Додекаэдр• 03 марта 2024
Фарбування 7-8-9 тисяч. Воно вартує того? Подивіться роботу
Невже в Києві неможна дешевше пофарбувати волосся?
Я засмучена, пішла сивина на нервах, думала схожу в салон, щоб прибрали сивину, волосся своє натуральне до плечей, а мені такі цінники виставляють((
Може зтомь порадить свого майстра за не шалені кошти?
Звісно, фарбування гарне, тут нема питань
Христя в тiстi• 03 марта 2024
Ответ дляПеченюшка
у меня много седых волос, давно уже у своего мастера мелируюсь и тонируюсь, седина не заметна месяцами и стрижёт отлично! Цена адекватная. Киев Правый берег Печерск Филатова, надо? дам номер
Надо, пишите)
Додекаэдр
• 03 марта 2024
Додекаэдр
• 03 марта 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Правильно радять
Вам попелястий буде добре
Але не однотонний
Щоб складалося враження, що це не сивина, а таке фарбування
Вам попелястий буде добре
Але не однотонний
Записалась на консультацію до іншого майстра, дешевше, подивлюся що скаже
Мені не подобається, що від блонду волосся стає не наповненим, коли тонуюсь то воно таким густим здається, а від світлого його як менше стає
Топтунша• 03 марта 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Обʼєктивно тисяч 12
Але у нас люди не готові платити такіькошти, то ж доводиться ставити ціни нижчі: реальна ціна на таку послугу 12000
реально?? при наших зарплатах ?парикмахеры наши крышей поехали ! у меня подруга в Канаде при зарплате 3 тыс у е платит 150 дол за такое ,а у нас неадекватные цены!
Цікавий писочок• 03 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
Та нє, видно((
5-8 тыщ причесачки и покрасачка с фото в посет никак не стоят))
если у вас есть адекватная мать, сестра, подруга, то купите пару пачек краски и покрастесь дома, на ваш натуралный русый результат будет не хуже чем на фотках которые вы выставили от ’мастера’
Цікавий писочок• 03 марта 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Обʼєктивно тисяч 12
не мелочитесь, простите минимум однушкой в спальнике столицы))
Цікавий писочок• 04 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
може краще підібрати фарбу в тон до вашого волосся, аніж блондувати якщо неподобаєтся стан?
при висвітленні волосся тонше стає і це факт, тонуваня, то як мертвому припарка коли піде більше сивини, тонування то таке, типу хочете новий колір волосся, але можеет передумати згодом, і тому не страшно що вимиється
Бешене сарі• 04 марта 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Господи, это что за фото Миссис Кепфэл? Ужааас!!
Если окрашивание и стоит 5к, то точно не пошла бы к ’паликмахеру’ с такими фото работ
Окрашивание 5к? Пфф. Я недавно побачила в інсті нарощення волосся за 60 тисяч грн. Нарощення відбувалось в 4 руки. Вдумайтесь в цифру😳
Престидижитатор• 04 марта 2024
Ответ дляБешене сарі
Можливо, там волосся для нарощування було люкс якості?
Бешене сарі• 04 марта 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Та мабуть. Але ціна просто вразила. Це ж воно відросло через місяць і знову корекція.
Блиск думки• 04 марта 2024
Ответ дляПишна молодиця
Дешевле взять билет в Харьков и тут покрасится осенью красила не блонд волосы нарощеные 50 см до лопаток 2т.
Не подскажете , у какого мастера красились или салон?
Корсет_на_шурупах• 04 марта 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Можно детальніше? Тримаєте довше на низьких відсотках ніж 50 хвилин? В мене 5 рівень. Порошок на 4% не підняв корінь, жовтить...
50 хв на 3% окисник плюс фарба супер блонд
Без порошку взагалі
Головне регулярно кожен місяць
Бо як відросте корінь більш ніж на см то не візьме
Без порошку взагалі
Головне регулярно кожен місяць
ЖенаАйтишнеГа• 04 марта 2024
Ответ длямиссАрфография
платите за корни или каждый раз это полностью покраска? это в салоне?
За корни, но они растягивают осветление и всеравно красят после осветления всю голову.
Iren_Wonderful• 05 марта 2024
Ответ дляПеченюшка
Дайте мне пожалуйста номер, Печерск очень удобно.