Или фигня будет?
Муркамурковна• 07 марта 2024
Ответ дляВот Она Я
Раньше морозила только укроп, сейчас морожу и петрушку - отлично
Я раніше нічого не морозила) а зараз все.. Крім картохи..
Дідова баба• 07 марта 2024
Даже не поняла в чем вопрос, лет 20 уже морожу летнюю зелень и овощи, они в блюдах не отличаются от свежих.
Вот Она Я• 07 марта 2024
Ответ дляМуркамурковна
Это я про зелень) а овощи тоже морожу
Муркамурковна• 07 марта 2024
Ответ дляfialka123
У меня подружка летом натирает морковку и морозит
Мне непонятно это
А шо може бути не понятного? От чесно? В мене по пакетах в заморозці все, абсолютно, вчора дістала, щавель, борщу наварила...
Муркамурковна• 07 марта 2024
Ответ дляВот Она Я
Это я про зелень) а овощи тоже морожу
Я морожу навіть часникові і цибулеві стріли... Смачні, капец, і м´ята і щавель, і рукола і базилік... Ну все... Абсолютно
Душа компанії• 07 марта 2024
Ответ дляfialka123
Щавель да. А морковка в свободном доступе круглый год и стоит копейки. Для чего лишняя работа?
в нас наприклад своя морква. І щоб потім вона непропадала, я восени теж виділяю один день, натираю (комбайн) моркву і в морозилку. Взимку по швидкому на зажарки. Я не люблю моркву чистить і терти постійно, а так вона вже готова )
Муркамурковна• 07 марта 2024
Ответ дляfialka123
Дійсно, нащо достати пакет готового, кинути в мультю і підти лягти.. Треба ж сходити в магазін, притащити, помити, потерти...
В мене не заготовку на всю зиму і весну до нового виходить день)) це і морква і буряк і перець і тд, мала почистила, чоловік в комбайн фіганув, я свободна) відколупала скільки треба і все є...
Не ну... Все є, все доступно)) користуйтесь))))
Муркамурковна• 07 марта 2024
Ответ дляДуша компанії
Я вообще.. Оборзевша, борщову приправу закриваю)))) відкрила, висипала, картоху і м´ясо тільки нове)) а то і о боже... тушонку свою кидаю))
І варю зразу багато квасолі)) зварила, по пакетах розфасувала і усе))
Лінтяйка
Душа компанії• 07 марта 2024
Ответ дляМуркамурковна
Лінтяйка
Ви мабуть моє друге ’Я’ )) Бо я так теж роблю. І мама і свекруха також і заправу катають і квасолю так морозять варену ) Потім зручно, я гарбуза минулого тижня напекла багато, половину в морозилку поклала нанаступний тиждень на випічку )
Муркамурковна• 07 марта 2024
В цьому році менше морозили, більше закрили)) то зібрались на дачі 3 сім´ї, швидко все підготували, на кострі наварили, мужики закрили, ми вино пили))
Муркамурковна• 07 марта 2024
Ответ дляДуша компанії
Я все роблю для того шо б облегшити собі життя...
))) і всім советую))))
Неее, я канешно.. Можу повийо на кухні.. Але..
А як би всі знали, які смачні солені огірки..... Сушені....)) під пивкооо
Ще ніхто не вгадав шо то)))
))) і всім советую))))
Ще ніхто не вгадав шо то)))
Ответ дляМуркамурковна
))) і всім советую))))
Ще ніхто не вгадав шо то)))
))) і всім советую))))
Ще ніхто не вгадав шо то)))
Як вчасно я побачила комент
Потерті квашені огірки вже в сушилці стоять,буду на ніч ставити сушитися .Завтра треба спробувати. Я залишки ,що привожу з дачі сушу на розсольник.а от сушені просто їсти навіть і не здогадалася попробувати
Муркамурковна• 07 марта 2024
Ответ для_Helenn_
Як вчасно я побачила комент
В мене більше ніж ніч)) не дуже мощна сушарка))) але ж.. Ви понімаєте))) ті черв´ячки точаться просто на ура і кожен питає шо цеееее
Ответ дляМуркамурковна
Лінтяйка
Ничего себе лентяйка. Это же заготовки надо наделать сколько
ЛеньГуглить_правда• 07 марта 2024
Ответ дляОченьценная
Отлично. Укроп всегда морожу для супа
А зачем морозить, если можно высушить?