувати, бо ламалося. Через рік ми вирішили змінити майстра. Теж довго шукали і по відгуках знайшли одну. Вже після першого разу в мене випала половина волосся. От тупо як у відосах - шматтямм вивалювалось. Я бахнула каре, в іншого майстра затонувалась у 7 номер. Але мені не подобалося, плюс зявився зелений відтінок. Потім почавсякарантин і я почала вивчати питання фарбування. Так навчилася сама себе фарбувати на низьких відсотках з гарним результатом. Більш ні до якого майстра не затягти мене
Можно детальніше? Тримаєте довше на низьких відсотках ніж 50 хвилин? В мене 5 рівень. Порошок на 4% не підняв корінь, жовтить...
Вот Она Я• 03 марта 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Ця робота коштує дорожче
Звичайно .Тисяч 15 як мінімум
автор Додекаэдр • 03 марта 2024
Ответ дляGuzelli
Я нікого не обкаківаю.
Вона мені подобається.
Гарно вам зробила?
Guzelli• 03 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
Я нікого не обкаківаю.
Вона мені подобається.
Гарно вам зробила?
Я не про вас , а про отписавшися королев красоты) Она в этой сфере уже тучу лет , и ценник всегда был большой , с чёрного в 5й тон мне делала окрашивание но меня тогда никто не спрашивал а я потом увидела результат) мы не один день общались и до сих пор знакомы это было в 2018.
Вельми шановна• 03 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
Сапожник без сапог ? Все работы отстой. На лоха расчёт. Моя мастер делает в разы лучше сложные окрашивания и дешевле. В Днепре правда.
Коник-стрибунець• 03 марта 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Если Вам понравилось, то дайте, пожалуйста, контакты салона и имя мастера. Живу недалеко. Нужна стрижка и покраска. Спасибо
ЖК Яскравий ,Оля.Салон в будинку по Калнишевського,6
+380502459932 Напишіть ій у вайбер і фото волосся скиньте,і опишіть,що ви хочете змінити
Смайлик• 03 марта 2024
Ответ дляМамин тріль
1 фото це що?
губи в спермі))
Смайлик• 03 марта 2024
нормальна ціна! ми ж не бачимо ісходнік. мабуть треба спершу все висвітлити, а якщо там була фарьа на волоссі, то може не в один підхід. потім глибоке тонування.
і часто клієнтки недооцінюють густоту своїх волос.

ну і стрижка+укладка десь 1000грн