А я нівроку• 06 марта 2024

Що можна підчепити в басейні?

Для довідки для басейну треба відвідати дерматолога, гінеколога, флюорографію, аналізи крові. Для чого це все? Невже можна таке підчепити?
размахер• 06 марта 2024
Все можна ) Ще й довідки купують і продають

Мост_Устал• 06 марта 2024
Лишай, туберкулёз, глисты, грибковые инфекции. Это как минимум.
Из Виа-гры• 06 марта 2024
Мужика можна підчепити)
Радуга-дуга• 06 марта 2024
Якщо з імунітетом все ок, то нічого.
Та прям багіня• 06 марта 2024
В мене колись після басейну стрептодермія почалась в паховій зоні. Страшно згадувати
Радуга-дуга• 06 марта 2024
Ответ дляМост_Устал
Яким чином лишай передається через сторонній предмет?
Грибкові інфекції це імунітет.
Молчавочка• 06 марта 2024
Там часто можливо коханця підчепити, адміністрація дбає про ваше та його статеве здоро́в´я.
Кошка Мурка• 06 марта 2024
Можно
Мост_Устал• 06 марта 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Грибкові інфекції це імунітет.
Почитайте в гугле, как заражаются лишаем и сколько видов его существует.

Кредитная• 06 марта 2024
А вы б хотели плавать в бассейне с человеком, у которого сифилис? Или открытая форма туберкулеза? Или вши?
Радуга-дуга• 06 марта 2024
Ответ дляМост_Устал
До чого тут басейн? Якщо тоді його можна під хватити в торговому центрі, ліфті, транспорті
Мост_Устал• 06 марта 2024
Ответ дляРадуга-дуга
🤦‍♀️
Объяснять бесполезно
Радуга-дуга• 06 марта 2024
Ответ дляМост_Устал
🤦‍♀️
Объяснять бесполезно
Що саме?
Якщо лишаї передаються повітряно-крапельним або через треті предмети, то їх можна тоді підхопити скрізь і басейн тут ні до чого
Мост_Устал• 06 марта 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Що саме?
Вы логические цепочки строить умеете?
Заразиться можно в том числе и в бассейне, шансы на это выше.
Відірву та викину• 06 марта 2024
Молочницей. Да чем угодно. Зависит от иммунитета.
Волков бояться...
Радуга-дуга• 06 марта 2024
Ответ дляМост_Устал
Вы логические цепочки строить умеете?
Чому вищі?
Якщо річ іде про сторонні предмети і повітряно-крапельне перенесення.
Мост_Устал• 06 марта 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Чому вищі?
Зануда - это человек, которому проще отдаться, чем объяснить, почему не хочешь.
Ёшки_Матрёшки• 06 марта 2024
У нас только справка, что грибка нет, нужна. Врач есть прям там, который осматривает, светит лампой и справку выдаёт.
Ёшки_Матрёшки• 06 марта 2024
Ответ дляВідірву та викину
Волков бояться...
Там столько хлора, что чужая молочница не прицепится😀

Радуга-дуга• 06 марта 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Та дайте людям пофантазувати
Он одна не може мені довести різницю між басейном і транспортом.
Бо для неї мабуть рідниця в наявності одягу 😀😀🥹
размахер• 07 марта 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Грибкові інфекції це імунітет.
Я підчепила минулої зими разом із дитиною в Спа в Карпатах, одночасно привезли додому(
Радуга-дуга• 07 марта 2024
Ответ дляразмахер
Тобто саме в спа? Не в номері, в якому до вас хтось терся об ліжка, а саме в спа?
ГонУрова дівка• 07 марта 2024
Это в какой бассейн нужны такие справки?
Что-то вы автор фантазируеете. Сейчас никто таких справок не просит
автор А я нівроку • 07 марта 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Це по правилам
ГонУрова дівка• 07 марта 2024
Ответ дляА я нівроку
Це по правилам
Какой бассейн ещё раз спрашиваю.
автор А я нівроку • 07 марта 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Какой бассейн ещё раз спрашиваю.
Ви санепідем, що така грозна?
автор А я нівроку • 07 марта 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Какой бассейн ещё раз спрашиваю.
Ирина-bbd0• 07 марта 2024
Ответ дляразмахер
Довидка на самом то деле дейстительна минут пять после сдачи анализов. Вот как по ступенькам клиники спуститесь на улицу.так это уже филькина грамота
Веккy• 07 марта 2024
Всю жизнь хожу в бассейны разные, нужна только справка от дерматолога
.
Веккy• 07 марта 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Мужика можна підчепити)
Это все брехня.