черная мамба• 07 марта 2024
Я шо одна не купую свіжі овочі зимою?
Давно мене мучить це питання. В відділі свіжих овочів завжди ровно людей, в кожній корзині помідори, огірки, перці, салати, зелень і тд.
Мені вони все не смачне, як трава, і я впевнена ніякої користі там немає. А коштує ого.
Ніколи в сім´ї батьків не було заведено їсти свіжі взимку і я, може, по звичці перейняла.
З листопада по квітень їмо те, що виростили.
Квашена капуста, солоні огірки і помідори, вінігрет, тушу капусту, бурячок просто варений, або з фетою. Пару разів за зиму на якісь свята купую свіже, але воно ніяке. Ні смаку, ні запаху, ні користі.
Ну буває авокадо ще захочеться на тости
Ответ дляЗолота орда
поняття не маю, але зараз ви ж не купуєте в Україні овочі, ну ото і всьо
не магічні, але поставщики явно не одні й ті самі
Ви б ще з Бразилії нам тут комменти про овочі писали)
Я вас запитала чи пластикові вам папріка та зелений лук, ви перевели стрілки на те що через війну я поїхала) Де логіка? Де відповідь?)))
Доктор Варвар• 07 марта 2024
Мы не покупаем овощи зимой на постоянной основе. Но периодически берем рукколу, салат айсберг и болгарский перец. Это вкусно.
Ответ дляЗолота орда
А, ну і продовжуйте і далі міфологізувати нетакий Захід та Європу) В житті у кожної людини повинна бути казка)))
Залізний занавіс• 07 марта 2024
Покупаю круглый год огурцы, помидоры, айсберг, зелень, сладкий перец, авокадо. Всё вкусное.
Золота орда• 07 марта 2024
Ответ дляTammy21
В контексті даної теми, мені все одно через що ви поїхали, в контексті теми важно, що зараз ви не купуєте в Україні овочі зимою.
Шиворот Навыворот• 07 марта 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Я поняла одно, не покупают те, кому дорого. Вот и всё. Вкус такой же как и летом.
Неправда, я могу по любой цене купить, но реально это не летние помидоры, огурцы. Зелень еще беру, выбираю итальянскую, запакованную, перцы тоже, остальное- нет, оно все пластмассовое, солидарна с автором
Бутерброд з ікрою• 07 марта 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Взагалі це нормально їсти круглий рік свіжі овочі. Ненормально якраз їсти консервацію, соління на постійній основі в осінньо-зимовий період. Часи дефіцитного совку вже давно пройшли. Змінюйте ці харчові звички.
А гроші на ці зміни де брати?
Латвийские_Номера• 07 марта 2024
Ответ дляФляшунька
Огурцы не съедобны, коктейльные помидоры нормальные, перец болгарский как и летом, зелень тоже ок
все сьедобное, но капец, какое занитраченное и обработанное.
Ответ дляЗолота орда
Ох... Те що я десятиріччя купувала овочі в Україні має значення?))) Чи з війною щось кардинально змінилося і погані люди вам пластикові іграшки замість вітамінів підсовують?)
Мой_ужин• 07 марта 2024
Я за границей, тут овощи из Турции, Испании, Израиля и т.д.
Вполне вкусные и свежие. Ем с удовольствием.
Покупаю лоток руколлы, туда оливки, черри, моцарелку кусочками - и суперский салат готов, заправку можно любую выбирать.
АяВсёЗнаю• 07 марта 2024
Кожен день роблю салати. Цибуля зелена, петрушка, укроп, перчик болгарський,помідори, пекінка, мікрогрін, інколи огірок - це все купую. Квашену капустку і огірки також їмо. Мені смачно
Смячиком• 07 марта 2024
Я ем много овощей, но так, чтоб каждый день покупать помидоры, перец, кабачки, фасоль стручковую, капусту цветную. нет. Поэтому с лета замораживаю полную морозилку овощей и ягод. Понятно не для салатов, но для тушения, омлетов, рагу, сырники или блины с ягодами - супер
Баррикадница• 07 марта 2024
сыну почти всю зиму покупаю огурцы, он больше никакие овощи не ест. себе иногда перец, реже - помидоры (они мне зимой не вкусные). не часто кабачки беру, люблю их
Баррикадница• 07 марта 2024
Ответ длявре_Динка
купую і гриби, і капустц цвітну, і перець болгарський, і помідори на гілочці, і авокадо, картоплю
грибы и цветная капуста не очень сезонные) тут вопрос был о сезонных овощах
Весела пiсенька• 07 марта 2024
Ответ дляfialka123
Та ну. Сравните тепличный помидор сейчас и летом с базара, с грядки. Небо и земля. Сейчас они как пластиковые
Порівнювала , фермери вирощують однаково, грядок в мене нема і не буде. Вибирайте хороші з теплих країн, вони смачні
черная мамба
• 07 марта 2024
Ответ дляКуратор дебошей
И какая там польза?
Ну про квашену капусту, сподіваюсь не треба пояснювать.
А от
Солоні огірки є хорошим джерелом вітаміну К, який важливий для здоров´я кісток і згортання крові. Вони також містять вітамін С, який зміцнює імунну систему. У невеликих кількостях солоні огірки також містять вітамін А, який важливий для зору та здоров´я шкіри
А от
черная мамба
• 07 марта 2024
Ответ дляРву и мечу
Соленья я тоже не ем. Это сколько соли попадает в организм, страшно представить
Ще вам напишу
черная мамба
• 07 марта 2024
Ответ дляЗолота орда
Не купую і не їм зимою літньо-осінніх овочів типу огірки, помідори, перець, всі якісь пластикові і не смачні. на помідори дивитись страшно, якісь пластикові,то я ше маю заплатитить шоб з´їсти цей кошмар, брр.
Не знаю хто ці люди яким воно смачне і як літнє, у вас проблеми з рецепторами чи що.
100%
Мороженная курица• 07 марта 2024
Салат, рукола, айсберг, цветная капуста, помидоры иногда - покупаю. Брокколи замороженную беру. Всякие листья это немаленькая часть моего рациона, потому что питаясь ’як в батьків заведено’, заработала себе кучу проблем со здоровьем. Теперь поняла какая я была дура
Одна_на_всей_планете• 07 марта 2024
’Смачно’ і ’користь’ взагалі аж ніяк не пов´язані.
Зимою овочі вирощуються в теплицях, і сорти спеціальні для теплиць. Виведені на ’лежкість’, тобто максимальну довжину життя у твердому стані в тому супермаркеті. Але чим більше в них цукру (читай ’смаку’), тим швидше вони стануть м´якими і згниють. А їх треба ще встигнути упакувати, порозвозити і встигти вам, перебірливій, продати))
Інфа з перших рук, можете питати
Одна_на_всей_планете• 07 марта 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Такой же как и летом у тепличных. На базаре вкуснее, факт. Другие сорта, скоропорт, зато вкусный
Мороженная курица• 07 марта 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Інфа з перших рук, можете питати
Можно я спрошу?) Верхние зеленые листья айсберга означают, что там нитратов больше нормы?)
Коржик• 07 марта 2024
Так было в моем детстве, не покупали овощи зимой из-за бедности
Сейчас покупаю но несравнимо меньше чем весной-летом
Не знаю почему, наверное сезонные изменения в предпочтениях
Летом не заходят мне соленья, а зимой очень
Покупаю квашенную капусту часто, а по цене она такая же как и помидоры. Т.е. дело не в стоимости, просто не тянет
Хотяяя, я никогда не куплю кабачки по 120-140 грн, жаба давит. Летом они копеечные еще и свекры с дачи дают.