Админко• 04 марта 2024

Сколько сейчас стоит развод?

Девочки, подскажите, пожалуйста, сейчас для развода нужно обращаться в суд? И сколько это стоит сейчас, какие расходы? Как это все пройти с наименьшими растратами, денег и времени? Кто недавно разводился?
Есть несовершеннолетний ребенок, но алименты не нужны, ему 17,5 уже. Вообще на процесс развода влияет как-то, если есть несовершеннолетний ребенок, если алименты не нужны?
Я вся ваша• 04 марта 2024
нет

IQ 80• 04 марта 2024
почекайте до повноліття дитини і розлучайтесь за спільною заявою в РАЦС. держмито буде вдесятеро дешевше, ніж судовий збір.
Розвідка Маші• 04 марта 2024
А если я хочу с мужем разойтись но денег у меня нет?
IQ 80• 04 марта 2024
і питання стосунків подружжя - окремо, а утримання дитини - окремо
Викачую яйцями• 04 марта 2024
Ответ дляIQ 80
Тільки хотіла написати))
Шкідлива молекула• 04 марта 2024
Теж цікавить. А можна подати дружині, і щоб сплатив чоловік чи так неможливо?
А я нівроку• 04 марта 2024
Ответ дляРозвідка Маші
а жить как планируете?
Приму в дар• 04 марта 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Это ваши проблемы, живите с ним дальше)
manu1• 04 марта 2024
Можете сами составить иск и все, в нем указать, что судовой сор оплачивает муж

Шкідлива молекула• 04 марта 2024
Ответ дляIQ 80
А якщо він не хоче, розведуть чи тільки за спільною заявою?
IQ 80• 04 марта 2024
Ответ дляШкідлива молекула
можна просити суд покласти судові витрати на відповідача, але не факт, що суд прийме таке рішення
Шкідлива молекула• 04 марта 2024
Ответ дляIQ 80
А я це зробили? Вказати у позовній заяві?
IQ 80• 04 марта 2024
Ответ дляШкідлива молекула
хто розведе?
автор Админко • 04 марта 2024
Ответ дляIQ 80
А так можно, через РАЦС, если ребенку уже 18?
Приму в дар• 04 марта 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Не можливо, адже музику замовляє жінка
IQ 80• 04 марта 2024
Ответ дляШкідлива молекула
так, вказати в позовній заяві.
Шкідлива молекула• 04 марта 2024
Ответ дляIQ 80
хто розведе?
РАЦС
viter33• 04 марта 2024
За подання позовної заяви про розірвання шлюбу позивач повинен сплатити судовий збір у розмірі 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (станом на 1 січня 2024 року = 1211,20 грн)
Шкідлива молекула• 04 марта 2024
Ответ дляIQ 80
так, вказати в позовній заяві.
Дякую

IQ 80• 04 марта 2024
Ответ дляАдминко
розірвання шлюбу подружжя, яке не має неповнолітніх дітей, можливо за спільною заявою в органах запису актів цивільного стану.
IQ 80• 04 марта 2024
Ответ дляШкідлива молекула
РАЦС
і як це ви уявляєте
Шкідлива молекула• 04 марта 2024
Ответ дляIQ 80
і як це ви уявляєте
Поняття не маю, тому запитую)
IQ 80• 04 марта 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Поняття не маю, тому запитую)
то я пропоную вам уявити це.
РАЦС може одружити, якщо нема спільної заяви?
Шкідлива молекула• 04 марта 2024
Ответ дляIQ 80
то я пропоную вам уявити це.
Добре, я уявлю)
IQ 80• 04 марта 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Добре, я уявлю)
як нема спільної заяви на розлучення, значить, є суперечка між подружжям. тобто, один хоче, інший ні. а суперечки вирішуються в судовому порядку.
лаМпочка• 04 марта 2024
Ответ дляАдминко
По взаимному согласию сторон. А вообще, автор, такие вопросы нужно задавать юристам. И очень критично относится к тому, что сейчас насоветуют милые советчицы.
лаМпочка• 04 марта 2024
Про расходы Вам тут уже верно ответили - судебный сбор 1211,20 грн. С наименьшими затратами времени - просите рассмотреть в порядке упрощённого производства без вызова сторон.
Живчик-счастливчик• 04 марта 2024
Ответ дляРозвідка Маші
А якщо я хочу на море, а грошей у мене немає?!
Збір тисяча з копійками, там іще пільги є для інвалідів і ще для когось не пам´ятаю. Заяву можна пошукати в інтернеті, щоб адвокату не платити. У випадку автора, ще можна почекати півроку і розвестися через ЗАГС, це швидше і дешевше
Живчик-счастливчик• 04 марта 2024
Ответ длялаМпочка
Щоб не ´насовєтували´ не потрібно задавати таких питань на анонімному, не спеціалізованому форумі - тут ви праві)
Бриджит_Фрикандо• 04 марта 2024
Ответ дляviter33
Якщо подати через Електронний суд, то застосовується коефіцієнт 0,8 для пониження відповідного розміру ставки судового збору, тобто буде складати 968,96 грн.