Вимагаю спілкування• 08 марта 2024

Какой у вас уровень английского?

А1,А2,В1,В1+,В2,С1 или С2?
автор Вимагаю спілкування • 08 марта 2024
И как вы учили? И как долго?

Язвочка• 08 марта 2024
Ландон із зе кепітал оф Грейт Брітан
Ответ дляЯзвочка
Ландон із зе кепітал оф Грейт Брітан
А1?
Щастя-здоровля• 08 марта 2024
Ответ дляЯзвочка
Ландон із зе кепітал оф Грейт Брітан
Фейсом об тейбал.
Святатабожа• 08 марта 2024
- Дую ю спик инглишь?
- дую-дую, але гуйово-гуйово!
Радість моя• 08 марта 2024
Май нейм из Оксана.
Святатабожа• 08 марта 2024
Bober kurwa!

Аноним_1859• 08 марта 2024
C1, переводчик.
Радість моя• 08 марта 2024
Ответ дляСвятатабожа
Bober kurwa!
Вы пока лидируете
Ответ дляАноним_1859
C1, переводчик.
Круто. А как долго учили и где?
Панна Кота• 08 марта 2024
Уй пойми какой. Уровень, когда ты смотришь любой сериал в оригинале и понимаешь 90% сказанного. Читаешь тоже отлично, так как словарный запас крутой. Но говоришь, как лашпет. Не знаю, какой это уровень
По всяким тестам В1, в действительности дырка от бублика, А не в1
Радість моя• 08 марта 2024
Ответ дляАноним_1859
C1, переводчик.
Не портите нам пожалуйста статистику в теме.
Аноним_1859• 08 марта 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Круто. А как долго учили и где?
Всю жизнь, со второго класса. Сначала в школе, потом в университете училась на переводчика.
А я нівроку• 08 марта 2024
В1-В2
Качка в тапцях• 08 марта 2024
А2
Замріяна• 08 марта 2024
Ответ дляСвятатабожа
Bober kurwa!
- то польська
- о, значить ще і польську знаю
Файна цьоця• 08 марта 2024
Ответ дляСвятатабожа
Bober kurwa!
Ю а зе бест
СhanelKa• 08 марта 2024
В2
Вчила довго, півжиття
Твоя подружайка• 08 марта 2024
А2

БезПаспортаНеПродаю• 08 марта 2024
Ответ дляСвятатабожа
Bober kurwa!
Это по-польски похоже)))
Твоя подружайка• 08 марта 2024
Ответ дляПанна Кота
Я розумію з серіалів 10-20 відсотків, все інше додумую 😄 . Тож Ви на правильному шляху. Це мені нагадало, як дитина в 2 роки вже мову розуміє добре, а говорить тільки окремі слова або прості речення.
Файна цьоця• 08 марта 2024
Я на споуз (виза жены) в ВБ 4.7 г ,как был B1 ,так и есть .
Настасья Пицун• 08 марта 2024
Понимаю по интонации что происходит
Файна цьоця• 08 марта 2024
Ответ дляПанна Кота
Вы просто адекватно оцениваете уровень знания языка,мало кто понимает ,что B1 -это свободно и без заморочек уже
Правильно_Валерчик• 08 марта 2024
Фіговий. На рівні універу. Граматики не знаю.. Для елементарного вистачає, але хотілось би більше.
Файна цьоця• 08 марта 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Понимаю по интонации что происходит
Вы как моя сестра
Я_не_аноним_100%• 08 марта 2024
По рівню не знаю, добре підтягнула за 4 роки з англомовними друзями(ми не в англомовній країні живемо) можна сказати з 0 до рівня: на побутові теми поговорити, фільми, серіали обговорити та попліткувати, пожартувати. Умовно якісь наукові теми мені важко, багато термінів не знаю. Пишу з помилками, тож в переписі часто використовую гугл перекладач, бо не знаю як правильно деякі слова написати, але як сказати правильно знаю🤷‍♀️
КАПСЛОЧНИЦА• 08 марта 2024
Рівень- знаю 105 неправильних дієслів і відрізняю present simple від present continues))
Кудлата хмаринка• 08 марта 2024
Я не знаю свій рівень по буквам , мабуть якийсь С1 або С2 . Спілкуюсь вільно, на роботі все розумію, живу зараз в США. Вивчала з репетитором з 5 років і до закінчення школи, потім одружилась і вивчала у побуті з чоловіком
#Пойду_кгадалке• 08 марта 2024
B1-b2. Вчу 3й рік, не з нуля, колись в школі-універі так сяк вчила, то базу якусь мала. Повільно зараз рухається. Граматика по тестах б2-с1 а от лексики не вистачає. Говорю але думаю як сказати, не вилітає з мене на автоматі нажаль.