Не зацілована• 08 марта 2024
В кого КЧ не ростив дітей, вони запрошували його на свої весілля?
Колишній чоловік колись залишив нас з дітворою і спілкуватися вони почали фактично під час війни, і то - дуже обмежено.
В доньки все йде до весілля, і вже кілька разів піднималося питання як бути з батьком, якщо весілля планується виключно в колі близьких, куди він не входить.
Я не знаю що в таких обговореннях казати, бо боюся що там ще й може бути страх скривдити мене таким запрошенням і не хочу впливати на їхнє рішення.
Як у вас це відбувалося?
ЖонДуан• 08 марта 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Это возможно если мать адекватная. Многие после развода пытаясь насолить мужу ограничивают общение и рассказывают какой папа плохой
и вы решили что автора такая, с чего??
Сама придумала, сама всех обозвала...
Не зацілована
• 08 марта 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Так а скільки було дітям як розлучилися?
2 та 5
КликОЛЬКА• 08 марта 2024
Ответ дляНе зацілована
От зараз спробувала уявити як воно там буде. Батьки нареченого з західної України, віруючи та сімейні люди.
Сто відсотків будуть якісь там традиційні святкування, будуть нахвалювати батька нареченої, розповідати яку вік квіточку виростив. Мабуть ось цього донька і боїться. Бо я щось зараз не впевнена, що мені це дійсно буде комфортно.
Щось я не знаю як бути.
Пусть тамада тогда не акцентирует внимание на вашей семье с этими нахваливаниями.
Не зацілована
• 08 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
Моя близкая подруга тоже росла без отца, они общались, но мама была против приглашения его на свадьбу. Подруга уже и развелась, а до сих пор не может успокоиться, что мама не дала позвать ей отца на свадьбу
Розумію її(
Думаю якби донька сказала що то важливо для неї, я б це стерпіла.
Але вона ніколи такого не скаже(
Смешнюча• 08 марта 2024
Я сказала сину, що якщо буде там його батько, то не буде мене.
Є свої причини так говорити.,
З понеділка на дієті• 08 марта 2024
Якщо в колі близьких, то і немає про що думати, ні.
Людина яка 20 років не цікавилася донькою не має бути у теплому, сімейному колі.
Захоче, то прийде її потім поздоровить і повечеряє з ними.
Ms. Любмая жена• 08 марта 2024
Ответ дляЖонДуан
А вы явно росли в полной семье и не разводились.
И не очень умная здесь не автор)
Вот как раз я и выросла в семье где родители развелись. И всегда думала папа во всем виноват и ужасный человек, а мама святой человек. Повзрослела, поумнела. И когда выходила замуж, папу пригласила и вел к алтарю. Это мой отец. А любят родителей не только за деньги, наследство и т.д.
Не зацілована
• 08 марта 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Тобто якщо мати неадекватна, то дітей можна на неї кидати, але аліменти платити не можна.
Правильно я вашу логіку зрозуміла?)
Кашпо• 08 марта 2024
Я такая дочка, которую в 14 лет бросил отец. На свадьбу не приглашала, мне потом передавали, что он очень ждал приглашение и приготовил подарок. А у меня до сих пор перед глазами, как он ребенка любовницы за руку ведет
Ms. Любмая жена• 08 марта 2024
Ответ дляНе зацілована
Двоє людей винні в тому що один з них обрав третю і не спілкувався з дітьми майже 20 років?
Може і в тому що він аліменти не платив теж і я винна?)
Ви вже ж доросла? Якби у вас все було добре в сімʼї, третьої б не було
Пишущаяся• 08 марта 2024
Ответ дляНе зацілована
Щось я не знаю як бути.
батьки чолокіка хіба не знають з якої сім´ї наречена???тамаду можна попередети...мої стояли на фото з моєї сторони,але майже на ’піонерській’ відстані Прийшов раніше всіх гостей,йому довірили прикрашати автівки),потім викуп,розпис...не знаю що робив,бо я була зайнята,мама моя колотилася,потів рядом стояли коли ото з караваєм зустрічали...потім одиноко сидів,поки не прийшла його половина....краткий опис
.
Не зацілована
• 08 марта 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Відповідь на моє питання буде?
ЖонДуан• 08 марта 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
аа)) и вы свою травму мигом натянули на автора))) Не надо так делать. Автор - не ваша мама.
