Додекаэдр• 03 марта 2024
Фарбування 7-8-9 тисяч. Воно вартує того? Подивіться роботу
Невже в Києві неможна дешевше пофарбувати волосся?
Я засмучена, пішла сивина на нервах, думала схожу в салон, щоб прибрали сивину, волосся своє натуральне до плечей, а мені такі цінники виставляють((
Може зтомь порадить свого майстра за не шалені кошти?
Звісно, фарбування гарне, тут нема питань
ЖенаАйтишнеГа• 03 марта 2024
Ответ дляПупс
Я тоже не понимаю этих сложных окрашиваний, вернее не восхищена их результатами. Но как позиционируют мастера: коррекция раз полгода, а то и год. Типа щадящее и все такое. Хотя как блонд может быть щадящим
Если у меня седина на висках, как покраска можете быть раз в пол года? Это нереально. И будет выглядеть неухожено. Да, у меня не айртач, а просто светлое окрашивание, но я плачу 2300 грн, а не 9 тысяч
Весела бджілка• 03 марта 2024
Я красилась в один цвет за 1200-1500. Если без длины, то 700-900. Киев.
Корсет_на_шурупах• 03 марта 2024
Ответ дляМастерЮля
Я собі теж то слабо уявляю.
А, якщо відростає все сиве, то взагалі красотінь.
Я ж написала про підлітка по перше
А по друге покажіть мені у кого відростає 10 см за 6-8 міс? Ось так через 5 і 6 міс виглядає. Сорі більш показових фото немає, підлітки фоткатись не дуже люблять на мамин телефон 🥲
Брюнетка в Мармеладе• 03 марта 2024
Я вот сама крашусь , вывалить 9000 денег - у меня рука не поднимется . Голову вымыть, уложить , и будет тоже как на фото мастера .
Моль Моллівна• 03 марта 2024
Ответ дляВерочка 100%
В Люксембурге 150 евро в среднем в один тон покраска на волосы до плеч
И еще повезет, если волосы не перепалят
Не знаю как там я в Великобритании и довольна британскими парикмахерами. Сначала жена мужа сотрудника приезжала домой стригла и красила и всего 30 фунтов брала . Я была ею очень довольна. Работала она официально хоть и на дому , потом нашла работу так как дети подросли по другой специальности и этим не занимается. Нету времени. Позже в салоне мужчина британец стриг и красил ,.подруга порекомендовала . Тоже очень нравилось его работа 70 фунтов со стрижкой и покраской . Отдельно стрижка 35 фунтов. Потом же решила попробовать украинского парикмахера наші ж кращі від усіх на світі. Пішли з мамою. Коли вийшли то вийшли з однаковими стрибками що мама у віці що я . Одне лице каре
мені ще й волосся спалили бо 2 рази наносили краску хотіли зробити відтінок , хоча я не просила. Такий сюрприз . В голову пекло це капець ,.аж плакати хотілося.
Бешене сарі• 03 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
Дівчата, у перукаря стиль такий, щось в тому є))
Не йдіть до неї. Чесно. Шукайте ще.
Бешене сарі• 03 марта 2024
Ответ дляФФФФристайла
Автор, купіть якісну фарбу і самі пофарбуйте. Якщо є сивина, то вам тільки однотон! для цього не потрібні услуги цирульника за 7-9 шт)))
Ви самі нормально фарбувалися в блонд? Чи так, чисто порадити? Бо нормально вдома на коліні це не буде.
Верочка 100%• 03 марта 2024
Вот мое окрашивание в Барли через 4 месяца. Не тонировалась ни разу, только синий шампунь и маска раз в неделю.
Сейчас уже не супер вид, но, и не желтая солома, как тут пишут.
Волосы грязные и 2 дня в хвосте были, так что без укладки и вытяжения, плюс расчесываласт еще утром. Без фильтров и тд.
Верочка 100%• 03 марта 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Я знаю про Люксембург, у меня там много подруг сейчас, уехали от войны
Бешене сарі• 03 марта 2024
Ответ дляMs. Iphone
Ой, ні. Волосся росте, сивину видно, темний корінь видно. Волосся сухе. Ці техніки не варті ні тих грошей ні танців з бубнами, накшталт тонування, маски і т.д. Куди простіше однотон і підфарбовувати корінь
Ні
пані Солоха• 03 марта 2024
Ответ дляВерочка 100%
Я их постоянный клиент, почти с открытия)))
Не дешевое удовольствие, но, качественное
Перейшла з барлі в квартиру, волосся в три рази довше стало і не обламується. Ще й дешевше
Верочка 100%• 03 марта 2024
Ответ дляпані Солоха
Я там уже лет 10 у одного мастера, у меня уже скидки негласные 😂
Если бы нашла квартиру с таким мастером и материалами - перешла бы тоже)))
пані Солоха• 03 марта 2024
Знаю цей салон, що на фото. Там, як мінімум ще 3 колористи орендують місце. Самі роботи не дуже, але Печерськ))
пані Солоха• 03 марта 2024
Ответ дляВерочка 100%
Салон Квартира називається
Верочка 100%• 03 марта 2024
Ответ дляпані Солоха
Салон Квартира називається
А! Это салон?
