07 марта в 17:08

Ви вважаєте то норма чи ні

Подивилась зараз відео, де мама нашого захисника, що на війні втратив обидві ноги, скаржиться на сусідів. Причина конфлікту - хлопчина курить на площадці, сусідам не подобається. Сусіди скандалять, кажуть, щоб йшов на вулицю (пандусу нема) і кажуть, що спеціально заради грошей на фронт пішов. В коментах всі хаять сусідів, навіть прпонують кинути їм гранату. І всі охоче за те, щоб хлопець курив де хоче.
Для мене це неоднозначне пттання. Я однозначно проти того, щоб принижувати захисників, ми завдяки їм живемо. І низький їм уклін. Але давайте відверто, нікому не сподобається дихати сигаретним сморідом на постійній основі. То що робити? (звісно вимагати у місцевої влади встановлення пандусу або робити це самостійно). Але от прям зараз, поки така ситуація
Результат:
вже голосів: 92
60 (65.22%) Нехай курить вдома
32 (34.78%) Нехай курить де хоче
lisa2101 07 марта в 17:09
Тупее тему трудно вспомнить.
12 6
So_so 07 марта в 17:09
Пусть Вы объединились и сделали пандус. Со всех сторон ужасная ситуация.
parele 07 марта в 17:10
Да уж как-нибудь потерпела бы.
1 10 15
ЯблокоРаздора 07 марта в 17:11
Пусть курит у себя на балконе
У них что балкона нет?
12 5
Бджолина королева 07 марта в 17:11
В мене свій двір
Важко сказати
Але кидають мені бички під калітку , собак вигулюють і ті сруть на мої квіти вздовж забора , машини паркують …..
То звичайно мені це не подобається
Непонятно 07 марта в 17:11
У него есть свои личные квадратные метры, вот пусть на них и курит.
3 12
неДоПриличий 07 марта в 17:12
Он может курить на балконе или в открытое окно.
1 5
автор Даю справку 07 марта в 17:12
Ответ дляSo_so
Пусть Вы объединились и сделали пандус. Со всех сторон ужасная ситуация.
Це однозначно вирішило би проблему. Але не факт, що в будинку в принципі це можливо
ПешитеБесАшипок 07 марта в 17:13
Ответ дляparele
Да уж как-нибудь потерпела бы.
Вы наверное не пробовали терпеть такое на постоянной основе. У меня как-то в соседнюю квартиру въехал квартирант. Он курил у себя дома, просто не открывал окно и не высовывался туда. Балкона у него нет, однушка. Ни в тамбуре, ни у меня в прихожей по вечерам находится было невозможно. И так каждый день.
parele 07 марта в 17:15
Ответ дляПешитеБесАшипок
Вы наверное не пробовали терпеть такое на постоянной основе. У меня как-то в соседнюю квартиру въехал квартирант. Он курил у себя дома, просто не открывал окно и не высовывался туда. Балкона у него нет, однушка. Ни в тамбуре, ни у меня в прихожей по вечерам находится было невозможно. И так каждый день.
Я вообще людей не особо терплю, поэтому съехала в частный дом)
Но тут ситуация явно неоднозначная. Надо выбивать пандус всем вместе. Только сможет ли он туда-сюда все время ходить?
1 5
АБВГДэшница 07 марта в 17:15
Ответ дляparele
Да уж как-нибудь потерпела бы.
А если у соседей маленький ребенок? Или астма?
7 1
ПешитеБесАшипок 07 марта в 17:17
Ответ дляparele
Я вообще людей не особо терплю, поэтому съехала в частный дом)
Но тут ситуация явно неоднозначная. Надо выбивать пандус всем вместе. Только сможет ли он туда-сюда все время ходить?
и захочет ли?)
я все понимаю про защитников, но защитники - такие же люди, и живут они в окружении таких же людей. Если им нужна помощь с обустройством выезда/выхода на балкон, соседи могли бы помочь. Не потому что обязаны, а просто чтобы проявить уважение и найти компромисс, но вот так сходу заявлять ’терпите всю жизнь, жалкие людишки’, да с чего?
автор Даю справку 07 марта в 17:17
Ответ дляparele
Да уж как-нибудь потерпела бы.
Я здорова тьотя теж можу потерпіти. Але якщо маленька дитина, чи алергія?
2 1
ПешитеБесАшипок 07 марта в 17:18
Ответ дляАБВГДэшница
А если у соседей маленький ребенок? Или астма?
ну вот у меня ни того, ни другого, но с чего я должна была терпеть это на постоянке? Одно дело гости, у всех бывает, ладно. Но не системно же.
1 4
ПешитеБесАшипок 07 марта в 17:18
Ответ дляДаю справку
Я здорова тьотя теж можу потерпіти. Але якщо маленька дитина, чи алергія?
да с чего вы должны терпеть? Про пассивное курение слышали?
1 7
Я тут с краю постою 07 марта в 17:19
Ніколи не бачила щоб за кордоном палили на площадці. У себе вдома так. Чому тоді він не палить у себе на кухні з відкритим вікном?
7 3
автор Даю справку 07 марта в 17:20
Ответ длянеДоПриличий
Он может курить на балконе или в открытое окно.
Ну ймовірно цього не хоче робити, це ж власне житло
Kidstaff Bot 07 марта в 17:20
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Ariervil 07 марта в 17:22
Ответ дляДаю справку
Ну ймовірно цього не хоче робити, це ж власне житло
Никогда этого не понимала. Кто бы это не делал, это просто дно.
Юлия_Юлия-2175 07 марта в 17:24
Звинувачувати, що пішов заради грошей на фронт - дно.
Але як астматик я не могла б закрити очі на куріння. Точніше зараз може б і терпіла, бо вже на гормональних інгаляторах на постійній основі, не так сильно реагую на алергени. А от колись в школі навіть вчитель перед уроками з моїм класом перестав курити, пішов мені на уступки.

