ПотеряласЯ Я...• 03 марта 2024

В кого стайлер Дайсон для довгого волосся?

Ви задоволені? Користуєтесь регулярно? Думаю щодо покупки, оскільки колись купувала і конусну плойку професійну, і вирівнювач, і все роками практично лежить без діла. Бо максимум що роблю це сушу професійним феном і витягую на браш🤷🏻‍♀️(волосся тонке, пряме, густе, довге)
вре_Динка• 03 марта 2024
У мене також тонке, пряме, густе вміру, стайлером користуюся лише щіткою, іінколи брашем насадкою, локони не тримаються. Конусна бебілісс доречі також є😂

вре_Динка• 03 марта 2024
Для мене стайлер це просто фен з щіткою
Нагайна• 03 марта 2024
В мене такий, волосся досить довге, хвилясте, користуюся постійно, дуже задоволена🤗
На моєму волоссі локони гарно тримаюся, але частіше випрямляю щіткою, а на прямому волоссі локони можуть погано триматися
автор ПотеряласЯ Я... • 03 марта 2024
Ответ длявре_Динка
Щіткою піднімається об’єм біля коренів? Дивлюся відео на ютуб як легко і швидко накручують кучері то думаю може би то я таке робила😂. Бо все життя з прямим розпущеним волоссям ходжу і з хвостом на наступний день, тому що мию через день голову.
Ні грама• 03 марта 2024
Є, безліч насадок, які тримали лише нарощення волосся 😁 своє тонке і не дуже густе тримає перші три хвилини, а після розчісування взагалі нічого)) і це навіть з пінками, зажимами та продуванням холодним повітрям. Так як це був подарунок — не жаліюсь. Але сама б не купувала)
вре_Динка• 03 марта 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Просто сушу головою вниз з щіткою, так же само легко спадають ті кудрі як і накручуються
автор ПотеряласЯ Я... • 03 марта 2024
Ответ длявре_Динка
Також так сушу з професійним феном…
автор ПотеряласЯ Я... • 03 марта 2024
Ответ дляНі грама
Так от і мені не хочеться ще один памʼятник в квартиру купити…
вре_Динка• 03 марта 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Також так сушу з професійним феном…
У мене спочатку був фен парлюкс, і я відчула різницю в якості волосся зі звичайною ровентою, потім зʼявився фен дайсон - і я відчула зміну в якості волосся з парлюксом. Між стайлером та феном дайсон в якості волосся на відчула різницю

вре_Динка• 03 марта 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Тоді не варто)
Ні грама• 03 марта 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Тоді воно вам не треба)) або розгляньте новинку, фен-утюжок. По відгукам — топ
автор ПотеряласЯ Я... • 03 марта 2024
Ответ длявре_Динка
Ну, наприклад професійним потужним феном я задоволена, тому що швидко сушить волосся, але я постійно витягую на щітку під час сушки чим нищу волосся. Ну і подобається мені ці кучері що стайлером роблять, але нема гарантії що вони в мене будуть триматися…
автор ПотеряласЯ Я... • 03 марта 2024
Ответ дляНі грама
Це який?
Ні грама• 03 марта 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Це який?
Директриссимо• 03 марта 2024
Вы, короче, идеальный покупатель, ежики плакали, кололись, но продолжали есть иголки…
Директриссимо• 03 марта 2024
Ответ дляНі грама
А от утюжка обычного кудри держатся?/конусной?
Ні грама• 03 марта 2024
Ответ дляДиректриссимо
Так) тримаються
Рожайтретьего• 03 марта 2024
Слайдер тоже лежать будет) у меня есть, но фен Дайсон мне значительно удобнее. Локоны кручу редко и то надо постараться зафиксировать средствами, чтоб держались. А по легенде)))) слайдер делает кудри без доп средств и они отлично должны держаться
автор ПотеряласЯ Я... • 03 марта 2024
Схоже що я утримаюсь від покупки… Дякую дівчата💐

Директриссимо• 03 марта 2024
Ответ дляНі грама
Так) тримаються
Прикольно)