Погуглю)
ФФФФристайла• 03 марта 2024
Ответ дляБешене сарі
Дочитайте далі і побачите, що я темна шатенка)))
Вотте что у вас на фото это какая то хня.
Сама как раз ищу .
Остановилась на Бразильском рельефном .
Цену у мастера на скрине не знаю .
Сейчас не в Киеве .
Но тут где я , выдают меллирование за рельефное окрашивание и тоже 7000 грн в пересчете
Первое фото то что хочу . Следующие от местных майстрынь 😄
Сама как раз ищу .
Остановилась на Бразильском рельефном .
Цену у мастера на скрине не знаю .
Сейчас не в Киеве .
После шести ни-ни• 03 марта 2024
Ответ дляФФФФристайла
Вам повезло, що ви світленька, сивина не так помітна :) Я темна шатенка і у мене через кожні 2 тижні при голові все біле(( рання спадкова сивина ще із юності почалась((
Не знаю, може висвітлення і допоможе, але якість волосся від цього може постраждати. Почекайте може блондинки і русі з такою ж проблемою напишуть як у них
навіть при висвітленні будуть відростати темні і сиві корені (в мене так).
П.С. жодне фото волосся не сподобалось, ціна зависока. У майстра взагалі виглядає наче дешева фарба, волосся мертве.
ФФФФристайла• 03 марта 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Відростають у всіх, так, але якщо від природи світленька і світленьким фарбується, то все одно нема такого яскравого контрасту як при темному волоссі і можна трішки потянути із фарбуванням :).
Моль Моллівна• 03 марта 2024
Ответ дляВерочка 100%
У нас у украинцев на дому кто нелегально работает 150 фунтов со стрижкой на средние волосы ,.это то что в мой цвет родной брюнетка ,.не то что на фото там покруче будет..в салоне 70 фунтов официально. Плюс выезд смотря в какой район километраж считают хотя город не большой . .Если то что на фото то наверное и 400 все потянет, если не дороже.
Грушки-яблочки• 03 марта 2024
Ответ дляМамин тріль
1 фото це що?
жах! там волосся немае вже. Що там може бути пофарбоване?
Отжигающая• 03 марта 2024
Ответ дляlawyer2006
Все життя в Києві хожу в салони такого ефекту за таку плату не бачила. Мене їдально мелірвали Lakme chroma на натуральне довге русяве волосся і ефект був вав натуральний бкз жовтого. Потім тонуюсь 1 раз на тиждень маскою і шампунем фіолетовим. Салон на ст.м. Позняки.
Якщо можна,покажіть фото,як це виглядає
Отжигающая• 03 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
Як же таку жіночку знайти((
Я у Львові у шикарного майстра за 2500 робила фарбування, тепер в шоці від столичних цін 😢
А в кого у Львові робили?
Телефон Рубика• 03 марта 2024
Ответ дляВельшановна
В жизни бы не отдала ни за один из этих вариантов даже 2 тыс
Особливо перша пакля. Я б і 500 грн не віддала. Сама фарбуюся. Лише фарба - витрати і мій час.
Бешене сарі• 03 марта 2024
Ответ дляФФФФристайла
Тоді до чого ваші відповіді про блонд. Блонд- це дорого і важко. І потребує досвіду та навичок фарбування, знання технік. Щоб фарбування було якісним, добре тонованим і не виглядало як пофарбування в підворотні. І щоб якість волосся була максимально збережена. В шатенку я теж вдома можу пофарбуватись. А блонд- зовсім інша історія.
Бешене сарі• 03 марта 2024
Ответ дляФФФФристайла
І ця маячня про ʼоднотонʼ. Тотал блонд пасує далеко не всім. А це означає, що потрібно підібрати техніку, яка підходить саме людині. А це не вдома на коліні.
ЭмчЭндЭм• 03 марта 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Я позвчора пофарбувалась за тисячу,волосся нижче лопаток,в платиновий блонд.Але моя база була теж блонд,теплий.Мінський масив
Если Вам понравилось, то дайте, пожалуйста, контакты салона и имя мастера. Живу недалеко. Нужна стрижка и покраска. Спасибо