ЖивунаБагамах• 05 марта 2024

Поясніть мені, мене невістка в вайбері заблокувала?

Написала сьогодні невісткі. Але не бачу фото невістки на аватарці, не пише коли була в останній раз в мережі і смс відзначає тільки однією галочкою в вайбері. Це чс? Зателефонувала їй, вибиває також. В телеграмі так само, в інстаграмі не можу знайти її профіль хоча у сина в друзях вона є. Але її не показує, ні мені, ні дочці. Дочка також її шукала, не знайшла. Ми з нею в чорному списку? Дочка каже, що невістка нас повсюди заблокувала. Дав мені Бог невісточку,одним словом.
Смайликівна• 05 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Так старша покоління, завжди молодих повчало. І в мне так було. Що тут такого? Якщо мати рідна не навчила, то я хоч навчу. А жили б поряд, то я б і смачно готувати невістку навчила.
Заблочила вас 100%, и правильно сделала.
Шкварочка• 05 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Ну так, звичайно, тільки ми одні з донькою не праві. А коли невістка з сином приїхали до нас, і я взяла онука на руки і він почав плакати вона вихопила його з рук і сказала, «що він тут нікого не знає, тому так і реагує.» Це гарно і нормально?
Нормальна реакція мами. Дитина вас не знає. І знати не буде.

Сидіть вже така права, розумна, яка знає як жити в орендованій 1 кімнатній квартирі. Три шлюби, три дитини від різних батьків, з жодним діти не підтримують відносин, з жодною свекрухою немає відносин, від жодного з чоловіків а ні підтримки, а ні навіть аліментів. Я нічого не пропустила серед ваших життевих здобутків? ААА, робота в Києві а 15 тисяч (що з освітою???) та будинок, який вигризла в старшого сина.

Чому з цього ви хочете навчити молодь?
Новорічна пальма• 05 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Те що не потрібно лізти зі своїми порадами до сина родини. Те що потрібно змінити своє ставлення до невістки і тоді я буду бачити та спілкуватися з онуком І щоб я залишила в спокою невістку та свого онука і дала їм жити далі без моєї участі. Якось так…
Як вважаєте, ви зможете чи ваш характер буде перешкодою?
Шкварочка• 05 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Ні. Донька та середній син з нею не спілкуються, до дитини також не їздять.
Після нашої зустрічі коли приїхала невістка з сином та онуком, мені стало погано. І мої діти винять невістку, бо вважають, що то все через неї.
Аааа, та ви ще й маніпулюєте здоров´ям? Браво. Нахрен ви хочете спілкуватися з такою страшною невісткою, яка підриває ваш стан?
Шкварочка• 05 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Ви як моя невістка, та також вважає, що я лицемірна. А з лицемірними та токсичними людьми вона не хоче спілкуватися і бачити їх в своєму житті та житті своєї дитини.🤦🏻‍♀️
Якщо невістці 21 рік, то я аплодую її стоячи. В такому віці бути такою мудрою та мати таку волю вас відшити раз та назавжди. Як шкода, що її тут немає.
Шкварочка• 05 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Ну а якщо вона не готує, не прибирає. А тільки думає за свою пельку. Може зʼїсти останню цукерку або печево і в чоловіка не запитає чи хоче він? Тільки за себе думає.
Син звичайно каже, що вона готує та в дома у них чисто вона прибирає постійно. Але я думаю, він її виправдовує.
Пелька у вас. Брудна, нахабна. Яка на нерозумній голові.
Не ваша справа, як і що вони роблять, не роблять, готують, прибирають і таке інше.
Шкварочка• 05 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Так, дивує. Бо я не така, як думає моя невістка…
Ви ще гірша.
Якщо ви троль, то це добре. Бо якщо ні, то ви найогидніша за останній час людина, думки якої я почула.
66сезон666серия• 05 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Я ж писала тут, що інколи можу дати якусь пораду стосовно дитини. Але Їх не критикую. Тому що, я від них залежна в плані житла та грошей. Тому, стараюся бути дуже хорошою.
А чому хочете, щоб вони були залежні?
Замість того, щоб радіти, що у дітей гарні умови проживання, є окремі кімнати - ви критикуєте .

