ЖивунаБагамах• 05 марта 2024

Поясніть мені, мене невістка в вайбері заблокувала?

Написала сьогодні невісткі. Але не бачу фото невістки на аватарці, не пише коли була в останній раз в мережі і смс відзначає тільки однією галочкою в вайбері. Це чс? Зателефонувала їй, вибиває також. В телеграмі так само, в інстаграмі не можу знайти її профіль хоча у сина в друзях вона є. Але її не показує, ні мені, ні дочці. Дочка також її шукала, не знайшла. Ми з нею в чорному списку? Дочка каже, що невістка нас повсюди заблокувала. Дав мені Бог невісточку,одним словом.
Лінива, не каюсь• 05 марта 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
А як вона себе неадекватно поводить? Билась, зловживає, скандальна???
Не визнає, що свекруха богиня
66сезон666серия• 05 марта 2024
Ответ дляДу да ду да ду
ну да, як же ж, то все в кіно, а в житті всі типу святі. ага. а як вмирає свекруха з житлом, то родичі прямо на церемонії прощання починають глотки гризти один одному за те, хто більше маму любив
То компенсація за зіпсовані роки)
Новорічна пальма• 05 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Вже майже пів року працюю нянею. Поради даю, коли вони забирають малечу, що потрібно робити чи як потрібно кормити, а як ні..
А до цієї роботи ким працювали? І чи є у вас зараз коло спілкування?
автор ЖивунаБагамах • 05 марта 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Прочитала
Но это же было давно
А сейчас не хотите извиниться?
А є сенс, якщо людина мене ще тоді не пробачила? А зараз думаєте все зміниться?
автор ЖивунаБагамах • 05 марта 2024
Ответ дляНоворічна пальма
В продуктовому магазині продавцем. Так, я багато з ким спілкуюся.
Шкварочка• 05 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Готую, прибираю також я. Я і за няню і дома їм допомагаю.
Ну і в мене така була суперпомічниця. Боже, дай її всього найкращого. І так, вона могла нагадати, що кава закінчується, а чоловік пив лише один вид кави)) Але не радила мені як вести господарство, як з чоловіком та дитиною спілкуватися.
автор ЖивунаБагамах • 05 марта 2024
Ответ дляШкварочка
Ну всі ми різні. Їх все влаштовує. Вони мене люблять і завжди раді моїй допомогі. І я рада, що в мене вони є. І так, мені здається що я цією чужою дитиною знайшла заміну онукові.
Лінива, не каюсь• 05 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Ні, вони арендують. І плате за все мій син. Вона сидить у декреті. На роботу не йде. Бо немає з ким дитину поки залишити. А мати її в іншому місті живе.
Платит за все не ваш сын, а её муж и отец ребенка.
Невестка молодец!
автор ЖивунаБагамах • 05 марта 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Невестка молодец!
І чому вона «молодец?»
66сезон666серия• 05 марта 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Была 3 р замужем,дети от разных мужей
Сейчас живёт с двумя детьми в однушке
І при цьому автор боїться, що на спадок як ворони всі злетяться)))
Троє на однушку стару)))
66сезон666серия• 05 марта 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
В цій всій ситуації є вихід, треба мамі (свекрусі) знайти молодого чоловіка ухажора, вона ще молода, ще може, тоді її вся невикористана енергія спрямується в інше русло.
Але його ще немає,а вже жалко)))
автор ЖивунаБагамах • 05 марта 2024
Ответ для66сезон666серия
Троє на однушку стару)))
Ми цю однушку орендуємо. І вона нова, і в новому будинку. В мене будинок є, який купив мені старший син. Але поки змоги там проживати немає, тому що знаходиться в зоні боєвих дій.
66сезон666серия• 05 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
А ви ким працює е і скільки заробляєте?
66сезон666серия• 05 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Як краще одягти дитину в +10, який продукт потрібно їй дати, наприклад новий продукт там яйце чи молочні продукти. Чи як зацікавити дитину, якимось іграми чи іграшками .
Це технічні питання так як ви з дитиною більшу частину часу

