черная мамба• 08 марта 2024
Скетчерз більшемірять чи ні?
Замовляю дитині, багато пишуть, що розміри не співпадають
КротоТо• 08 марта 2024
Ответ дляЯ шалунья
Йдуть в розмір. Але вони на широку лапу, дуже широку
У сына узкая нога,скетчерсы были как раз по ширине.
Аноним_1857• 08 марта 2024
Напевно, залежить від моделі
У мене є пара їх (скетчерз) кросівок, стоїть 42 розмір. Так ношу взуття 40, одні є 39.
Правда, модель стара, купувала у 2017, але з ними було пов´язано певні речі, то й досі десь лежать, вже зношені майже до дір. Є плани щодо них
Але точно жіночі, бо яскраво-рожеві.
А тут дівчата пишуть, більшомірити можуть
Але точно жіночі, бо яскраво-рожеві.
ХвостПистолетом• 08 марта 2024
Ответ дляЯ шалунья
Странно,на мою узкую ногу,часто беру скетчерс,что ботинки,что кроссы были норм,не широкие,шли размер в размер
ДинамоКит• 08 марта 2024
Ответ дляЯ шалунья
в какой размер они идут? в большинстве сеток 26.5 см - это 41 р-р. тогда как 41-р-р в скетчерз - это 28 см!