Замість того, щоб радіти, що невістка має можливість бути вдома з вашим онуком, а не працювати і кинути його на когось, а син молодець має можливість утримувати родину - знову незадоволені.
13чудоСВЕТА• 05 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
І чому вона «молодец?»
потому что расставила границы так,что посторонние с ненужными советами не лезут.
БершкомангоЗар• 05 марта 2024
Ответ дляШкварочка

Чому з цього ви хочете навчити молодь?
Я в шоке
автор ЖивунаБагамах • 05 марта 2024
Ответ дляШкварочка
Де я маніпулювала? Я тоді перенервувала через невістку. А невістка синові сказала, що це «гра на публіку.» і сказала, що не вірить мені і не хоче їздити туди, де будуть робити її винною. Хоча, я не робила її винною. Це мої діти самі зробили такі висновки. Вона тоді приїхала перекошена, було відразу видно, що вона не хочу тут бути у нас. Потім ввечері вона похапки почала збирати дитину і мені було образливо, що син не змусив її залишитися ще на пару годин, щоб я погралася з внуком. Посміялася з портрета онука, який стоїть у нас в кімнаті. Я ж тоді і подарунки приготувала синові і онуку. Почала дарувати їм. А вона вийшла і навіть не попрощалась зі мною. То я на таке не повинна ображатися?
автор ЖивунаБагамах • 05 марта 2024
Ответ дляШкварочка
Так, їй всього 21 рік, а вже така противна…
Всех в сад• 05 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Автор, зачем вообще оно вам надо, это общение?
Она вас раздражает, а Вы её
Заблокировала и ладно, оставьте человека в покое
Шкварочка• 05 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Яка ж розумничка!!
Вам 45 років, а ви як стара бабка, який вже під 90 років
автор ЖивунаБагамах • 05 марта 2024
Ответ дляВсех в сад
Она вас раздражает, а Вы её
Ну бо, потрібно ж якось з онуком бачитися. То і потрібно спілкуватися. І так, вже вона заборонила мені його бачити без неї. Тільки під її наглядом.
Шкварочка• 05 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Для чого вам спілкування з людиною, якщо ви потім хвора? Чому син мав ПРИМУШУВАТИ невістку лишатися там де її погано? Вона наче не рабиня.
Як би мої батьки приготували подарунки мені т дитині та ’забули’ про мого чоловіка, то я б не взяла нічого і поїхала б.

Ви маніпулятор. Вам не треба а ні невістка, а ні онук. Вам треба, щоб вам підкорилися, робили так як ви хочете. Тому одна за одною теми, як примусити всіх робити як я хочу.

А чи розумне ви хочете?
автор ЖивунаБагамах • 05 марта 2024
Ответ дляШкварочка

А чи розумне ви хочете?
Я не забула про невістку. Але просто не бачила сенсу, щось їй купувати та дарувати. Міг би і попросити її ще залишитися у нас, бо я дуже рідко бачу онука. Майже і не бачу, якщо чесно сказати.
Шкварочка• 05 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
А вона не бачить сенсу спілкуватися з вами. Все 1:1.
Все, що відбувається - це цілком ваша заслуга. І ви не будете бачити цього онука. Чекайте, поки народяться інші. Можливо у вас вистачить розуму з невісткою середнього сина не профукати відносини.
автор ЖивунаБагамах • 05 марта 2024
Ответ дляШкварочка
Для мене найстрашніше, що син цілком її підтримує. І далі планує з нею своє життя, ще й хоче і планує від неї ще другу дитину. 🤦🏻‍♀️
Шкварочка• 05 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Тому що розумний він. Він одружився, обрав собі жінку. Він має її підтримувати. Має жити своїм розумом. Молодець.
Лінива, не каюсь• 05 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Звісно не така, ваша невістка вчасно почала вас ігнорувати, бо насправді ви ще гірша.
Лінива, не каюсь• 05 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Кому, а головне чому потрібно?
автор ЖивунаБагамах • 05 марта 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Кому, а головне чому потрібно?
Мені потрібно, щоб бачити онука.
Лінива, не каюсь• 06 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Мені потрібно, щоб бачити онука.
Тоді чому ви вперто йдете не в той бік, робите не так і кажете не то? Не марнуйте час стількох людей, не треба чіплятися за ’а що люди скажуть за мене як бабусю’ (тим паче родичі вам теж вже все сказали)
Злюсь до кипіння• 06 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Мені потрібно, щоб бачити онука.
Для чого ?
Просто для галочки. Бо як це так не бачити онука? Так же ж?
Отож....
Шкварочка• 06 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Мені потрібно, щоб бачити онука.
У вас вже є заміна онуку))
автор ЖивунаБагамах • 06 марта 2024
Ответ дляШкварочка
У вас вже є заміна онуку))
Але це ж тимчасово. Я й сама розумію, що колись або знайдуть нову няню або просто вже не будуть потребувати моєї допомоги, як няні.
Физрукая• 06 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Мені потрібно, щоб бачити онука.
Вам нужно, вам.
А не невестке.
Нет у вас рычагов управления ею, пора бы уже понять.
А раз нужно только вам-- вам и подстраиваться, искать контакт.
Шкварочка• 06 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Знайдете нову заміну. Або може середній син дозволить бачити його дітей, якщо ви лайном його дружини не обіллєте.
БершкомангоЗар• 06 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Если Вы такая хорошая,зачем им искать другую няню?