Нічна ненажера• 03 марта 2024
У кого очень сухая кожа из-за воды, какие средства для умывания используете?
У меня после всех средств сильно стягивает кожу, даже после тех, которые заявлены "для очень сухой кожи". Пробовала даже Ля Рош Позе - кожа вокруг глаз после этого средства - гель для снятия макияжа в том числе с глаз - сильно стягивает кожу.
Чем вы умываетесь? Я тоналкой не пользуюсь, поэтому мне не нужна мицеллярная вода и подобное. Просто смыть с кожи пыль и т.д.
Не пириживай• 03 марта 2024
У нас в місті взагалі технічна вода, страждають тільки руки. На лице після вмивання сиворотка та крем, пайот. Для рук теж різні креми, але нажаль вони не дуже допомагають, шкіра дуже суха.
Анти-анонім• 03 марта 2024
НАВІТЬ Ля рош? Так вони ж і сушать безбожно. Вам треба засоби для відновлення і підтримування бар´єру.
Ласкове телятко• 03 марта 2024
Ответ дляНе пириживай
Тільки руки? Якщо мова про Миколаїв,то шкіра взагалі пісець! Я вже не знаю чим мазати її,щоб якось допомогти її відновити.
Просто красавица• 03 марта 2024
Ответ дляНічна ненажера
А шо...він жирний
Можна солярою...тоже гарно зволожує
Не пириживай• 03 марта 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Так, Миколаїв. Загалом шкіра нормальна, а руки то капець. Вони і тріскаються, я не знаю чим мазати 🤷
Хитрушка-чекушка• 03 марта 2024
Всегда пользуюсь молочком для снятия макияжа. Ничего не стягивает.
Ласкове телятко• 03 марта 2024
Ответ дляНе пириживай
Єдине,що хоч якось допомагає,так це спеціальний крем від Hirudo Derm.Спробуйте,якщо не користувалися.Дуже вдалий продукт від українського виробництва.Легше,але я все одно в пошуках.