ВерСаСе• 05 марта 2024

Був впевнений В1, наближалася до В2 з англійської. Почала вчити іншу мову. Як

повернутися до англійської? Таке враження, що я все забула.
Ще й в декреті зараз.
Буду вдячна за поради, як надолужити англійську і за скільки часу у мене це вийде?
Ще рік декрету... Беруть сумніви... А англійська треба для роботи
Люблю ХОЛОСТЯКА• 05 марта 2024
ви хоч не німецьку вчите? тоді тільки обирати...
автор ВерСаСе • 05 марта 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Ні, польську.
кнопкодав• 05 марта 2024
Говорят так:
Когда доучите второй язык до нормальной базы - останется только повторить англ (попасть в среду, посмотреть фильмы, почитать книги, может разговорные клубы)

Я в Швеции. Все кто знал англ и начал учить шведский - зависают на англ. если активно им не пользуются. Понимают, а сказать вообще ничего не могут.
Но девочка пошла работать- и вот через месяц говорит все вспомнила :))
Люблю ХОЛОСТЯКА• 05 марта 2024
Ответ дляВерСаСе
Ні, польську.
З німецькою точно знаю, спочаткау німецька вільно, потім англійська повертається... з польскою досвіду не маю.. питайте досвіду як це з польскою. Мені дуже допомогли дівчата, що багато років працюють і живуть в Німечині, щоб не панікувала і все буде добре. Англійська була досить непогана...
Додаю напруги• 05 марта 2024
Ответ длякнопкодав
Говорят так:

Это со всеми языками так

Доучиваешь до высокого уровня, тогда и первый язык вспоминается

А сначала может все быть вперемешку
Ку ка ку ка ку• 05 марта 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Я також коли почала вчити німецьку, то був капець повний. Вічний мікс слів та речень.
Але я обрала все ж англійську.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 05 марта 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Але я обрала все ж англійську.
о це ’небезпека’ чи ’складний момент’ який багато наших не врахували, я до речі також... лише коли відклала в бік англійську справа пішла.. Тобто поки дві мови в спілкуванні було, німецька була щось між А1 та А2...
Ку ка ку ка ку• 05 марта 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
так все вірно. Тут тільки обирати потрібно. Я все ж зробила вібір у бік англійської.
Кили и Манджаро• 05 марта 2024
Вот так я забыла испанский....как так не знаю...не могла вспомнить как картошка и курица...
Тишком нишком• 05 марта 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
А яке може бути спілкування на А1-А2?
Нормальне спілкування починається з В2. Все інше - то рівень школяра, який завчив пару фраз і вважає, що знає мову
Твердая валюта• 05 марта 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Ничего подобного. У сына был хороший английский, потом начал учить немецкий. Сейчас норм и тот, и другой язык. В английском выиграл Олимпиаду недавно. Но был период, когда немецкий вытеснил английские слова, потом это прошло.
Патріотка з дивану• 05 марта 2024
B1 такий ´коварний´ рівень, ніби так довго до нього йти, але тільки перестанеш вчити - одразу забувається, ось В2 вже стабільно ваш, навіть, якщо якісь слова забудеш, вони моментально повертаються в живому спілкуванні. Вчіть активно нову мову, а потім повернетесь до англійської, все ж згадувати це не вчити заново - набагато швидше процес йде