Нехай курить вдома.
Белоснежная 07 марта в 17:26
Помочь бросить курить. Плохая и конфликтная привычка.
автор О_Юми 07 марта в 17:28
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
Звинувачувати, що пішов заради грошей на фронт - дно.
Але як астматик я не могла б закрити очі на куріння. Точніше зараз може б і терпіла, бо вже на гормональних інгаляторах на постійній основі, не так сильно реагую на алергени. А от колись в школі навіть вчитель перед уроками з моїм класом перестав курити, пішов мені на уступки.

Нехай курить вдома.
От в мене такі самі думки. Казати такі речі це треш і поза межами мого розуміння. Але, вибачте, курити в під´їзді не альо, це спільна територія. Проте що мене більше вразило, що всіх коментуючих це влаштовує.
Ariervil 07 марта в 17:31
Ответ дляО_Юми
От в мене такі самі думки. Казати такі речі це треш і поза межами мого розуміння. Але, вибачте, курити в під´їзді не альо, це спільна територія. Проте що мене більше вразило, що всіх коментуючих це влаштовує.
Людям легко быть (казаться) хорошими, когда не нужно прикладывать никаких усилий для этого. Писать в интернете - это не терпеть постоянную вонь. А вы еще представьте сколько раз в день этот ветеран курит, это же круглосуточно дым коромыслом.
5 1
автор О_Юми 07 марта в 17:33
Ответ дляБелоснежная
Помочь бросить курить. Плохая и конфликтная привычка.
Не факт, що людина хоче кидати. Це вже як і з пандусом, може бути, але колись
irenmay 07 марта в 17:42
Я б або терпіла, або б допомогла з пандусом. І не тому, що хочу здаватись хорошою. Людина втратила дуже багато. Все інше, якісь мої незручності і так далі - це ніщо, порівняно з тим, що віддав він. Ні за що в світі не чіпала ні його б, ні його батьків.
4 2
автор О_Юми 07 марта в 17:49
Ответ дляirenmay
Я б або терпіла, або б допомогла з пандусом. І не тому, що хочу здаватись хорошою. Людина втратила дуже багато. Все інше, якісь мої незручності і так далі - це ніщо, порівняно з тим, що віддав він. Ні за що в світі не чіпала ні його б, ні його батьків.
А де межа вашого терпіння, що ще можна робити захисникам, чого не можна іншим людям? Звісно, людина втратила багато. Але ж то точно не вина сусідів.
4 2
irenmay 07 марта в 17:50
Ответ дляО_Юми
А де межа вашого терпіння, що ще можна робити захисникам, чого не можна іншим людям? Звісно, людина втратила багато. Але ж то точно не вина сусідів.
Межа мого терпіння в даному випадку дуже широка. Сперечатись з цього приводу я не буду. Кожен має право на свою думку. Моя - така.
1 2
мари10 07 марта в 17:50
Тема дно.
Соседи дно.
Пусть заделают щели в своей двери астматики- он не у них дома курит.
Им не нравится… а ему нравится без ног быть?
1 6 1
автор О_Юми 07 марта в 17:51
Ответ дляirenmay
Межа мого терпіння в даному випадку дуже широка. Сперечатись з цього приводу я не буду. Кожен має право на свою думку. Моя - така.
Звісно 👍
Goku5927 07 марта в 18:23
Є законодавство. Палить нехай у себе вдома. Законодавством України заборонено палити на громадських територіях. Під´їзд відноситься до переліку таких територій.