Байрактара• 05 марта 2024
Досить пристойно, косметика із аврори
Голена блондинка• 05 марта 2024
Ответ дляБайрактара
Anna Logor
Yucos
Я користуюсь ними мені подобається
Yucos
Я користуюсь ними мені подобається
Дякую
Голена блондинка• 05 марта 2024
Ответ дляХочу на Балі
поки що не знаю, брала також біокон із фізичними фільтрами та на цей рік спробую ще гарньє, але ж розумію, що мабуть нічого на 100% не захищає( хоч зверху ще тоналкою спф50+ маж
В мене є біокон + бб крем з спф. Дякую.
Бабка-ежика• 05 марта 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Марнотратні покупки, хєрня а не косметика
Все правильно прочитали первое слово или только у меня х.й перед глазами сегодня?
Ms. Dolly• 05 марта 2024
Что это за существо появилось на Советчице? Везде тычет этих своих милф, скуфов и т.п.?
Голена блондинка• 05 марта 2024
Ответ дляMs. Dolly
Хлопці. Весна ж.
Байрактара
• 05 марта 2024
Ответ дляГолена блондинка
В сенсі пігментація? І в мене два п´ятнушка. А яке сонцезахисне ви б порадили?
Від пятень можна спробувати крем від рубців із аптеки ’келоколд’ в мене від нього посвітлішали на поясниці пігменти,або пілінг освітлюючий
Або лазером прибрати
Байрактара
• 05 марта 2024
Ответ дляХочу на Балі
Ці крема викликають комедогенність
забиякина• 05 марта 2024
Ответ дляПочемучка
Тогда балуйтесь пока этими мазюками бесполезными
Главное не навредить этим)
Голена блондинка• 05 марта 2024
Ответ дляБайрактара
Або лазером прибрати
Пілінг не допоміг на жаль.
Байрактара
• 05 марта 2024
Ответ дляГолена блондинка
Пілінг не допоміг на жаль.
Лазерку можна спробувати , якщо там пару пятнишок до буде не дорого
Можна щось на постійній основі мазати освітлююче , можуть посвітліти з часом
Хочу на Балі• 05 марта 2024
Ответ дляБайрактара
Ці крема викликають комедогенність
які саме? якщо ви про гарньє, то я окремими одиницями вже рочків 20 користуюсь, все ок
Хочу на Балі• 05 марта 2024
Ответ дляБайрактара
освітлююче, навіть кислотне не допомогло, лазер зробив з маленької крапки пляму
Працівниця року• 05 марта 2024
Автор, ви спробували ці засоби(сиворотки)? Напишіть, як вам, може і я куплю