Вилами по воде• 06 марта 2024

Гідазепам - хто пив, зайдіть

Ніколи не вживала цього препарату.
Чула, що це досить серйозний засіб?
Мене не "торкне"?😁
Треба якісь заспокійливі, а в аптеці бачу гідазепам завалився.
Думаю, попити день -два мінімальну дозу.
Мені нічого не буде потім?
Папобус• 06 марта 2024
Не торкне, не настільки він серйозний
Aramel_mebel• 06 марта 2024
Я пила. Назначав психотерапевт в кризисний час в житті. Доза була 0,2я на ніч. Як снодійне спрацювало бездоганно. Але наступний день - наче після вечірки. Не знаю як його пити вдень.
МадамОхмури• 06 марта 2024
Все буде норм
автор Вилами по воде • 06 марта 2024
Ответ дляAramel_mebel
О, дякую
Я Головна• 06 марта 2024
Я пила при сильному стресі , ефекту 0
Не розумію, кому він допомагає..
Мій коктейль з настойок краще
автор Вилами по воде • 06 марта 2024
Ответ дляЯ Головна
Я пила при сильному стресі , ефекту 0
Не розумію, кому він допомагає..
Мій коктейль з настойок краще
Алкогольних?))))
Це не мій варік, від алкоголю я просто хочу спати, а на другий день зле)
Я Головна• 06 марта 2024
Ответ дляВилами по воде
Алкогольних?))))
Ну спиртові
Типу глід, валеріана, пустирник, піон, м´ята
Я Головна• 06 марта 2024
Ще мені бафазол на постійній основі допоміг
Olya-6c17• 06 марта 2024
Пила при стрессе ,убрал истерику и спала . Ничего плохого от приема 2-3 дня не будет
автор Вилами по воде • 06 марта 2024
Ответ дляЯ Головна
Ну спиртові
Дякую, зрозуміла
автор Вилами по воде • 06 марта 2024
Ответ дляOlya-6c17
Дякую
Н@Диете• 06 марта 2024
я його пю і навіть не відчуваю -пила не пила, а ви кажете...
Все питаю зарання• 06 марта 2024
Муж пьет,не толкает, это Феназепам для наркоманов
Форточка• 06 марта 2024
Та немає там нічого такого серйозного. Іноді взагалі не бере.
Панічну атаку сам по собі не знімає, треба допоміжні заходи. Але і зомбі з тебе не робить і це вже добре. Курсом ніколи не пила
inresta• 06 марта 2024
да он не особо чувствуется
автор Вилами по воде • 06 марта 2024
Ответ дляН@Диете
Розумієте, завтра на роботу
І тому питаю, який ефект, бо мало що, прокинуся тільки в обід, або навпаки, чи ще які там побічні ефекти.
.
автор Вилами по воде • 06 марта 2024
Ну все
Таблетку 0.02 під язик
Гірка)
Кому цікаво - можу завтра відписатся, був ефект чи ні
Дадосвидания• 06 марта 2024
Пейте только 0,2. Спать будете хорошо, но днем возможно сонное состояние. Если нужно работать и иметь свежую голову, то может быть тяжеловато. Но не у всех такой эффект. И длительно не сидите. Дней пять вам хватит
Цибулька зла• 06 марта 2024
Ответ дляВилами по воде
Ну все
Таблетку 0.02 під язик
Гірка)
А его разве без рецепта продают ?
автор Вилами по воде • 06 марта 2024
Ответ дляДадосвидания
Є ще одна.
Тому буду тільки 2 дні.
Розумієте, є певна ситуація, одне вдома, інше на роботі, розумом все розумію, що я на це не впливаю, просто треба прийняти і відбустити.
а морально - не справляюся, мене прям ’ковбасить’, відчуваю, що навіть серцебиття якесь пришвидшене. Вже декілька днів погано сплю.
Якраз роботі заважає найбільше, бо не виспана і завалена вже зранку, а смисл нервуватися чи хвилюватися?
Але воно якось само...
А так -
Може попустить трохи
автор Вилами по воде • 06 марта 2024
Ответ дляЦибулька зла
А его разве без рецепта продают ?
В мене в аптечці є все)
Брат якийсь час приймав, мама
Але там якраз по рецепту.
Тому й питаю, що й до чого, щоб не нашкодити собі...
автор Вилами по воде • 06 марта 2024
Боже, ’завалена’ =’заведена’, в розумінні ’на взводі’
МУСЯкомарова• 06 марта 2024
Пʼю зараз. В мінімальному дозуванні двічі на день. Сон покращився. Давно так не висипалася) Ніякого іншого впливу я не помітила(
МУСЯкомарова• 06 марта 2024
Ответ дляЦибулька зла
А его разве без рецепта продают ?
Продають)
автор Вилами по воде • 06 марта 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Дякую
Б´ю байдики• 06 марта 2024
На мене він дивно діяв. Агресія
Угадайс• 06 марта 2024
Воно вам теба - зараз начитаєтесь, як на кого подіяв. Звичайне заспокійливе. У мене ніяких побічних реакцій. Але пити краще ввечері, бо працювати під ним стає важко, надто заспокоює, починаю тупити)
Сиамская сороконожка• 06 марта 2024
Что случилось? Надо высказаться
Засомневаю• 07 марта 2024
Ответ дляВилами по воде
Ну все
Таблетку 0.02 під язик
Гірка)
Как Вы,автор?
автор Вилами по воде • 08 марта 2024
Ответ дляЗасомневаю
Как Вы,автор?
Доброго вечора)
Дякую, все добре
Першого дня випила таблетку, десь години дві була як трохи заторможена, може і заспокійливий ефект якийсь зовсім був, але то туди поки зібралася спати, то година ближче 00.00 було, в певно вже ефект був не той, то не могла заснути майже до 2-ї, і спала погано.
Вчора я вже прийняла таблетку одразу перед сном, десь біля 23-ї, ну плюс що спати я хотіла, бо попереднього дня не виспалася зовсім.
Спала як вбита, зранку вааажко було встати, і плюс- такий конкретний головний біль, наче ввечері пляшку вина бахнула.
Але тривожність трохи зняло+ що ситуація трохи вирішилася
Та й таке