fialka123• 07 марта 2024

Замороженная зелень в суп?

Или фигня будет?
Муркамурковна• 07 марта 2024
Ответ дляfialka123
Ничего себе лентяйка. Это же заготовки надо наделать сколько
Там нема шо робить) я не згаю, хто там коли упарювався) я не, ніколи))
Приглашаєте друзей, купуєте всього багато, ділите на всіх і в процесі спілкуєтесь, їсте, пьєте і тд, це такий кайф) цього року ми купили свиню на 2 сім´ї, її нам зразу розділили) привезли вже пополам)) ми 2 дні її розбирали як могли) бо ні в кого опиту не було)) як ми насміялись, як ми ’наплакались’ой))) але і тушонки наварили і сала закрили і ковбаси накрутили і...
Якщо ви зразу купите 3 кг моркви, витратите на чистку 15 хв, потім в блендер на терку, це хв 7.. В пакет і потім достали) відколупнули, кинули і готово..

Муркамурковна• 07 марта 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
А зачем морозить, если можно высушить?
Заморожений пахучий)
Але це толі, коли сусіди пі.. си не залишають нас без світла)
ЛеньГуглить_правда• 07 марта 2024
Ответ дляМуркамурковна
Заморожений пахучий)
Сушеный тоже пахучий в супе. Распаривается.
Муркамурковна• 07 марта 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Да)) але на мій, мій особистий смак, заморожений смачніший)) я його в суп не додаю, не люблю, лише в картоплю і в пиріжки, в суп тільки петрушку і зелену цибулю
Це просто мій смак.. У вас інший, це супер!)
Оченьценная• 07 марта 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
А зачем морозить, если можно высушить?
Мне больше мороженый нравится, чем сухой
Не вмію заміряти• 07 марта 2024
Отлично, я всегда морожу на зиму для супа