Амбасадор щастя• Изменено 06 марта 2024
Болить полікований (давно депульпований) зуб
Вже сил нема з цим зубом😭. Звернулася до стоматолога одразу, як тільки почав боліти зуб. Болів, коли пила та їла гарячу їжу. Під час першого візиту, лікар постукала по зубу, пополивала його гарячою водою, але, як навмисно, зуб взагалі не реагував ( вона оглянула всі зуби). Отож, лікар мене відпустила додому спостерігати, попередньо зробивши знімок і впевнилася, що по знімку все добре. Через два дні я повернулася, бо зуб продовжував боліти. На десні був якийсь пухкир, боліла скроня ( аое не сильно). Лікар відкрила зуб, там було все нормально, поклала ліки, прострілюючий біль пропав, через тиждень запломбувала канали, зуб знов трохи почав турбувати, але вона сказала, що так може бути. Я сходила ще в одну лікарню на консультацію до іншого лікаря, він зробив знімок, сказав, що не баче нічого поганого там. Моя стоматолог поставила мені постійну пломбу і ось сьогодні в мене другу ніч болить зуб і знов повернувся прострілюючий біль. Записалася я до іншого лікаря, але попаду на консультацію не раніше понеділка, все зайнято. Моя стоматолог пішла на місяць на операцію, так сталося, що в процесі лікування мого зуба, яке тяглося майже три тижні, вона паралельно робила узі грудей і там виявили пухлину. Отож, звернутися до неї я не можу. Якась Санта Барбара, вибачте. Боюся, що зараз знов розсверлять цей зуб, візьмуть 4000 грн повернеться біль 😭😭😭. Якийсь жах.
Потринділиця• 06 марта 2024
І може просто боліти. На погоду чи якось так. В мене таке було. От просто болів кожну осінь.
Амбасадор щастя
• 06 марта 2024
Ответ дляПотринділиця
Це жах
Доктор Варвар• 06 марта 2024
Ось такий біль, який ви описуєте, притаманний саме живому зубу! Реакція на термічні подразники, нічні болі - то в зубах, де є нерви. І так, при перкусії вони не завжди реагуть, можна стукати досхочу. Тому , шукайте зуби , де є скритий апроксимальний карієс, або глибокі пломби в зубах..