04 марта в 10:55

В Івано-Франківську підлітки били стареньких людей і знімали на відео

1 9
Prervana 04 марта в 10:58
АУЕ головку подняло
5 2
Olenka_bum 04 марта в 11:03
Це дно. Це просто дно
Як так можна робити. Ще й без захисних, чому не лізли до качків та мужиків спортивних? Бідні постраждалі
21 6
Veronika_100k 04 марта в 11:07
Желаю каждому из них загреметь по полной на 7 лет.
AnyaSkazka 04 марта в 11:09
Я дивилася відео і думала, що це якась підстава, не вірила, що таке може бути насправді.
9 3
HelloKitty18 04 марта в 11:10
Іспанський сором.
Чому ці підлітки такі жорстокі.
Sara Ice 04 марта в 11:14
Ответ дляVeronika_100k
Желаю каждому из них загреметь по полной на 7 лет.
А в старечому віці опинитися на місці тих людей, яких вони били.
Lis 04 марта в 11:27
Так все ж кричат... а чего уважать?
Родителей уважать не надо - не заслужили
Учителей уважать не надо - не заслужили
Врачей уважать не надо - не заслужили
Полицию тоже не уважают.
Чего все удивляются...
Привет причинно-следственная связь
18 5
Miss-Miss 04 марта в 11:30
Вже один вибачався з мамою. А батько його воює. Це просто якийсь нонсенс
1 1 5 3
olkaig 04 марта в 11:35
Підлітки всюди жорстокі. Наприклад, в Англії навіть не можна їм робити зауваження.
Espresso_caffe 04 марта в 11:36
выродки конченные
надо шарить фотки и этих тварюк и маток, которые их вылупили
3 2
Э-велин@ 04 марта в 11:38
Ответ дляAnyaSkazka
Я дивилася відео і думала, що це якась підстава, не вірила, що таке може бути насправді.
Так и есть. Они уже выпустили видео с извинениями, что для хайпа снимали постановку. Жертв нет
Lis 04 марта в 11:38
Ответ дляolkaig
Підлітки всюди жорстокі. Наприклад, в Англії навіть не можна їм робити зауваження.
Это ж на какой помойке в Англии вы обитали? Или сериалы пересмотрели? У меня у знакомых трое детей учатся в приличных школах.
Там за любой шорох не в ту сторону вышвыривают как котят. Там такая домашка, что наши школы нервно курят в сторонке. Дети заняты 24 на 7 им вздохнуть некогда.
2 3
olkaig 04 марта в 11:42
Ответ дляLis
Это ж на какой помойке в Англии вы обитали? Или сериалы пересмотрели? У меня у знакомых трое детей учатся в приличных школах.
Там за любой шорох не в ту сторону вышвыривают как котят. Там такая домашка, что наши школы нервно курят в сторонке. Дети заняты 24 на 7 им вздохнуть некогда.
Ну с такой манерой общения с незнакомым собеседником... ’на какой помойке’, даже отвечать не хочу вам)
2 4
taka 04 марта в 11:47
А потом мамы таких моральных уродов на суде плачут ’Олежка не мог, Олежка хороший мальчик, он просто рядом стоял’
Я не Сірожа 04 марта в 12:03
Малолітніх уєб**ів в хоспіс, помираючим допомагати, або в госпіталь судна виносити з-під поранених бійців та туалети мити, бо занадто багато вільного часу і дурної енергії мають.
Readdy 04 марта в 21:29
Ответ дляLis
Это ж на какой помойке в Англии вы обитали? Или сериалы пересмотрели? У меня у знакомых трое детей учатся в приличных школах.
Там за любой шорох не в ту сторону вышвыривают как котят. Там такая домашка, что наши школы нервно курят в сторонке. Дети заняты 24 на 7 им вздохнуть некогда.
Підтверджую, так і є