05 марта в 12:05

Чоп-Ужгород як швидше?

Порадьте, будь-ласка, як краще до Ужгорода дістатися від станції Чоп. Мій поїзд прибуває о 12-00, Укрзалізниці додаток показує далі поїзд на Ужгород, який треба буде чекати більше 2 годин. Може є можливість маршруткою чи автобусом швидше доїхати і не чекати?
Салт 05 марта в 12:22
З автобусної стоянки яка в 20 метрах від залізничного вокзала, відправляються маршрутки до Ужгорода, які ідуть 50 хвилин.
Раніше була маршрутка в 12:15, 12-40, здається. Досить часто.

Вартість до 60 гривень, готівкою. Банкомат, якщо що, теж поруч
автор Бабульція 05 марта в 12:24
Ответ дляСалт
З автобусної стоянки яка в 20 метрах від залізничного вокзала, відправляються маршрутки до Ужгорода, які ідуть 50 хвилин.
Раніше була маршрутка в 12:15, 12-40, здається. Досить часто.

Вартість до 60 гривень, готівкою. Банкомат, якщо що, теж поруч
Дякую дуже!