А невістці ви ж даєте інші поради - про посуд, наприклад.
Ви роботодавцю можете сказати, що вона не так прибрала або посуд помила?
Або що вам не подобається, що вони живуть в великій квартирі, в могло б вистачити однушки?
Можете?
автор ЖивунаБагамах • 05 марта 2024
Ответ для66сезон666серия
А ви ким працює е і скільки заробляєте?
Нянею, 15к грн.
автор ЖивунаБагамах • 05 марта 2024
Ответ для66сезон666серия

Можете?
Ні, вони ж мені чужі люди. До того ж, там де зараз ми живемо, то їхня квартира, ми в них же її і орендуємо, вони купили та переїхали в 3к, бо їм з появою дитини стало мало місця.
Шкварочка• 05 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
’Знайти заміну онукові’ - звучить фуууу, але як знайшли, то вже відчепіться від невістки.
Зробить роботу над помилками, і коли одружиться другий син, то думайте, коли щось будете казати про його дружину.
Шкварочка• 05 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
По совісті це будинок вашого сина. Але ж у вас із совістю так собі, правда?
автор ЖивунаБагамах • 05 марта 2024
Ответ дляШкварочка
Він купив його мені, щоб нам було де жити і оформила я його також на себе. Я власник.
Шкварочка• 05 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
О, те, що роботодавцям з малою дитиною стало мало місця, ви це визнаєте. А син живе так само в 3 кімнатній квартирі з такою самою дитиною - то невістка забагато хоче. З логікою у вас теж недобре.
А ще дивно, людям квартира з малою дитиною затісна, а ви троє дорослих живете і кажете, що вам більше ніж достатньо.
Шкварочка• 05 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Я знаю, ви цим хизувалися вже. Тому я й кажу, що з совістю у вас кепсько. Ви у власного сина відірвали цей дім. Це ви, батьки, мали дати дітям старт, що б їм було де жити.
Лінива, не каюсь• 05 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
І чому вона «молодец?»
Тому що не мотає собі нерви і не витрачає час на безглузде спілкування з вами.
автор ЖивунаБагамах • 05 марта 2024
Ответ дляШкварочка
Ну тому що кожному своє, їм було не зручно там жити. А нам нормально. Тільки обурює той факт, що вони платять мені зарплатню і я оплачую аренду квартири і тим самим ці кошти повертаю їм назад.
66сезон666серия• 05 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Тобто ваші роботодавці, яких ви вважаєте майже родиною, а дитину майже онуком - недоторкані в плані порад, бо вори чужі.
А невістка, яка вам теж чужа людина і стала ріднею лише через сина номінально, але все ж не рідня по крові як і роботодавці, має ваші поради вислуховувати і ще й виконувати?

Не помічаєте нестиковки?
автор ЖивунаБагамах • 05 марта 2024
Ответ для66сезон666серия

Не помічаєте нестиковки?
Я ж писала тут, що інколи можу дати якусь пораду стосовно дитини. Але Їх не критикую. Тому що, я від них залежна в плані житла та грошей. Тому, стараюся бути дуже хорошою.
Шкварочка• 05 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Чому це вас обурює? Ви все одно маєте і заробляти, і віддавати ті гроші за аренду.
Шкварочка• 05 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Так, кожному своє. Ваші діти не потребують простору або приватності, можливості побути самому.
автор ЖивунаБагамах • 05 марта 2024
Ответ дляШкварочка
Ну, приходиться поки так жити. Чи ви знаєте кращий варіант?
Бокс-орун• 05 марта 2024
А пред история будет ? После чего она вас с дочкой заблокировала ! А сын где ? Сыну звонили ?
Бокс-орун• 05 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Так старша покоління, завжди молодих повчало. І в мне так було. Що тут такого? Якщо мати рідна не навчила, то я хоч навчу. А жили б поряд, то я б і смачно готувати невістку навчила.
Мама Мия 🤦‍♀️що за совок ? Хай живуть діти як вважають за потрібне . Зараз молодь більше знає ніж Ви . Я впевнена що донька у Вас ідеальна і вона підливає маслеця 🔥