Стигла полуниця• 03 марта 2024

Муж или любовник?

Объясните в каких случаях ищите мужа, а в каких случаях любовника для длительных отношений? Хотите чтобы любовник стал в итоге мужем? Означает ли что любовник, это человек который не хочет на вас жениться?
автор Стигла полуниця • 03 марта 2024
Ответ дляБорщик
Нет, не дарил
а вы?

Просто красавица• 03 марта 2024
Ответ дляЛіплю вареники
Я наїлася того заміжж по самі вуха. В мене своя квартира,забезпечую себе, все що мені потрібно можу робити сама. Дитина доросла. І тепер питання чи хочу я заміж? Хочу! Але!!! За того чоловіка котрій зробить моє життя кращім. А не просто буде штанцями в домі. Ну наразі мені таких не трапилося. Абищо мені не потрібно. Але і зовсім самій в очікуванні принців не хочеться бути.
А ось до коханця вимог поменеше. Тому знайти і легше. Все просто.
Так мужчине тоже нужна женщина, которая сделает жизнь лучше.

А как лично вы можете улучшить жизнь мужчины?
Борщик• 03 марта 2024
Ответ дляСтигла полуниця
а вы?
Нет, тоже не дарила
Ліплю вареники• 03 марта 2024
Ответ дляAmazingLady
А что ему от этого? Ему же тоже с вами должно быть лучше чем без вас
Якщо не брати банальщину ’їжа-домашній затишок’ (це дійсно багато хто може і сам) То в мене таки є певні плюшки завдяки яким зі мною буде краще:
- дуже класна в сексі (це дійсно так - вмію, люблю і знаю як багато чого в ліжку)
- в мене не буває ПМС та немає ’болить голова’
- вмію мотивувати та заряджати чоловіка так, що зі мною він досягає значних успіхів у бізнесі та кар´єрі
- вмію бути моральною і психологічною підтримкою
- дуже спокійна, легка та весела за характером
- розумна (можу підтримати розмову практично на будь яку тему від посадки картоплі до адронного колайдера), хоча оце не всім чоловікам до вподоби, бо багатьом тупенькі подобаються.
- ну врешті решт я дуже помітна зовнішньо (ноги від вух, красива фігура і модельний зріст) - коли я поруч чоловіка, то він гарантовано буде бачити заздрісні погляди інших ’самців’ :)))
- ну і те про що писала, я самостійна і сама багато чого можу і знаю в принципі по життю, тобто зі мною можна будувати партнерство двох дорослих людей.
Непонятно• 05 марта 2024
Автор, вы в поиске любовника?
Вообще крайне сложно найти мужчину, который бы удовлетворял во всём.
По крайней мере для меня.
Поэтому и ищут любовников.