Ms. Dolly• 08 марта 2024
Як можна зняти сглаз?
Як можна зняти з себе сглаз? І від нього захиститися? Можливо молитвами? Порадьте будь ласка .
Ms. Dolly
• 08 марта 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Як Ви ідентифікували, що він є?
Відчуваю по собі .
Ms. Dolly
• 08 марта 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Трусами навиворіт витирали? Проти годинникової стрілки три рази
Ні такого не робила.
Локшина на вухах• 08 марта 2024
Ответ дляMs. Dolly
Відчуваю по собі .
Станьте напротив зеркала, плюньте в него и протрите тряпочкой из микрофибры
Ms. Dolly
• 08 марта 2024
Ответ дляПетриківна
На сірники скинути. Моя бабуся так робила
А як це зробити? Можна детальніше будь ласка.
Мрію про космос• 08 марта 2024
Яйком себя обкатать,на воск вылить,солью отмыться,скинуть кому то.
Ms. Dolly
• 08 марта 2024
Ответ дляМрію про космос
Як це комусь скинуть? Комусь не треба , хочу хай власник забере.
Петриківна• 08 марта 2024
В стакан налити води і додати трохи свяченої. Взяти 9 сірників, ніж. Ножем перехрестити стакан і тримаючи над головою читаєте молитву. Після прочитання запалюєте сірник. Коли він догорає від нього треба запалити інший, а догорівший кинути в стакан з водою. З рештою 9-ма сірниками треба зробити те саме. При цьому треба на кожний сірник, коли кидаєте у воду рахуєте в зворотньому відліку:ні 9, ні 8, ні 7 і т.д. допоки не кинете останній. Після того як всі сірники потушили, перехрещуєте знов ножем і дивитесь. Якщо сірники попадали повністю на дно, або згорівшою стороною впали до низу стакана, то є вроки. Зазвичай, коли вироків нема, то всі сірники плавають нагорі. Потім за годинниковою стрілкою надпити воду з стакана три рази, і наотмаш вмити лице, руки та в районі грудної клітини. Коли вроки сильні, то можна три рази повторити. Комусь це ніби дурниці, але воно реально працює.
Мрію про космос• 08 марта 2024
Ответ дляMs. Dolly
Снимите с себя и с чем то ему отдайте)
Ms. Dolly
• 08 марта 2024
Ответ дляПетриківна
Дякую за детальний опис, спробую) ну да не всі вірять взагалі то в сглаз.
Петриківна• 08 марта 2024
Ответ дляMs. Dolly
Я колись в ютубі бачила. Але послідовність дій там трошки інакша була. Я роблю так, як бабуся навчила.
Ms. Dolly
• 08 марта 2024
Ответ дляПетриківна
Я зрозуміла, спробую завтра, дякую за те що поділилися !!!!!Гарного вам вечора))
Петриківна• 08 марта 2024
Ответ дляMs. Dolly
Моя вам порада - якщо вроки є, то треба робити одразу. Мою бабцю вчив цього мольфар з Карпат(бо вона там проживала). Він їй казав, що недобре, коли вроки приспати(мається на увазі лягти спати), бо фізичний стан може погіршитись.
Ms. Dolly
• 08 марта 2024
Ответ дляПетриківна
Так в мене вже він не один день, я водою святою вмивалась , стало краще , але ідеально не пройшло ...