Sanechko• 08 марта 2024

Люди, чи дійсно в Україні більшість вірить в забобони та тупі прикмети?

Стервочка• 08 марта 2024
Ответ дляSanechko
Опишіть. Бо я була певна, що найбільше забобонів в Україні
Вы и про Польшу не знали.

автор Sanechko • 08 марта 2024
Ответ дляСтервочка
Вы и про Польшу не знали.
Бо якось не відчувала.
Всі поляки ставлять сумки на асфальт чи на підлогу
Суцільна зрада• 08 марта 2024
Ответ дляTammy21
Тобто, якщо б виграв інший кандидат, то русня б не почала повномаштабну? Ви це хочете сказати?
Того ніхто не знає. Але те що війну приніс путін, а зеленський його впустив - факт.
І нам на півдні зовсім не смішно. Тай й багато де вже не сміються.
Tammy21• 08 марта 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Сорі, шта? Війна почалася у 2014-ому і неважливо хто при владі, ті кончені все одно б почали повномасштабне.
Tammy21• 08 марта 2024
Ответ дляSanechko
Тобто, люди і там вірять в усілякі пророцтва?
І мольфарів?
Мольфари то наші) Але так, вірять. Купа подібного.
Суцільна зрада• 08 марта 2024
Ответ дляTammy21
Південь, Маріуполь (який був відвойований!!!), та багато ще територій здав зе.
У підриві Каховки винен зе насамперед, бо вже 24.02.22 він здав її оркам, він лишив Енергодар без військового прикриття.
Tammy21• 08 марта 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Просто цікаво, а навіщо це йому? Як ви у своїх міфології на це питання відповідаєте?
маринабаранова• 14 марта 2024
При чём тут Украина - если, во всём мире, самые суеверные лётчики, моряки - люди опасных профессий, у них целые ритуалы перед вылетами, рейсами.
Водители автобусов - не отстают: там сколько прибамбасов перед выездом...
Сейчас, во время войны, активно вошло в обиход выражение ’крайний’ вместо ’последний’ - часто просто режет слух.

А жиночки, з пустымы видрамы - отдельный вид трагедии)