далеко не все разведенные отцы интересуются детьми. я даже не могу сходу сказать сколько лет я своего не видела, и поверьте, никто ему не мешал общаться. Но я не думаю, что автор такая же как моя мама, я просто читаю что она пишет, и принимаю во внимание только эту инфу) Очень облегчает жизнь.
ЖонДуан• 08 марта 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
вы в себе вообще? что вы несете?
сколько лет вы замужем?
УжеВотДа• 08 марта 2024
Ответ дляНе зацілована
Розумію її(
Але вона ніколи такого не скаже(
Все же может стоит поговорить по душам, надо это или нет, дайте ей время, пусть подумает и сама прокрутит в голове сценарий его участия в церемонии
Атятя_тётя• 08 марта 2024
В мене батьки розведені, тато був на весіллі без своєї половини. Але батьки розвелися як мені було вже 18 років і він завжди був і є для мене татом і дуже багато мені дав. У мого чоловіка дочка від першого шлюбу теж збирається заміж, він однозначно буде, вони спілкуються. За мене вона переживала, не знала що робити, щоб нікого не образити, ні свою матір, ні мене. Я сказала, що мене не буде і я це нормально сприймаю. В вашому випадку напевне не запрошувала б, але звісно це вирішувати вашій дочці.
Ms. Любмая жена• 08 марта 2024
Ответ дляНе зацілована
Правильно я вашу логіку зрозуміла?)
Так вас тільки аліменти хвилюють? Життя довге, він може дати більше чим розмір аліментів при бажанні. Може й майно залишити у спадок. Думала більше моральна цікавить
Ответ дляНе зацілована
Щось я не знаю як бути.
А якщо тато подарує чашку або пустий конверт, донька не образиться? Якщо такі сюрпризи не зіпсують їй настрій, то нехай запрошує. Може їй просто важливо довести іншим, що у неї є батько, якого по суті не було.
Попразендовна• 08 марта 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
а зачем после развода ’солить’ мужу? я такого не встречала , хотя подруг разводилось много
Попельшка• 08 марта 2024
Скажіть, що її весілля ніщо не зіпсує. Навіть присутність її кровного батька, якщо вона вирішить його запросити.
І усміхайтеся навіть якщо хочеться жбурнути в нього щось важке.
Ответ дляMs. Любмая жена
Жесть коменти. Якщо кошти не давав, то все. Не кликати. Життя довге. Ще невідомо як воно повернеться. Я б на Вашому автор місці як мінімум просто не втручалася. Ви й так сімʼю не зберегли, діти з батьком не спілкувалися й т.д. Завжди двоє людей винні в розірванні шлюбу чи тільки він козел? Ви певно не дуже мудра
Ви це серйозно?
Не зацілована
• 08 марта 2024
Ответ дляOlya-6c17
Помню как один друг рассказал.Позвала его дочь от первого брака на свадьбу.И вот в ЗАГСе ’родители становятся за молодыми’ и он становится и отчим становится.Ну так себе. За столом тамада даёт слово папе невесты и он встаёт и отчим .Так что 2 папы точно перебор
Вітчима в нас не було)
Що відчував ваш друг тоді?
Він виховував доньку чи все на вітчимі було?
Що відчував ваш друг тоді?
Не зацілована
• 08 марта 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Мене взагалі не хвилюють аліменти, я й без них впоралася.
Це ви нам намагаєтеся продемнструвати що людина яку все життя не хвилювало, чим жили і харчувалися його діти, раптово може виявитися високороморальною особистістю
Не зацілована
• 08 марта 2024
Ответ дляsur_sur
Вна й так знає що він подарує саме те що ви написали. Вона того точно не чекає.
Зараз пишу і схиляюся до думки що вона його не бачить на весіллі швидше за все.
Попразендовна• 08 марта 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
яка тут моральна)) не спілкувався 20 років та аліменти не сплачував
автор щось ви занадто толерантна і жорстка до себе
адекватна донька не запросить батька у такий ситуаціі , щоб не образити маму , і це цілком нормально , коли дитина з повагою ставиться до ваших почуттів
Без образів• 08 марта 2024
Тут чисто желание дочери, моя подруга не приглашала, они вообще не общались несколько лет, росла с бабушкой, мама умерла (они не разводились), папа женился и ее не навещал, платил алименты.
Анонім Перший• 08 марта 2024
Ответ дляНе зацілована
Щось я не знаю як бути.
А неможна попросити батьків нареченого обійтися без усього цього? У вас там весілля на все село готується?