черная мамба• 07 марта 2024
Я шо одна не купую свіжі овочі зимою?
Давно мене мучить це питання. В відділі свіжих овочів завжди ровно людей, в кожній корзині помідори, огірки, перці, салати, зелень і тд.
Мені вони все не смачне, як трава, і я впевнена ніякої користі там немає. А коштує ого.
Ніколи в сім´ї батьків не було заведено їсти свіжі взимку і я, може, по звичці перейняла.
З листопада по квітень їмо те, що виростили.
Квашена капуста, солоні огірки і помідори, вінігрет, тушу капусту, бурячок просто варений, або з фетою. Пару разів за зиму на якісь свята купую свіже, але воно ніяке. Ні смаку, ні запаху, ні користі.
Ну буває авокадо ще захочеться на тости
Куратор дебошей• 07 марта 2024
Вкусно и очень. И перец болгарский и помидоры черри и коктейльные. Салаты едим каждый день
Отжигающая• 07 марта 2024
А у нас было заведено есть зелень, овощи круглый год
Покупаю почти каждый день салатные миксы, черри, авокадо, зелень, сейчас уже капуста молодая есть.
Срочнокпсихологу• 07 марта 2024
Покупаем яблоки, морковь, капусту, лук, буряк, соленые огурцы, картошку.
З вишневого садка• 07 марта 2024
Вчора так захотіла салату
Купила цибулю помідори огірок перець болгарський і все із сметанкою
Мммм
ПлакалаВАвто• 07 марта 2024
А если у меня нет огорода, бурячок не ем и капусту не тушу, то теперь загнуться?
Тракторні війська• 07 марта 2024
Автор, в мене теж саме.
Воно не смачне, мо´ї теж не хочуть.
Соління, квашення і консервація 👍
Воно не смачне, мо´ї теж не хочуть.
Соління, квашення і консервація 👍
Куратор дебошей• 07 марта 2024
Ответ дляОтжигающая
И мы так же. Не представляю полгода на квашеной капусте
Фляшунька• 07 марта 2024
Огурцы не съедобны, коктейльные помидоры нормальные, перец болгарский как и летом, зелень тоже ок
Покорительная• 07 марта 2024
Огурцы как огурцы в любое время года.
Помидоры беру только черри маленькие.
Перец как перец в любое время
Помидоры беру только черри маленькие.
Перец как перец в любое время
Отжигающая• 07 марта 2024
Вот вспомнила - перец Капи еще часто беру, в салат и запекаю с чесноком и травками.
Весела пiсенька• 07 марта 2024
Все смачне, вирішення нічим не відрізняється від літа, в мене взагалі не існує поняття сезонних овочів
ПлакалаВАвто• 07 марта 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Зато цинги не будет. А то вдруг
Кудряшка Сью• 07 марта 2024
Ответ дляФляшунька
Я гордий покупаю, мне нравится вкус, похож на летние
черная мамба
• 07 марта 2024
Ответ дляОтжигающая
Та капуста молода давно вже є.
А зі старою.що робить? ))
Куратор дебошей• 07 марта 2024
Ответ длячерная мамба
Та капуста молода давно вже є.
А зі старою.що робить? ))
В борщ
НеВРотик• 07 марта 2024
Аналогічно. Нормально без огірків, перців і помідор взимку. Їмо квашену капісту, закрутки, буряк, салати типу шуби та Олів’є, з пекінської капусти.
ПлакалаВАвто• 07 марта 2024
Ответ длячерная мамба
Та капуста молода давно вже є.
А зі старою.що робить? ))
Поквасить и на будущий год посадить ещё больше
Отжигающая• 07 марта 2024
Ответ длячерная мамба
Та капуста молода давно вже є.
А зі старою.що робить? ))
У меня нет такой проблемы, я ее просто не покупаю больше, чем нужно на потушить
черная мамба
• 07 марта 2024
Ответ дляТракторні війська
Автор, в мене теж саме.
Воно не смачне, мо´ї теж не хочуть.
Соління, квашення і консервація 👍
Воно не смачне, мо´ї теж не хочуть.
Соління, квашення і консервація 👍
Ну, консервацію ми не їмо
Куратор дебошей• 07 марта 2024
Я поняла одно, не покупают те, кому дорого. Вот и всё. Вкус такой же как и летом.
Дюагональ• 07 марта 2024
Зараз овочі привозять з країн, де на них сезон. Ціна немала, але смак можна знайти нормальний. Я за розумне поєднання заморозки, соленого, консервації і свіжих овочів. Особисто купую салат айзберг(в бутери незамінний), броколі, чері, кабачок на суп. Квашені овочі і заморозку теж їмо.
Прилипало• 07 марта 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
А если автор скажет загнуться - загнетесь?
черная мамба
• 07 марта 2024
Ответ дляКуратор дебошей
То ж не одна капуста
Цикавенная• 07 марта 2024
Ем и свежее, и квашеное, и засоленное прислушиваюсь к своим желаниям.