Весела моль• 03 марта 2024

Скільки коштує вколоти ботокс?

Ніколи не робила. Хочу зрозуміти чи потягну фінансово.
І в який період його колять, перед літом?
Вредняжка• 03 марта 2024
Его нужно делать потом всю жизнь постоянно,эффекта хватает примерно на 5 месяцев, вы готовы к такому?
Вредняжка• 03 марта 2024
Когда наконец-то женщины будут любить себя какие они есть и не колоть все это
Язикувата Хвеська• 03 марта 2024
потім будете як путін.
Бабулька• 03 марта 2024
Залежить від багатьох факторів: в якому Ви місті ( В Києві дорожче, ще яка клініка), лоб і міжбрівка чи фулфейс. Який препарат : ботокс та подібні чи Корея.
Вилосипедниця• 03 марта 2024
я у грудні лоб колола-3 тисячі вийшло. але це зі знижкою було, бо лікар «своя». по звичайній ціні думаю трошки більше
Стильна штучка• 03 марта 2024
В любой период его колят. Цена приблизительно от 2500грн 1 зона
Умничка-помощничка• 03 марта 2024
Ботокс/диспорт или ксеомин в Киеве у моего Врача и в Германии 70€ зона
Бабулька• 03 марта 2024
Не залежить від пори року.
Рожайтретьего• 03 марта 2024
У меня 4500, Ботокс. Лоб, межбровка, глаза, переносица. Хватает на 6-8 месяцев. Колют в любое время года. Те, кто пишет про опухшие лица, не понимают разницу между ботулотоксинами и филлерами
Вилосипедниця• 03 марта 2024
Ответ дляРожайтретьего
так ще часто кажуть, що губи надуті БОТОКСОМ 😂 одразу зрозуміло рівень розуміння теми))
Мамкиня доця• 03 марта 2024
6500 лоб, міжбрівка і біля очей. Це не сезонний препарат. Але якщо хочете саме для літа, то, мабуть, на початку травня коліть
Шукаю стакан• 03 марта 2024
Корея дешевше, сертифіковані препарати дорожче. Вчора колола диспорт. Лоб-міжбрівʼя 4800. В будь-який період можна
автор Весела моль • 03 марта 2024
Можливо порадите гарного спеціаліста Київ -Бровари?
На що звернути увагу при виборі косметолога?
Рожайтретьего• 03 марта 2024
Ответ дляВилосипедниця
Спецы😁
Шукаю стакан• 03 марта 2024
Ответ дляРожайтретьего
Спецы😁
Причому вони тут постійно в кожній темі про ботокс ))
Снідаю авокадо• 03 марта 2024
Ответ дляВредняжка
Та де) все дужжееее індивідуально. Я колола всі препарати максимум 2 місяця стоять. Пробувала різні в різних косметологів. У подруги 3 місяці стоїть. Кинула, бо не готова так часто ходити колоти
ЛеньГуглить_правда• 03 марта 2024
Колю раз на 5-6 міс. 3 тис.лоб і очі, міжбрівка. Має свій кабінет. Але менші дози. Тож нема маски на обличчі.брови рухливі. Але моя на півроку виїхала закордон. Буде аж влітку середина-кінець
вре_Динка• 03 марта 2024
Ответ дляВилосипедниця
Або силіконом)
Якось так і живу• 03 марта 2024
Меньше чем с трешкой,к косметологу не стоит идти.а если ещё и процедуры курсами....
Папобус• 03 марта 2024
Ответ дляВилосипедниця
2500 красная цена , ваш «свой» доктор ввела вас в заблуждение
Вилосипедниця• 03 марта 2024
Ответ дляПапобус
для вас новина, що в різних містах і медичних центрах різні ціни?) я знаю цю людину з дитинства і бачу прайс. тому не треба розумничати там, де ні бельмеса не знаєте 😘
Біток чи ефір?• 03 марта 2024
Ответ дляВредняжка
Неправда. С какого перепуга всю жизнь?Можно кольнуть один-два раза и прекратить, если не понравится. Потом он отпускает и все как было, хуже не становится.
Папобус• 03 марта 2024
Ответ дляВилосипедниця
Ха ха , вот вас по детской дружбе и обули
Біток чи ефір?• 03 марта 2024
Я делаю 50 евро одна зона. Несколько зон дешевле.
Вилосипедниця• 03 марта 2024
Ответ дляПапобус
якій дитячій дружбі? лікар мені годиться в матері. ви трошки не в собі, гуляйте)
Папобус• 03 марта 2024
Ответ дляВилосипедниця
Сколько больных на сайте людей , кошмар просто…в безобидной теме срач развела, со своим доктором пенсионного возраста, который по «знакомству» делает инъекции ботокса гораздо дороже чем он стоит на самом деле. И кому из надо надо прогуляться в таком случае? Без лоха-жизнь плоха
Своего не предлагать• 03 марта 2024
1600 одна зона
Мне хватает до первого антибиотика
Колю круглый год
Вилосипедниця• 03 марта 2024
Ответ дляПапобус
це хто тут хворий?) ви вирішили причепитись до мене на рівному місці і посміятись невідомо з чого) ще раз вам кажу, що бачила прайс і під час розрахунку знаходжусь на ресепшені. якщо ви не розумієте, що рівень медичних центрів різний і відповідно ціни там різні, то що ж поробиш. лох тоді в дзеркалі у вас. смійтесь, мені все одно 🤷‍♀️
Вилосипедниця• 03 марта 2024
Ответ дляПапобус
і ще, що це за ейджизм? дуже багато про вас такі вислови говорять (невеликий розум). я в змозі платити за цю послугу і повну ціну (сама), по карману не бʼє. знижку мені роблять маленьку, бо вже так повелося) тому можете за мої гроші не переживати))

срач розвели ви, пишете як недалека жіночка з базару, чесно.
Муркошечка• 03 марта 2024
Ну шо, автор, все поняли по ценам?